Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Jn, rad bych stare zlate casy zpet... smula Dneska vsechno next gen, hry aby se hraly sami a hraci aby jen cumeli SP uz bude pristi generaci jen neinteraktivni film a MP bude hlavni tahak, hry budou co nejvice zjednodusene... no a nakonec dojde na tu vpouru stroju a konecne konec sveta. *15* Ti co stvorily pocitace za to draze zaplati.
  • ted je v akci za 1700 Hra s premium uctem, neboli za 1700 mas zaplacene vse co na bf4 vyjde v budoucnu a to neni zase tak spatna cena *3*
  • Tilwaen
    V podstatě máš pravdu, ale i tak to mělo své kouzlo - takových možností, co dělat. Oproti těm dnešním naskriptovaným SP koridorům... *6*
  • A ktere hry mas na mysli? Ktere hry nabizi valku v 64 lidech ne pomerne slusne velkych mapach, kde je najednou pechota, takny, vozidla, vrtulniky a stihacky? Ktere takove hry tady byly recenzovany a dopadly mnohem hure, ikdyz nabizi stejne kvalitni zabavu? Bud konkretni prosim. Pokud soudis jenom na zaklade SP, tak o tom se nema smysl bavit, to u techto her jen aby se nereklo, protoze prumerny hrac CoD a BF stravi 99% casu u MP *3*
  • Ale SP v BF1942 (Vietnam, 2142, 2) byl přece jen multiplayer hra s boty. Ne že by mě to nebavilo, ale je to něco jiného, než si představím pod moderním multiplayerem :D
  • Tilwaen
    Náhodou, SP u Battlefieldu 1942 (+ datadisky) byl fajn.

    Ale máš pravdu, že v dnešní době se tento herní žánr posunul takovým způsobem, že kupovat ty hry kvůli SP nemá smysl; především proto, že je na trhu spousta FPS, případně "poloFPS", či jak to nazvat, které se zaměřují explicitně na SP a naopak MP je u nich jen něčím navíc.

    Svým způsobem je to určitě dobře, každý si najde to své.
  • Tak ono zalezi aj na akom monitore to hras a pri akych detailoch.. pri 480p to das snad aj na ultra 60fps nie?
    Finch to bud hra na 4k alebo ma proste rozdrbany OS/ovladace.
  • Ja som kupil BF3 zakladnu verziu za 10€ a po 10 min SP som zistil, ze to nema cenu a u MP ma to bavilo len chvilu. Nakoniec som to prestal hravat a hru odomna kupil kolega v praci za 5€ ... vyhradne pre SP. (to bola moja jedina hra na origine, preto som mu ju dal aj s uctom)
  • Zajtra bude patch ktorý by mal opravit netcode a pády.
  • Podla mna ide o dobru hru s lepsimi hernymi mechanikami ako bf 3.len proste treba pockat kym opravia technicku stranku veci.Nakup by som nelutoval
  • Hra špatně započítává statistiky při pádech.
  • :D + 1000, keby tak aspon za tie prachy urobili nieco s tym videom.
  • Bez stupidit?? Fakt ze LOL, na takych ako ty je COD cielené.
    A zda sa ze cim vacsiu p...u tam daju tym lepsie to vy zombici prijmate.
    Nebodaj si este mastite ego nad tym ako salamunsky ste na enemaka vyzreli nie??
    *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
  • Tak to si pozri Rome 2 :)
  • Whoossain
    A sakra, takže až dorazim večer z práce domů, tak se mám na co těšit :-/
  • Nevím jaký battlefield 4 hrál autor ale ten co se prodává, stále používa server-based hit count oproti BF3 kde byl client-based. A ani po dnešním patchi serverů 13.11.2013 se nic z toho nezlepšilo, akorát to začlo lidem i mě mnohem častěji padat, bez uložení ranku.

    Za mě hodnocení hry 5. Call of duty recyklát. Nebo z poloviny nedodělaný hra.. 8/10 je fakt blbost. Pokud ještě BF4 nemáte, nekupujte si to!
  • No aspoň mám dobrý pocit, že jejich blbost bude po zásluze potrestána otřesným herním zážitkem. Já zkusil SP v BF3 a upřímně, byla to sra*ka, že jsem tomu nemohl uvěřit. Přitom CoD SP mě bavil, ačkoli jsem nehrál všechny díly.
  • Trochu nechápu vysoká hodnocení her jako COD a BF. Je to skoro jako, by to bylo zaplacený. Viděl jsem tu recenze na spoustu podobných her, které byli minimálně tak dobré, a dostali hodnocení 4 apod. Jak má pak člověk takovému hodnocení věřit, když nejsou konzistentní.
  • Kdyby páni z EA nebyli tak nenazrani a nechtěli za každej patch stejnou částku jak za hru samotnou tak bych do toho šel... Ale takhle? Vyplatí se počkat rok než vydají nejaký zase elite club a koupit ho za pár stovek i se základní hrou... Z toho už mě vyléčil BF3... Nesmyslne nastavený systém...
  • Ja myslim, ze by ses mozna divil, kolik blaznu si tyhle hry (CoD a BF) kupuji predevsim/vyhradne kvuli SP.
    Sice to nechapu, ale narazil jsem uz na spousty lidi, ktere u tehle her zajima jen SP a jsou ochotni za tech par hodin zaplatit v den vydani.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit