Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vypada to pekne, ale ted je BF5 pro me skoro nehratelnej, protoze mi nestiha procesor (i5 6500). FPS skacou sice jen z 60 na 55-56, ale jsou to lagy jak prase a je to proste nehratelny, a je jedno jestli mam vsync a FFR on/off, zkousel jem ruzny kombinace. Chapu, ze zivotnost 4jader je uz pomalu u konce, ale je zajimavy ze beta BF5 mi bezela bez problemu a to jsem tehdy mel jeste GTX 1060 (aktualne 2060). Takze bud po case zprasili neco, co se tyce optimalizace, nebo za to muze oprava bezpecnostnich der, co se u intelu nasly... :/

    • Moje asi..5 let stare amd fx8320@4,4GhZ nema problem. Je tam ale 8 jader a bf to umi pouzivat. Asi po lete budu stavet novy stroj, nove ryzeny vypadaj luxusne.

    • Jack1947

      V Mp si to nedovedu představit sp se hrálol tak tak, navíc ta hra je divně optimilizovaná začala se to zničehonic sekat a musela se restartovat hra.

    • nebo jsi udelal blbost a poridil sis cpu bottleneck

      pro 6500 je 1060 strop a 2060 je jeste o vic jak polovinu rychlejsi


      pokud ti karta nejede na 100%, tak to mas potvrzeny

      • Vsak to pisu hned v prvni vete, ze mi nestiha CPU - jenze ten jsem kupoval temer pred tremi lety a GK (v BF5 vuziti na 40%) mam ted od brachy za vyhodnou cenu, CPU bude muset jeste par mesicu pockat. To vsechno je ale uplne irelevantni vedle toho, ze beta BF jela uplne v pohode a schvalne jsem zkusil i znovu BF 1, ktera mi leta jela bez problemu. ale ted je to stejnej scenar, jak BF5 - pise se o tom i na forech...

        • 40% u gpu neni vubec v pohode, tak malo je proto, ze jede cpu neustale na hrane a kvuli tomu mas ty skubance (cpu throttling)


          tehdy jsi mel 1060, takze cpu nebyl tak zdimanej

          • Kdyz to mam ale locknuty na 60 fps, tak by to melo preci slapat stejne jak u 1060ky, kde to viceme na tech 60fps jelo konstantne...

            • teoreticky ano, ale to bys musel mit stejny nastaveni a tim padem 2060 zase k nicemu


              pokud jsi zapnul s novou kartou nejaky efekty, co vic zatezujou cpu, tak ne

  • karlman.hajsky

    Nové mapy jsou sice fajn, ale je škoda že nepřidávají i singleplayer obsah. 

  • Jack1947

    Škoda že tam nebude Pearl Harbor... či Midway ale Iwojima taky patří mezi kultovní jsoutam vůbec nějaké lodě tím se vyznačovalo 42 pořádnou námořní flotilou!

    • Hidden

      Vzhledem k tomu, ze v Pearl Harbor se Japonci vubec nevylodili a ze v BFV neni ovladatelna namorni technika, tak by se tam maximalne daly vest letecke souboje. To by bylo trochu moc prace na tak jednostranny gameplay. Midway taky neni zadna hitparada. Ovsem nedivil bych se, kdyby dejiny dostaly poradne na frak a nektera neocekavana bojiste v neocekavane podobe se tam preci jen, navzdory proklamacim, objevila. ;)

      • v tomhle duchu byla v 1942 bitva o británii.

      • Jack1947

        Saigon, Guadalcanal... Most přes řeku Kwai a tak dále těch námětů je více než dost... stačí si umět vybrat a následně to trochu s citem zpracovat.

        • Sierra117

          Saigon je o 30 let pozdeji. Máš na mysli Saipan spíš ne? 🙂

          • Jack1947

            Byli tam nějaké špionské operace a co ? (Moh Rising sun a supr mise na slonu víceméně ten Pearl harbout byl taky zážitek tehdy!, sice hodně lidí preferuje frontline ale Rising sun ukázalo válku z jiné pro Ameriku ničivější stránky- Pearl harbour film hard skoro :D)jinak uplně nejlepší by byla občanská válka mezi čínou a Japonskem to  nebo vlastenecká ale to se jen tak nedočkáme.

            Spletl jsem se no myslel jsem Singapore... no a co.

            Saipan, Okinawa ježíš těch bitev bylo z Pacifiku Hacksaw ridge.

            • Sierra117

              Občanská válka mezi Čínou a japonském? 😮 proč by to měla být občanská válka ? občanská válka probíhala v Číně mezi komunistama a nacionalistama. Japonci v rámci upevňování mocenské pozice tam vtrhali a oslabenou rozdrobenou činu obsadili.  

              Ty strašně sermujes s terminama a  motas tam páté přes deváté 🙂

              • Jack1947

                Reakce na příspěvek:

                Nojo prosímtě, nevyznám se v pár termínech protože jsem je nestudoval ale všechny tyhle témata by se mohli ve hrách objevit jediné co tam bylo z roku 59-71 válka v Indočíně.

                • Sierra117

                  Reakce na příspěvek:

                  Já to taky nestudoval prosímtě. :) 

      • Jack1947

        Nějaký smyšlená bitva no to by bylo. Ono nestačí že tam budou pobíhat tehdejší Japonky ( které v armádě i byli?) Protože v Koreji 1950 mám pocit byl kdekdo ale to nebyla klasická válka tam se řezali co jim přišlo zrovna pod ruku.

        • Daver

          Jak jako korea nebyla klasická válka? :D Pokud myslíš klasickou válkou jako představa "týl - frontová linii - týl" tak korea naopak byla velmi klasickou válkou.

          • Jack1947

            Viděl si pouta války nebo Frontline nebo 71( to už myslím bylo trochu přehnané a navíc to nebylo o válce ale ve válce)

            • Daver

              ??

              možná by jsi se mohl přestat ohánět nějakýma filmama a rovnou se dostat k pointě :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit