Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sierra117

    Já to taky nestudoval prosímtě. :) 

  • Daver

    ??

    možná by jsi se mohl přestat ohánět nějakýma filmama a rovnou se dostat k pointě :D

  • Jack1947

    Viděl si pouta války nebo Frontline nebo 71( to už myslím bylo trochu přehnané a navíc to nebylo o válce ale ve válce)

  • Daver

    Jak jako korea nebyla klasická válka? :D Pokud myslíš klasickou válkou jako představa "týl - frontová linii - týl" tak korea naopak byla velmi klasickou válkou.

  • Moje asi..5 let stare amd fx8320@4,4GhZ nema problem. Je tam ale 8 jader a bf to umi pouzivat. Asi po lete budu stavet novy stroj, nove ryzeny vypadaj luxusne.

  • Jack1947

    Nojo prosímtě, nevyznám se v pár termínech protože jsem je nestudoval ale všechny tyhle témata by se mohli ve hrách objevit jediné co tam bylo z roku 59-71 válka v Indočíně.

  • Jack1947

    V Mp si to nedovedu představit sp se hrálol tak tak, navíc ta hra je divně optimilizovaná začala se to zničehonic sekat a musela se restartovat hra.

  • teoreticky ano, ale to bys musel mit stejny nastaveni a tim padem 2060 zase k nicemu


    pokud jsi zapnul s novou kartou nejaky efekty, co vic zatezujou cpu, tak ne

  • Kdyz to mam ale locknuty na 60 fps, tak by to melo preci slapat stejne jak u 1060ky, kde to viceme na tech 60fps jelo konstantne...

  • 40% u gpu neni vubec v pohode, tak malo je proto, ze jede cpu neustale na hrane a kvuli tomu mas ty skubance (cpu throttling)


    tehdy jsi mel 1060, takze cpu nebyl tak zdimanej

  • Vsak to pisu hned v prvni vete, ze mi nestiha CPU - jenze ten jsem kupoval temer pred tremi lety a GK (v BF5 vuziti na 40%) mam ted od brachy za vyhodnou cenu, CPU bude muset jeste par mesicu pockat. To vsechno je ale uplne irelevantni vedle toho, ze beta BF jela uplne v pohode a schvalne jsem zkusil i znovu BF 1, ktera mi leta jela bez problemu. ale ted je to stejnej scenar, jak BF5 - pise se o tom i na forech...

  • nebo jsi udelal blbost a poridil sis cpu bottleneck

    pro 6500 je 1060 strop a 2060 je jeste o vic jak polovinu rychlejsi


    pokud ti karta nejede na 100%, tak to mas potvrzeny

  • Vypada to pekne, ale ted je BF5 pro me skoro nehratelnej, protoze mi nestiha procesor (i5 6500). FPS skacou sice jen z 60 na 55-56, ale jsou to lagy jak prase a je to proste nehratelny, a je jedno jestli mam vsync a FFR on/off, zkousel jem ruzny kombinace. Chapu, ze zivotnost 4jader je uz pomalu u konce, ale je zajimavy ze beta BF5 mi bezela bez problemu a to jsem tehdy mel jeste GTX 1060 (aktualne 2060). Takze bud po case zprasili neco, co se tyce optimalizace, nebo za to muze oprava bezpecnostnich der, co se u intelu nasly... :/

  • Sierra117

    Občanská válka mezi Čínou a japonském? 😮 proč by to měla být občanská válka ? občanská válka probíhala v Číně mezi komunistama a nacionalistama. Japonci v rámci upevňování mocenské pozice tam vtrhali a oslabenou rozdrobenou činu obsadili.  

    Ty strašně sermujes s terminama a  motas tam páté přes deváté 🙂

  • karlman.hajsky

    Nové mapy jsou sice fajn, ale je škoda že nepřidávají i singleplayer obsah. 

  • Jack1947

    Byli tam nějaké špionské operace a co ? (Moh Rising sun a supr mise na slonu víceméně ten Pearl harbout byl taky zážitek tehdy!, sice hodně lidí preferuje frontline ale Rising sun ukázalo válku z jiné pro Ameriku ničivější stránky- Pearl harbour film hard skoro :D)jinak uplně nejlepší by byla občanská válka mezi čínou a Japonskem to  nebo vlastenecká ale to se jen tak nedočkáme.

    Spletl jsem se no myslel jsem Singapore... no a co.

    Saipan, Okinawa ježíš těch bitev bylo z Pacifiku Hacksaw ridge.

  • v tomhle duchu byla v 1942 bitva o británii.

  • Sierra117

    Saigon je o 30 let pozdeji. Máš na mysli Saipan spíš ne? 🙂

  • Jack1947

    Saigon, Guadalcanal... Most přes řeku Kwai a tak dále těch námětů je více než dost... stačí si umět vybrat a následně to trochu s citem zpracovat.

  • Jack1947

    Nějaký smyšlená bitva no to by bylo. Ono nestačí že tam budou pobíhat tehdejší Japonky ( které v armádě i byli?) Protože v Koreji 1950 mám pocit byl kdekdo ale to nebyla klasická válka tam se řezali co jim přišlo zrovna pod ruku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit