Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • parada nebudu sa moct vyburit v hre tak to spravia v reale :D
  • Líbí se mi hlavně jak se oháněj hrama co se týče masakrů na školách hlavně protože utočníci byli snad pokaždý šikanovaný a psychicky vadný ale samozřejmě to nebyla vinna školy ani rodičů že nic neudělali a ničeho si nevšimli protože to je prostě snadný svíst to na hru že?
  • Kurňa se s tím nemají tak crcat a po vzoru Americas Army napálit za zabití civilisty pěknou bodovou pokutu. Myslím že vzhledem k tomu kolik bodů se dostává v BC2 by taková 1000 bodů za civila byla solidní motivace k tomu, abych do něj proboha živýho nestřelil. Člověk by pak měl strach střílet i v blízkosti civila, přesně tak, jako ve zkutečnosti.
    • Vlastně jde jen o to, že v MW2 se stříleli ti civilisté na letišti. Mělo to ten smysl, zda zabít nevinného člověka, abych se neprozradil a ze získaných informací jich zachránit ve výsledku mnohem více, nebo zastavit ty teroristy a zachránit ty lidi na tom letišti, což ale může mít mnohem větší důsledky. Prostě to mělo vyvolat do dilema i když to byla postupem předem daná mise. Jenže média si to přebrala po svém a docela na MW2 za to nakydala. No a jelikož teď vychází MW3, tak je to další reklamní krok EA v antikampani proti konkurenci. Poměrně povrchní, řekl bych.
  • pro vyvojare jenom napisu, je to jenom hra.
  • mňa by zaujímalo čo sa stane, kebyže s lietadlom, ale s tankom pošlete mierne explozívny darček do úkrytu civilov, budú lietať ako smeti a po dopade vstanú a oprášia sa?
    • Spíš zastaví tankový projektil svým civilním hrudníkem.
  • On ten BF alebo COD ešte niekoho zaujíma? *5*
  • smalls: souhlasim s tim, ze kdyz je nekdo normalni, tak zabijet v realite nebude. V dalsim bode nesouhlasim. Proc by ve hre nemely byt deti? Oni to ani deti vubec nejsou. Jsou to jen textury. Nezivy bytosti, nemaji city ani neziji. Proc bych ty mensi textury (deti) nemohl treba zajet autem (dalsi texturou)? Prave proto jsou hry, je to na odreagovani, aby se clovek uvolil a jak se rika upustil ze sebe paru.
    • Problém je, že mě tohle nebere ani z pozice hráče. Nevím, jak vy ostatní, ale osobně za vrchol herní zábavy, natož odreagování nepovažuju možnost likvidovat děcka i s jasně si uvědomujícím faktem, že jsou to jen textury. Z hlediska hratelnosti v tom nevidím nic zajímavýho ani přínosnýho pro samotnou hru.
      • já se považuji za normálního člověka (i když většina fora jistě ne), přesto největší zábavou z GTA pro nás (ano nebyl jsem jediný) bylo přejet najednou celou školku (oranžové pláštěnky).

        U MP hry tedy řeší pěkné kraviny. Tahle hra upadne.
  • No jiste, ve hre to nepujde, ale v realite se to deje bezne.
  • Generalmagor
    Jo, jsem pro.
  • to já když jsem hrál hitmana třeba a chtěl jsem přejít misi jako profesionál a těsně před koncem mě to někdo skazil tak jsem se nasral a vykosil všecko co tam bylo, jen tak s prdele, prostě když člověk není magor tohle ho zněj neudělá... (ale děcká by podle mě vůbec ve hrách být neměli, to už je blbý)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit