Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jo commander super, az na to ze ho nikto nebude posluchat
  • dlc Drone Strike pak bude dlc tank attack, automatic weapons, jet tactic.
  • Už je tomu přes tři roky co vyšel Bad Company 2 - myslím, že nemá cenu přecházet na něco jiného. Je to jako s Counter Strikem - princip a zábava zůstává stejná.
  • az budem velky, tak si otvorim vlastne herne studio a budem robit len hry na zakazku, pretoze to co sa paci jednemu, druhemu z nejakej priciny vadi a naopak... Hry niesu ziadne fasisticke medium co si kazdy MUSI kupit.
    • Spades
      To uz prakticky delaji lidi na kickstarteru - stari vyvojari, ktere utopil mainstream (zesnadnily hry a ty se pak neprodavali), tak to ted zkouseji znova ciste pro HC publikum...
  • BF4 bude úplně to samé jako BF3. Čekám stejné problémy, stejnou obchodní politiku a stejný systém DLC včetně stejně pojatých DLC (něco pro vozidla, něco pro tzv. close combat atd.). Já už od BF série nic nečekám a jsem jen mrzutý z toho, že si DICE a EA myslí, že se jim BF3 povedl, což já si nemyslím.
    • Ano, tiez si to myslim. Silne pochybujem, ze je EA schopne dorazit s niecim vyslovene inovativnym. Nehovoriac o tom, ze s vydanim BF4 by mohli kludne pockat napr. do jari 2014. Az teraz tu mame kompletne cely diel so vsetkymi DLC a je iste, ze nejaky cas hranie tych vsemoznych modov + slusneho poctu map ludom postaci. Sam za seba mozem povedat, ze mi BF3 + vsetky DLC bohate stacia k radosti a to rozhodne i po grafickej stranke. Prave preto nechapem myslenie EA... ktore je evidentne az prilis kapitalisticky ponate, cim chcem povedat, ze chcu zo starej dobrej znacky vytazit vsetko, co sa len da. Tymto sposobom uz predsa dos*rali napr. taky Command & Conquer, no nie? A ak BF4 vyjde silou mocou este tento rok, tak je jasne, ze rovnaky ciel maju so znackou Battlefield, smradi nenazrani... *11*
  • Kdyby mi ten screenshot někdo ukázal před oznámením BF4 tak bych mu řekl že je to pěknej záběr z 3ky s photoshop logem
  • BRAND NEW COMMANDER MODE! Fakt super. Taková inovace, to tu ještě nebylo. A "Drone mode" jako DLC (nebo "expansion", jak to EA pokrytecky nazývá) jen pro platiče, to zní jako fair play. Zlaté BFBC2.
    • Největší výhoda Bad company 2 je podle mě skvěle zmáklá destrukce prostředí spolu s krásnými mapami, které jsou opravdu hratelné, narozdíl od tunelů v BF3. Navíc některé mapy byly přidány ZDARMA v patchi.
    • jindra.veliky
      BFBC2 je jeste horsi nez BF3
      • Spades
        Sice nemá dobrou customizaci a má všeho méně, ale aspoň tam není cíti global engine lag, a hlavně tam není ten zkur*ený modrý filtr!!!
        • Má více destrukce. To je, co se mě týká, více zábavy. A další klíčový prvek je absence Originu a Battlelogu.
          • Origin a battlelog jsou zlo :-( to vazne EA/DICE pos*ali, ale jinak je bf3 super casual hra... proste vyblbne se kazdy. Masta-of-jet i dedecek od 10ti vnoucat, ktery se chce zreagovat...
            • Tak samozřejmě netvrdím, že ta hra jako taková je špatná, ale mě skoro ve všech ohledech vyhovuje víc BFBC2.
  • Wow Commander Mode poserme se !!!!! A jako dlc by tam mohli dat motorky!!!!
    • jako dlc bude artilerie
  • Haha to jsou vtipalci ;) A postupne budou vracet co uz bylo ve BF 2 ;)
    • tomu nerozumím, na tom je snad něco špatného?
      • spatny an tom je to ze rikaj ze je to "novy", kdzy neni a ze vracej do hry to, co tam bylo uz pred 8 rokama a vydavaj to opet za inovace ... EA jsou ubozaci
        • DICE a EA jsou ubožáci. Nezapomínejme na DICE, které zku*vilo mou oblíbenou sérii. *3*

          Beze zrandy: Celá řada modifikací k BF2 byla lepší než BF3.

          Já to říkám pořád a dokola: Měli udělat BF3 jako BF2 s novým enginem a pořádnými hitboxy a řekněme i dalšími mapami, ačkoli bych ponechal i pár původních z BF2. Určitě se měli inspirovat modifikacemi k BF2.
          • Dice ji vymyslelo a udelalo a taky si ji zkurvilo. A me trojka stejne bavila :D
        • a) Marketing takhle funguje

          b) Třeba bude ten commander mód nějak zásadně vylepšenej.
          • hej, ako prva verzia velitejskej ruzice v bf3, cize pouzitelna.. alebo ako uzasne end game dlc, kde ked jazdic na technike, mi kazdu chvilu vypadava zvuk..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit