Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    way to go ea, kvůli pár uřvaným politicky korektním hejhulům, co hry ani nehrají přijdete o tisíce a tisíce fanoušků, like/dislike bar pod videm na YT mluví sám za sebe, komentáře jsou pak třešničkou na dortu. Stejně nakonec budou řvat, jak jako u KDC, FC 5 nebo novýho GoW, protože je nelze uspokojit.
  • TheGGG
    ta robotická ruka, pomalovaný xichty, uniformy jak cosplaye z comic conu... LoL kdo by to byl řekl, tak tenhle rok snad poprvé bez CoD i BF....? Co sakra budu hrát, to je mě záhadou....
  • Chidlink
    Nádhera. Konečně střílečka z druhé světové v nádherné grafice. Já jsem spokojený *12*
  • Radkaa
    To je snad vtip ne ? *15* *15*
  • tak jsem se pobavil a du hrat vracim se k DOI a Rising... *14*
  • Cieľ to splnilo, všade sa o tom vedú vášnivé diskusie.
  • So ženskou v uniforme ani tak nemám problém, aj keď sa to dalo spraviť historicky verne bez zbytočného pretlačovania. Vo Veľkej Británii ženy operovali viac v administratíve a podpore, maximálne tak na protilietadlovej batérii. V Sovietskom Zväze, boli ženy oveľa viac používané, od partizániek, cez ostreľovačky, tankistky, letkyne. Trailer sa rozhodne dal spraviť verný ako ideológii tak tématike, ale aj histórii. Čo mi však oko dlabe sú tie uniformy, z historického pohľadu sa dalo spraviť veľa historických uniforiem a ich ďalších osobných úprav, miesto tohto pastelového karnevalu, ktorý predstavil ten trailer. Nehovoriac o tom, že viac ako trailer od Battlefieldu som sa dočkal traileru od Overwatchu a Call of Duty. Osobne som dúfal, že nič z Fortnitu nedôjde do Battlefieldu, no ale napokon BFV dostane svoj vlastný tool box, kde po novom môžete staviať obranné štruktúry, jednoducho ďalšia kravina.
  • Neni trochu brzo na ty vejbuchy?
  • Magister_Peditum
    To je dobrý peklíčko... kombinace Overwatch a Wolfensteina? *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit