Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Marketing bezi naplno, ako vidim, normalnu vec z minuleho tisicrocia ideme predavat ako nieco nove revolucne.. takzv. clipping cez mapy nie je problemom v AAA hrach snad uz 10 rokov, ale EA a P1C3 to musi predat ako ze na tom zamakali, never before seen, su opat prvi :D A ako poznam P1C3 studio, nebude to fungovat a clippovat to bude. Este aj posrate CoD ma spectator mod. Ci pana, az neuveritelne 4 sloty ak citam :D :D :D :D :D :D :D D: D: D:D D::D:D:D:D:D:D:D::D:D Prito pri spectovanie nie je narocne ani na server, len na bandwitch :D :D D: :D EPIC FAIL
    • Jack1947
      Hlavne dychej, chceto dychat dlouhymi ... dousky Nadech... vyydech ... jak nas to ucily ve skolce kdyz se zakuckame. *4*
  • Jediné co mi pomohlo bylo za a) nataktovat muj Phenom II X6 na 3.9ghz(všech 6 jader) a uninstalovat nvidia beta ovladače 331.40 údajně exkluzivně pro Battlfeld 4 a nainstalovat ovladače z MSI oficiálních stránek nvidia 306.97. Z původně nehratelného BF4 v 1920x1080 high nastavení,kdy jsem měl mezi 23-40fps s průměrem okolo 30fps, laggy a záškuby, mi to zázračně vylétlo na 34-51 s průměrem kolem 40-45fps bez lagů a záškubů. GPU mám MSI GTX 660 ti PE 2gb.
    • somarina, ked vypnem HT, tak mam menej FPS cca o 20%
    • BF4 není ještě optimalizován na více než 4 jádra (teda myslím).
      • Jack1947
        A jsme doma ? *7* (konecne).
  • Mam taku otazocku... nakolko mi beta zacala fungovat az po vcerasom tretom patchi, nemal som doteraz moznost si nic z toho zahrat. Prosim vas, moze mi niekto objasnit, preco je na mape pri mode Conquest obcas ten "neslavne slavny" mrakodrap obcas cely a napr. pri dalsom pripojeni je vsade vo vzduchu prach, ze s vrtulnikom clovek lieta pomaly spamati a mrakodrap je zdrbany na zem??? Podotykam, ze sa to stalo vzdy na mapach, kde nikto iny nebol, takze ho nemal kto sundat k zemi. Alebo nebodaj toto je jedna z tych "uzasnych" vlastnosti, ktore ma predstavovat Levolution? Vopred vdaka za info...
    • někdo se připojil na server ,sundal mrakodrap a odešel
      • Ach taaaak. Myslel som, ze tymto sposobom to nefunguje. T.j., ze pri kazdom novom nacitani mapy je vsetko v povodnom stave a nie tento zvlastny system. Hmmmm... Diky za objasnenie.
        • V betě jde zničit mrakodrap i když je na serveru málo lidí (méně než 4),v tom případě hra neprobíhá. V plné hře to snad bude jinak.
          • Heh, ano... zda sa, ze je to tak, aj ked to nema logiku (trebars v porovnani s rovnakym pripadom v BF3). Len skoda, ze v mojom pripade aj po 3. patchoch sa cela slavna beta u mna sprava ako pocitacova loteria, ehhhmmm... skratka, BUD... ALEBO... na nejaky server sa napokon po dllllllllhoooooooom case (loading je v bete fakt strasny, to snad dokazu ako tak prekopat do stadia, kedy by to trvalo -- pri prirovnani k starsim konfiguraciam -- aspon o polovinu.
            Kazdopadne, humorne je, ze moznost "sundat" mrakodrap, som si chcel fakt uzit :). Zial, mam smolu, ked sa mi NAHODOU podari pripojit, tak je uz barak na zemi a vsade kopec prachu... Avsak inak musim v danom smere priznat, ze "sundanim baraku" sa na celej mape kompletne menia bojove podmienky. Prave kvoli zamoreniu prachom, pricom zaprasene je snad fakt vsetko v celej bojovej oblasti. Nuz... tak ci onak, fakt som dufal, ze sa mi podari do konca bety na nejakej mape "sundat mrakodrap". Akurat... za predpokladu, ze by sa mi darilo pri ktoromkolvek pokuse o pripojenie dosiahnut 100% uspech, co fakt doteraz nehrozi... ALE TO, ZE MI DOTERAZ NEBOLO DOPRIATE "SUNDAT" TEN ZAS*ANY MRAKODRAP, MA FAKT S*RIE!!! A TO I NAPRIEK TOMU, ZE JE TO CELE PREDSKRIPTOVANE!!! Hernajs... kuafix aj s takouto zabugovanou betataverziou *10*
            • najdi prázdný server s mrakodrapem a užij si to (je to docela sranda)
            • Jack1947
              To chce klidecek, jestli to vydrzis "sundas" ho snad v plne. *3*
  • A teď si jen představte, že jednou takhle budeme koukat i na sport, třeba fotbal...
  • AMD-Mrazak-del42sa
    Nazdar mne to moc nejede. Vsechno sem vypeckoval na full a mam 5 fps ? Pro Panička proc ?
    Pomozte mi !!! *9*

    moje AMD power PC konfiguratione :

    CoolerMaster Centurion 5, AMD Trinity A10 5800K (později Kaveri A10-7800K), Gelid Tranquillo r2, FM2 Motherboard AsRock FM2A85X Extreme6 (plánovaná výměna za FM2+ board), 8 GB DDR3 Kingston Predator 2400 MHz, system HDD WD 160GB SATA II (v rozhodování: Kingston HyperX SSD 3K/Crucial M4/Samsung 830), data HDD WD 640 GB SATA II, zvažuji nějakou GCN2 grafiku (Radeon R7 260X/R9 270X), FHD monitor 23 LG Flatron IPS237L-BN, Win 7-64 bit Pro ( Win 8.1 PRO 64b v testování ) *16*
    • Jazz
      Vyřešíš to tak, že se přestaneš $rát do AMD, ty jedna Intel ovce. *16*
    • Stáhni si Catalyst 13.11 Beta V1 (jsou optimalizované pro BF4). Zkus taky hru hrát místo fullscreen ve windowed režimu, případně sniž detaily.
  • Kingo1983
    Battlefield 4 by mal hlavne predstaviť rozšírenú optimalizáciu pre viac jadrové CPU pod W7 !!!
    • Už se stalo...po posledním patchi hra běží jako hodinky i na win7 :)
  • solearis
    Prekvapuje ma relatívne nízky počet slotov. Pomer 1:16 je dosť málo, keby sa malo jednať o konkurenciu k systémom ako napr. v Dota 2. Ale je to prvý krok od DICE a to si treba vážiť.
  • no wooow, spectating..taketo revolucne novinky, okamzite kupujem:D
  • Pořád mi to nejde zapnout, na webu vyberu server, dám připojit, připojuje připojuje a pak nic :D
    • to je normalni tohle mi dela i BF3 podpora radi jen vseobecne zvasty, problem nevyresi z BF3 jsem si uzil jen SP
      • podle fora to dela hodne lidem ale z celkoveho poctu haru to jsou tak 2% EA to netankuje jsou to smejdi nikdy jsem nemel a nemam s jakoukoliv jinou online hrou problem
        • https://help.ea.com/article/online-ports-for-battlefield-3
  • Aneb to, co bylo kdysi v každé online hře naprostým standardem, je dnes cool novinka.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit