Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zdarec! Mám takový problém.. Když se připojím do hry, tak se mi po cca 8 sekundách objeví LEAVING GAME... nevíte někdo co s tím?
  • Kluci recenze stranou, nevíte jak v BF P4F dostat udělat nebo prostě koupit vzít něco zbraň +3?
    • Tyto zbraně už neseženěš
      Byli určené jen pro betu
      • Tady někdo neví skutečný původ +3 zbraní a kecá kraviny :D je to tak, že na začátku existovaly ke každé zbrani veteran a elite verze, které měli o něco lepší damage, počet nábojů apod. No a pak si v EA řekli jak z FREE hry vytřískat víc peněz a zavedli CUSTOMIZATIONS, které stojí násobně víc než zbraň samotná. No a z elite a veteran verzí zbraní udělali právě ony +3. Tak asi tak!
  • nevite nekdo co delat kdyz se mi zobrazi joined pak se to nacte a pak 5 vterin potom
    leaving game a dokola skusil sem restartovat pocitac nic nevite nekdo
    • Mám ten samý problém a vůbec nevím co dělat dost mě to štve. POMOZTE
    • mam přesný problém
  • jo a staci jen hratn a sharqi kde za vyhru je 130 creda a nasetrit si na gun navzdy napr ja za 7 dni mel jsem 17500 a koupil jsem si p90 navzdy:-)
  • servery si muzes vybirat pod panackem kde jsou tvy pratele je server browser
  • Jozef123
    Načo kupovať nové zbrane?Bol som 1. zo základnou sniperkou a "požičal" som si na jeden deň colta.To "požičiavanie" ( *1* ) je náhodou dobrá vec za 3-4 bitvy zarobím asi 500-700 a šialenci ktorý to hrajú nonstop nemajú problém....
    • To je sice pravda ale kvalita enginu je na bodu mrazu celkove s porovnanim bf2 tam spousta veci neni nebo nejde.Proste tahle hra se schovava za bf2 ale moc spolecneho s ni opravdu nema.Za bf 2 zaplatite par korun a mate vyladeny produkt s mnohem kvalitnejsim enginem a celim hernim systemem.To ze se najde banda ktera proste potrebuje platit za nejake ty veci o tom nepochybuju tohle je zdimacka penez za cenu ze dostanete opravdu spatny produkt.
  • Kupte si battlefield 2 Complete Edition za pár korun a máte plnou hru. Tohle demo nemá smysl hrát... A nebo si počkejte na BF3. BF P4F je absolutně zbytečná hra.
    • Nesouhlasim. Nemůžeš srovnávat Battlefield 2 a Battlefield Play4Free. Battlefield 2 je (jak tomu vy říkáte) "plná hra" a konkurencí jí jsou CoD a podobné tituly. Battlefield Play4Free hraje vlastní ligu. Musí se srovnávat s Combat Arms nebo Tribes... a upřímě, na kvalitní zábavu s P4F stačí stovka, pokud vyložině nevydržíš na základních zbraních a dvou třídách.
      Jediná hra v téhle cenové, která je ještě lepší je podle mého názoru už jen původní Battlefield 1942. A když už jsme u toho... každej nemá bohatý, rozhazovačný rodiče... někdo si taky na HW musí vydělávat (tolik k Battlefieldu 3) :)
    • naprosto souhlasim *4*
      • Já nesouhlasím... *3* BF2 mám a tohle je přeci jen trošku jiné... rozhodně se u toho člověk pobaví, a jak jsem psal už dříve u některých tříd je základní zbraň lepší než kupovaná, takže to fakt je zadara...
  • jakoz to verny fanda BF serie jsem tuhle slataninu odzkousel ale ne moc dlouho :) pro nekoho kdo nema bf2 original tohle muze byt pecka pro hrace ktery vlastni bf2 nebo jiny dil BF tohle dilo je neprijatelne.Je to takova napodobenina battlefield heroes (www.battlefieldheroes.com) az na to ze heroes je opravdu pohodovka u ktere se clovek i zasmeje :) u tehle hry se me chce plakat haha.Na druhou stranu pro nekoho kdo nehodla platit za hry to muze byt zabava.Pokud ocekavate nejakou vysperkouvanou a vybalancovanou hru tak tady jsem na spatne adrese.
  • budte radi ze se bud plati za hru nebo je zdama a plati se za polozky ve hre v budoucnu se bude platit hra a pak i položky
  • platit ve hře za zbraně pravými penězi? to snad ne, blbouni budou utrácet :-)
    • Platit za hry realnymi penezi kdyz muzu hrat zadarmo a ani zadne zbrane kupovat nemusim :D
      • platit VE hře ne ZA hry, pane demagog. Za hru zaplatím, ale ne za to, že budu mít něco, co jiní ve hře nemají. diskrimináááááce :-)
        p.s. pokud nebudu mít za hotové koupené lepší zbraně, budu mít horší podmínky pro hraní. krok zpět pro hráče, další peníze pro vydavatele........je to správný směr?
        • Nevidim duvod proc platit ZA hry nebo VE hrach, kdyz o tom nic nevis tak mlc. Vybaveni muzes platit herni menou kterou mas uplne zadarmo, pane demagog
          • Krome par zbrani, ktere se daji koupit za realne penize, ale jejich statistiky vyrazne neprevysuji ostatni zbrane, takze neni zadny duvod k utraceni penez. "rk" pravdepodobne bfp4f ani nehral, ale radsi nas tady vsechny pouci o tom, co si tam kupuje...
            • no tak treba assault ma perfektni zbran v zakladu ale co z toho kdyz za x mesicu nebyli schopni opravit miridla ktere miri jinam nez maji ... coz v Karkladnu nevadi, to je mala mapa ale strefuj v Omanu hlavu strelce na humvee pres pul mapy kdyz vis, ze to pujde podle vzdalenosti od 10cm do 5m nad misto kam miris :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit