Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Protože na Steamu Battlefield 4 není.
  • S čím přesně? Btw jsem Claude, víš, jak se mnou máš mluvit.
  • Nechápu co neustále máte proti BF 4 já si hru koupil a vůbec toho nelituji a že už mám odehráno hodně hodin. Nevím proč nadáváte na bugy. I přes ty bugy si jde parádně zahrát a já je ani nijak nepociťuji.
  • Zrovna 2142 žádná chujovina nebyla. Zanesla do série nové nápady ze kterých hra těží dodnes (třeba titan mód). Spustu lidí by chtělo pokračování 2142.
  • Ironií je, že tohle DLC vypadá propracovaněji než samotné Hardline.
  • Mato1987
    je to aj preto, že bf3 bol zadara pred pár týždňami. Ale je pravda, že bf4 je maximálna chujovina, horšie ako bf 2142.
  • To ať si EA strčí do pudele i s Hardlajnem, dyk to hraje míň lidí než BF3.
  • https://www.youtube.com/watch?v=v7ssUivM-eM
  • Mato1987
    Si tak trošku mimo, že?
  • Já ne. Hrál jsem betu a poté i na Steamu Originu, když byl víkend for free a stačilo. *11*
  • já to hraju
  • Miserius
    Hmmm, vlak naboural do tanku a ten se uplně vypařil...
    Ale ta zasněžená mapa v tom sídlišti vypadá suprově, trošku mi to připomíná CoD4 misi Pripyati
    Už vim co mi to připomíná ještě víc, jednu singleplayer misi z výborný strategie World in Conflict...
  • RangerCZ
    Nechcou tam dát rovnou i rocket jumpy ?

    Už někdo udělal Battlefieldu requiem ?
  • Teď upřímně, a tím myslím vážně upřímně:

    HRAJE(TE) TO VŮBEC NĚKDO?

    (u téhle otázky nevím, jak si správně vyložit plusy a mínusy. znamená plusko to, že s mojí otázkou lidi souhlasí, nebo že odpovídají na mou otázku? to stejné u mínusek)
  • Když budou na způsob close quarters tak nech jich udělají klidně 100.
  • ale je v nich nějak podezřele málo Číňanů
  • kennyB
    Městské mapy, těch asi není nikdy dost *16*
  • Vůbec jsem nepoznal, co se tam děje. Asi moc málo vyblejskaný a kolem moc málo barevných ko*otinek , nebo co....
  • *16*
  • Sithard
    Michael Bay approves.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit