Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lame. puvodni battly driv nikdy nepotrebovaly tyhle kampane, ktere jsou namirene proti konkurenci. tim co EA v posledni dobe tvori (krom fify), me presvedcuji, ze jim tam sefujou fakt magori. battlu samozrejme fandim, nepochybuju o kvalite, ale ta kampan...navic trailery jsou svym nametem solidni vykradackou traileru transformers (a trona), coz uz v minulosti predvedli i u shiftu
    • btw vim, ze v nazvu je jen warfare, ale nahoda to urcite neni...a vubec je to naprosto stupidni nazev pro dcl
  • battlefield je blbóóóóóst a cod ho sežere jako nic,a multiplayer je nejvetší blbost jakou kdo kdy v herním světe vymyslel...
    • heh *7* tys asi nikdy multiplayer nehrál co? jinak bys neměl tkové kecy že multiplayer je p******a a celé Battlefield taky. CoD i BF jsou řek bych na stejné úrovni každý z nich má své pro a proti.
  • "prý se tak nerozhodl na základě kritické ankety" no jasne :-D
  • no ale fuj... dejte pryč to "modern" z nadpisu ! :)
    • janchor
      Done. Šotek koupil headshot.
  • Mě se tak nějak zdá, že jak chtěj ty EA pořád bojovat proti tomu Activisionu, že oni vlastně nebojujou, oni totiž věděj, že ani proti nim a jejich COD ani vyhrát nemůžou a tak se spíše snažej dělat vše pro to, aby alespoň zblbli hráče (což myslím, že není možné) tím, že DLC pojmenujou "PHYSICAL MODERN WARFERE." To je fakt ubohý, jak se furt snažej, ale přitom je vidět, jak jim to furt nejde. No jak jinak si ten název vysvětlit?

    PS: A abyste si nemysleli, že je to pokus o flame, já COD nikdy nehrál ani Battlefield, jenom mě rozesmál ten název díky kterému jsem si vzpoměl na ty silný řeči EA na adresu COD.
    • Co se online hraní týká tak COD Battlefieldu nesahá ani po kotníky a je jedno jakej je název :)
      • Tak to samozřejmě. CoD je skvělý v SP ale MP už je čistý průměr - takových her je spousta. Naopak série battlefield byla vždy naprosto unikátní svým MP. Ani nehledě na to, že engine CoD je víceméně stále totéž, zatímco Dice opravdu pracuje a její engine je daleko dál a hra je na úplně jiné úrovni. Osobně nechápu, jak vůbec může CoD snést srovnání s daleko vyspělejším battlefieldem. Ale ono je to celkem jasné: CoD má docela silnou komunitu pěchotních bojovníků, zatímco battlefield hrávají často o něco všestranější hráči. Myslím si, že hráči CoD mají určitý respekt z BF her, protože BF hry byly vždy náročnější na hraní.
        • jj akckem tank neznicis, bf serie mela sve kouzlo od zacatku a a stale se zlepsuje zatimco cod nam nic noveho neprinasi krom zmen zbrani a dalsich serepeticek
        • Amen, lepšie by som to nenapísal.
    • Je to Physical Warfare Pack, Physical Modern Warfare je chyba zo strany games.cz ktoru urcite coskoro opravia
      • Aha, tak beru zpět. :)
        • zajimave ze si ty dve hry nikdy nehral...tyto dve totiz formujou nebo formovali fps zanr, tudiz se jedna o legendy.
          • Aha, takze deti mi davaji minuska...jinak si to nedovedu predstavit...cod 1,2 to nebyly legendy? Joo vy jste jeste nezily.
          • Nějak mě minuly :) Ale já hlavně reagoval na ten boj EA s Activisionem.
            • Pak nějak nevím, proč tu vůbec píšeš. *7* *7* *7*
  • "Physical Modern Warfare" v nadpisu? *1* *1* to zni zajimave... *5*
    • USER47
      Však levis, ne?:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit