Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 0011

    Na druhou stranu spousta hráčů má mobil dražší než současná generace konzolí a bazarový Switch Lite v dobrém stavu seženeš okolo 3500, Bayonetty mám sběratelský doublepack, neběhá to špatně ale nemrzí mě že to je na Nintendu, mrzí mě že zatím neohlásili výkonnější konzoli, stačí mi 720p/60Hz handheld a 1080p/60Hz v doku u všech her a budu šťastnej jak blecha, ale už ani nedoufám.

  • Derp_1337

    Hráčům by Bylo určitě trošku příjemnější, kdyby si Nintendo zaplatilo jenom dočasnou exluzivitu a po pár letech to mohlo jít i na jiné platformy.

    Jenže Nintendo si některé licence drží zuby nehty navzdory tomu, že zisky z X let starých her už musí být minimální.

  • Corvus

    No, jako dobrý, ale Project: Eve mě po všech stránkách rajcuje víc. Navíc tohle se vyloženě soustředí jen na Switch, což je prostě (podle mě) naprosto zpátečnické, ale když nechtějí moje prachy, jejich věc. Já si poočkám na parádní P:E.

  • Jsem byl upřímně překvapen, že je to Bayonetta. Vypadá jak kříženec mezi Bayo a Splatoon.

  • 0011

    Oba díly ne, Bayonetta 2 zůstává exkluzivní pro Nintendo, protože bez nich by nevznikla.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit