Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Aby, když to bude propadák, tak aby to mělo aspoň něco do sebe :)
  • To zas bude nějakej kočkopes, viděl někdy někdo, aby SWAT používal raketomet.... Bude to klasický BF, kde nebude rozdělení USA vs RUSKO, ale SWAT vs Teroristi.

    Trochu se mi zdá, že akorát chtěj z lidí vytáhnout další peníze...
  • nevim co si o tom myslite vy lidi ale podle mě to bude propadak a to jsem fanoušek serie battlefield
  • Jako remake BF2 považuju 3. i 4. díl... A remake remaku už snad ani nemůže být remakem *1* Už si říkám, kdy tomu přestanou dávat číslovky a místo toho to začnou "cejchovat" ročníkem jako FIFU nebo NHL apod. *1* Ano, dali si s tím hromadu práce, za to palec nahoru (pominu-li ty problémy spojené s takovou sofistikovanou hrou), ale už se (alespoň mně) to těžce zajídá. Od Hardline očekávám vpodstatě stejnou hratelnost (nebo pocit hraní), jen !konečně! opravdu nové kulisy, úkoly a neokoukaný gameplay (Payday, SWAT sem ani natahejte, to s tím má podobnou jedině tématiku - vždyť už ten název Battlefield v titulku Vám všem má říct, za čím si vývojáři jdou *3* ) Za sebe ještě doufám v hojněji hraný HC mod, opravdu mě štve, že ho hraje v poslední době čím dál míň lidí...
  • Ani za mák nevěřím že bude MP byť by byl co do náplně sebelepší fungovat po technické stránce. A pokud se podaří spáchat zajímavý singl není nic snažšího než si počkat na výraznou slevu což při renomé značky BF nebude dlouho trvat. Očekávání nulové, Visceral můžou jen mile překvapit. Ale byla by to slušná ironie kdyby se jím povedlo udelat lepši BF než DICE.
  • B.o.b
    Já sem trošku zklamán. Vypada to jako Battlefield 3 v jiným prostředí.
  • Spades
    TRAILER:
    https://www.youtube.com/watch?v=0WHMCa1FbWE
  • God-of-War
    Jedna technicka... Proc se to menuje Bubblefield?
  • tak jsme vymysleli jak spojit battlefield s dead space a vylezl nam z toho... counterstrike... LOL *1*
  • Znacku sem pochoval po uvedeni BF3, zacal sem kopat hrob uz pri BC2, tedkon zajdu jen polozit kvetinku.

    Aneb dalsi zarez na pazbe dicEA.
  • ozaj, do normalneho battlefieldu maju prist mikrotransakcie. budu sa kupovat nejake battlepacky :DDD
  • A co by tam spadlo místo mrakodrapu ? Reichstag ?
  • RangerCZ
    Nevím. Vypadá to rozhodně zajímavě a vybrali si zrovna moje oblíbené téma.
    Ale jak říkám - N*p*sr*t to
  • Vrook
    Proč? Pokud jde o to, že se v jednom módu pohledu můžeš otočením kamery podívat za roh, aniž bys musel byť jen minimálně opustit krytí, což v reálu nejde, a v druhém módu pohledu se musíš tak jako ve skutečnosti vyklonit, tak o co jinýho než o realističnost pohledu jde? Už jenom ten princip pohledu z očí postavy a z kamery která se vznáší někde nad její hlavou je otázka realističnosti. To, že je Battlefield arkádovej, co se týče fungování zbraní a podobně, je úplně na jinou debatu, tady se bavíme o pohledu.
  • cr8gg
    realisticnost bych sem snad ani netahal :D
  • Počkat .. What ?? *8* ?? Prznitelem malých dětí ?? To nee .. Redakční poznámka doufám .. *15*
  • cr8gg
    BF Nepotrebuje ozivit, staci aby nedelali 1 hru kazdejch 15 mesicu.... ale BF serie je o valecnejch konfliktech .. ne o policajtech a zlodejich. Me se tenhle koncept proste nelibi. Kdyby to bylo radsi badcompany 3 nebo treba neco z 90.let (bez tech blbosti jako EOD boty, trihlavnove granatomety atd) - v podstate remake BF2 by byl nejlepsi ..

    z tohohle bude akorat tak arkadovej swat

    PS: kdyby to byl TPS tak jsem na to i zvedavej, takhle me to nasira :D
  • ja som skor myslel ze to bude podobne Counter-strike hre ..ale ked som cital clanok redaktor to skor prirovnal k payday a tu hru zrovna nemam rad.
    je to skoda ..bf4 som nekupoval (peniaze zostali) ale tomuto sa teda tiez vyhnem.
  • Vrook
    To máš pravdu, ale tak jednalo se převážně (možná vyloženě) o single playerový hry. Udělat první pohled podle mě neni problém ani pro tvůrce, kteří mají zkušenosti jen se třetím pohledem. *3*
    Thrid Person pohled je navíc podle mýho názoru více či méně (záleží na typu hry) pro férovost kompetetivního prostředí stříleček docela devastující a věřim, že to vědí i tvůrci budoucího BF.
    Platí to například i pro takové hry, jako je Arma série potažmo DayZ. To už bych dnes ze třetího pohledu vůbec nebyl ochotnej hrát mimo jiný proto, že z první osoby to vypadá a působí tisíckrát líp, je to realističtější a jak jsem psal i férovější.
  • Tak jasný, ale když tak koukám na historii Visceral her, tak jedinou zkušenost s FP pohledem měli před 13ti lety, takže by mě třeba vůbec nepřekvapilo, kdyby pokračovali v tradici s TP pohledem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit