Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Anal.S
    Střílení civilistů, nebo prostě NPC do kterých se nemá střílet;
    To byl vždycky ukazatel důvtipnosti vývojářů.
    Bůh žehnej Falloutům, kde mohl člověk střílet skutečně do čehokoliv, ale nesl potom i následky.
    *14*
    Co mě zase přišlo vždycky hodně divné, je že v GTA často člověk mohl přejet až 5 civilistů, než si ho policie všimla, ale přejetí policisty se rovnalo instantním 2 hvězdičkám. *8*
    • Podívej se co se stane, když někdo zastřelí civilistu nebo policajta. Když zabije civilistu, dostane 2-3 roky, ale jakmile zabije policajta, dostane 12 a je rád.
  • a ja chtel zbijet vsechno ale jak to tak vsechno ctu okolo toho BF 3 i stim vybirani postav a pocet tak na bf 3 prdim
  • A ja se tak tesil jak budu zabijet deti... no nic po ulicich jich porad beha dost.
    • Černý humor jo? :)
  • takže střílet Ruský vojáky a terroristy je morální, ale civilisty už ne....no. nic. Když je nemůžu sejmout ve hře, tak je půjdu postřílet v reálu. *14*
    • samozřejmě proto taky ve všech hrách bojuješ proti rusům, těm je to stejně jedno a zbytek světa si rád zastříli. nechtěj vědět jak by to dopadlo kdybys v nějaké hře střílel američany
    • Uz i za tenhle prispevek by si mela na tebe policie posvitit, ikdyz je to mysleno "vtipne"...
    • Anal.S
      Záleží na úhlu pohledu. Jestli seš hipísák, tak ano - pak je střílet vojáky ve válečném konfliktu nemorální.
      • Peace and Love, jsem hodný hráč a ve hrách nezabíjím.
  • Kori
    Já se ve hrách většinou snažím hrát morálně a nestává se mi, že bych střílel utíkající děti do zad... to sou mi věci.
    • Přesně tak, ale v CSku je jako Tčko vždycky odprásknu, jakmile CTčka projedou... Jak by to udělal pravej terorista :P
      • Já se vždycky nechám dobrovolně zastřelit abych nikomu neublížil. *4*
      • tomu řikám vžití se do role :D
  • to jsou mi ale veci...NATO civilisty zabiji pomalu po hordach a ve hre nemuzem ani jednoho... taipas
    • Prober se, při rozsahu operací jaké NATO provádí jsou vedlejší ztráty naprosto minimální. To jestli měli/mají právo vtrhnout do Iráku/afganistanu je jiná věc, ale rozhodně západní vojáci nestřílí civilisty na potkání, hlavně v dnešní době, kdy má každý druhý voják, civilista kameru a přístup na internet, tak se těchto incidentů objevuje hodně málo...
      • Ne, oni je nestřílí, ale rovnou bombardují XD. A pak kdyžtak zastřelí rebelové někde ve skladišti a navrh to zapálí, aby to vypadalo, že oni nic XD

        Samozřejmě NATO to nedělá cíleně, ale i tak to jsou prolhaní gauneři, kteří oblbují celou společnost. Kaddáfí neni nevinej, ale právo zasahovat neměli (a to tam ještě údajně operovali tajné jednotky před povstáním a plůkovník to věděl, takže já bejt nim, taky bych asi pro jistotu začal do demosntrantů střílet :P). Tuhle diskuzi bych ale radši nechal, aby se to náhodou nezvrhlo *1*
      • zx_spektrum
        Jaké to je myslet si, že žijeme v tak ideálním světě?
        • Jaké to je žít s paranoidní psychózou?
    • Anal.S
      *1* *3*
    • NATO nezabilo ani jednoho, to přece všechno zabil Kaddáfí a jeho jednotky :P. To se to řiká, když už se nemůžou bránit :P. Teď na ně svedou kde co... Všichni víme, jak to dnes chodí

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit