Přejít na výpis diskuzí

Battlefield V za pár dní konečně zamíří do Pacifiku. Můžete se tam vypravit i zadarmo

24.10.2019 12:20
Václav Pecháček   15 příspěvků

Američané a Japonci. Dneska se předhánějí v tom, kdo vyrobí populárnější mobil, ani ne před osmdesáti lety se snažili jeden druhého zastřelit, propíchnout a rozbombardovat. A je naprosto jasné, která z těchto aktivit je zábavnější na hraní a na koukání. Uvítejme tedy s radostí War in the Pacific, velké...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zdá se mi to, ale když už tam nenacpali (do traileru) ženský a černochy tak trailer z 99% ukazuje, jak Japonci zabíjejí Američany? 

Chtěl bych vidět podobný trailer s tím, že by Japonci byli nahrazeni Němci.......to by bylo hogo fogo :)

• michaelfoucault

Šílenci hledají spiknutí kde se dá. Kdyby tam byli namísto Japonců Němci, mělo by to efekt naprosto stejný. Trailer jako reflexe traumatu Američanů z války v Pacifiku představuje Japonskou císařskou armádu jako ztělesněné zlo. Hleďte na ty zvířata, jak zabíjejí naše chrabré vojáky... 

Mimochodem, hogo-fogo se užívá jako synonymum pro nabubřelý. 

• CRYPT

a ja reknu ani zadarmo. Po BF1, ktere bylo famozni, jsem koupil BFV, odehral par hodina rekl jsem si "NE, RADEJI KNIHU" ....

• MishKonn

And no one cares...

• ja_nic_nevim

BF svou komunitu určitě má, jen to nejsou "hráči". 

• michaelfoucault

Jak si může někdo říkat hráč (myšleno - nemám žádný smysl života, jen čumět do počítače) a myslet to neironicky. Smutné. 

• ja_nic_nevim

Kde je souvislost mezi hráč =nemít žádný smysl života? 

• Meow

Furt lepší být hráč jak Foucault. :-D

• michaelfoucault

Jsem jeho duch ze záhrobí, bu-bu-bu. 

• A jako jak se vyznačují hráči a jak je poznám od "hráčů" prosím? Tohle škatulkování mě fakt dost baví.

• ja_nic_nevim

V práci takových lidí potkám dost. Zahrají si jednu hru za dva roky, nemají žádné nároky, nemají s čím porovnat a nezvládají hlubší herní mechanismy. 

• Aha, no super. Jako nic proti, ale Bf5 mi nepřijde o nic moc jednodušší než jiné díly. Jinak hraju Bf5 relativně často a spousty dalších lidí znám. A jsou to hráči. Někdy hrajeme Bf5, někdy R6, někdy red orchestru a někdy prostě ptákoviny typu overcooked. Jistě, Bf5 není Red Orchestra, ale kastovat lidi na sváteční hráče, protože hrají Bf5 je fakt dost stupidní. Ale tak nikomu to vyvracet nebudu, klidně že sebe dělejte 'ty lepší hrace'. Osobně jsem rád, že je z čeho vybírat a můžu hrát podle nálady. EA nesnáším, ale ten hate na Bf5 je u mnohých lidi tupá póza, nic víc. 

• ja_nic_nevim

Jo v R6 i dřív v Red Orchestre dokazaly neskutečně pít krev lidi, co se zmohli jen na to, bezmyšlenkovitě běžet na obkectiv a sem tam střelil pánu bohu do okna... 

Batlefield 2 byl bomba, je smutný kam to dopracoval. 

• Jackoslav426
  • ja_nic_nevim

Když už je tu článek v tomhle žánru, tak si neodpustím pár komentářů. Post Scriptum má zničehonic prázdné servery, kterých jede najednou jen hrstka. Kdo ví proč? 

Možná příchod Hell let lose, který je po stránce gamedesignu také výborný, jen mi pocitově přijdou nudnejsi jednotvarne mapy. Každopádně žije. 

Jestli si ale něco zaslouží zmínku, je to Squad. Dostává se už na úroveň Projekt reality. Má teď skvělé mapy, tanky, vrtulníky, zkušenější komunitu, plné servery. 

Není to arkáda jako Battlefield. Ve svém žánru ale dnes Squad představuje naprosto TOP. Škoda, že neumožňuje znicitelne prostředí, až s tím někdy někdo přijde... 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit