Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mato1987
    Tak ako boli jednotlivé dlc balíčky ku bf3 naozaj kvalitné a doteraz si viem vybaviť názvy tých veľmi podarených máp tak u bf4 mi to pripadá ako narýchlo zbúchané mapy spolu s pridanymi nejakými zbraňami, ktoré aj tak nikto nepoužíva viacej ako raz.
  • species
    Ja bych radsi neco co vyvola vzpominky na battlefield1942....
  • Pilgrim66
    (...) samozaměřovací pušku (...)

    Poslední věc co BF chybělo...
  • Cece neblazni ... 42' a spol se da hrat ...i bez nich, dodnes. Nepotrebuje zadny addware srajdy, nepotrebujes zadnou jejich milost, pustis si srv na svym stroji a muzes hrat. To dneska neni v mode, dneska si musis naisntalovat steam, m$ games, uplay, ... a pak ti mozna na 1z 10 stroju i pojede multak ... 1/2 roku, nez vydavatel usoudi, ze se mu uz nevyplati provozovat servery. A ty si muzes svoji 3litrovou gamesku (protoze samo gamesa + dlc1, dlc2, ...) leda visco.
  • Presne tak, chce to restart serie co si budem povidat.. ale na hudbu si nemuzu stezovat, naopak .. soundtrack z bf4 nema v hernim prumyslu snad az na deus ex h.r. konkurenta, co se tyce elektronicke hudby. Jiste kdyby mel byt novy dil o svetove valce, syntaky a kdovijak experimentalni hudba k tomu sedne jak mikina s kapuci Milosi Zemanovi..
  • někdo nepozná sarkasmus....
  • Podle mě takové téma vůbec nemá smysl zpracovávat pro sérii typu Battlefield. Rozhodně by to nefungovalo jako velká hra - spíše něco vhodnějšího pro hry typu Mount and Blade a pro poněkud vyspělejší hráče.
  • hlbsie do minulosti? co trebars napoleonske vojny?
    natlac si predovku, vyber si ci osedlas hnedeho alebo cierneho kona, popripade rovno povoz a ked ti ho poskodia nevadi, opravy sa kladivom a dlatom (kon aj povoz)...
  • ZvacA
    Tak, já osobně v 1942 blbnu do dneška, takže zážitky i celkový zhodnocení pořád čerstvý.

    Jinak, to je docela na debatu, co by mělo být v Battlefieldu vlastně "skillem". A proto zase tvrdím, že novější Battlefieldy mají v tomhle svým způsobem pořád co nabídnout (třebaže už jen zkušeností se hrou a znalostí mapy nebo zacházení s kvérem atd). V tom bych problém zase tak neviděl.

    Co mě však na novějších dílech nebaví je pojatá celá ta hektičnost v kombinaci s Frostbite enginem a s ním spojenýma udělátkama typu orientace na mapě pomocí označených vlajek, soupeřů a nevím čeho ještě. S tím mě vadí ta jednoduchá přímočarost a bezúčelnost, s jakou se tam jednotlivé bitky vedou. To právě dřívější Bfka vzhledem k jejich dispozici neměly. Hráči měli určený a viděli na jinak velké mapě strategické body, ale jejich pohyb a způsob k nim už závisel na nich samotných a od toho se odehrávala i ta rozmanistost celého bojiště. Prostě se stávalo a stává, že mimo vlajky se třeba boje přemístí o most na kraji mapy, protože umožňuje jedné nebo druhé straně vpadnou soupeři do boků a tím ho obklíčit ve městě třeba. Například. To současné Battlefieldy postrádají takový nápad.
  • Jen jestli z tebe nemluví nostalgie...kolik nám tenkrát bylo? Nikdy už tak hry prožívat nebudeme. Ale jedno se musí nechat. BF 1942 a BF2 byly o skillu, což BF3,4 postrádá.
  • ZvacA
    Já souhlasím s těmi, kdo tvrdí, že Frostbite engine by tomu uškodil. Kromě na oko efektivní zničitelnosti prostředí je to na vizi kvalitního a se vším všudy velkého Battlefieldu engine o ničem s příliš nepřehledným přebarveným základem. Zcela podělal modery, autoři se v něm bojí dělat bitevní lodě i mapy velkýho rozsahu, a dívat se na uhlazený a vyblískaný Panzery a pušky, který by se společně s prostředím leskly jak psí kulky, o to teda osobně nestojím.
  • ZvacA
    Souhlasím. I přes jinak kvalitní BF2 a BF2142 a řadu lépe podávané a realistické konkurence (Red orchestra) je 1942 podle mého stále v sérii nepřekonanou záležitostí. Pravdou je, že jako první díl třeba enginem a nebo ledabyle zapracovanou výzbrojí a technikou a prostředím (což zásadně napravuje Forgotten hope modifikace) se mu dnes neodpáře ta vypadající zastaralost, ale svým konceptem, otevřeností a rozmanistostí map umožňující nasazení celé řady zbraní (pacifické mapy na hrad), a hlavně ničím nenarušovanou zábavnou hratelností, to z něj i po těch letech dělá unikátní multiplayerovou záležitost. A podle mýho se Dice od tohoto dílu nepodařilo nic tak zajímavý nadále vytvořit. Osobně neříkám, že by přímo dnešní díly, ať už je jejich tématika jakákoliv, byly vyloženě na pytel, ale postrádají něco, co v sobě nese právě první díl. A je právě škoda, že Dice nemá v úmyslu, kromě jisté pseudojednohubky jménem 1943 navázat na rozsah fungující herního a hratelnostního jádra tohoto dílu bez zbytečných dnešních standardních hovadin. Možná do budoucna, ale to už bude značka definitivně pro veřejnost v řiti...
  • oktavius66
    Souhlas. Měli by zkusit 2. světovou válku. Na Frosbite 3 by to byla bomba. Tak snad se někdy dočkáme, až si někdo konečně uvědomí, že moderní válka začíná být ohraná.
  • Měli by se zastavit a hodit zpátečku. Měli by se vrátit k BF1942 a vzít tuhle hru jako základ. Podle ní pak udělat celý restart značky. Totéž by mělo platit o hudbě. Už mám dost hudby jdoucí na ruku 13ti letým klukům, kteří chtěj mít všechno ultra cool a hudba je pro ně kdejaký hlavně hlasitý praskání ve sluchátkách.

    Je čas na kvalitní hru z druhé světové války. Moderní války jsou prostě až příliš ohrané a nějaká policejní honička taky není bůhvíjak dobrý koncept.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit