Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Inquisitor
    Krásná adventura, pokuď se pokračování ponese ve stejném duchu, tak se mám na co těšit.
  • Vůbec si nemyslím, že je to naivní přání. Myslím, že všichni moc dobře vědí co fanoušci chtějí a dnes není doba na nějaké 3D pseudo-novoty..
  • stratego
    Me se treba Sinking Island libil a ani Paradise nabyl spatny, ale tam me desil strasny kurzor
  • Tuto adventuru jsem miloval..strašně moc. Benoit Sokal je vynikající člověk a podle mě se jednalo o graficky vynikající adventuru, která mě vzala na úplně jiný svět, kde jste jen sledovali obrazovky a připadali si jako v ráji. Pokud se trojka ponese ve stejném duchu, tak se neskutečně těším.
  • Microïds žije? Som myslel že skrachovali, už roky som o nich nepočul. Tak, páni z Microïds, kedy bude ďalší diel Master Rallye, alebo Warrior Kings?
  • nemusi ist o pokracovanie :) teda tato trojka nemusi zacat tam, kde skoncila dvojka...
  • jedna z nej her moc se tesim doufam zase v krasny pribeh:)
  • Na pokracovanie Syberie som uz ani necakal, takze prekvapenie...pozitivne...velmi pozitivne.
  • Corvus
    Hlavně ať to Ragnar nevydává po kapitolách... Nechtěl bych každý měsíc nebo čtvrt rok kupovat kousek. Chci plnohodnotnou Jourey!
  • Corvus
    Vedle The Longest Journey a Broken Sword (+ třeba první Still Life) považuju obě Syberie za jedny z nej adventur (především, co se týče atmosféry a krásných mechanických hádanek). Jsem strašně rád, že když už se rozhoupali k vývoji, že scénář opět dostane na starost Sokal. Sice nevím jak chtějí na uzavřený příběh navázat, nicméně doufám, že co se týče grafické stránky, že se ponese PŘESNĚ v duchu prvního a druhého dílu tj. render. pozadí + 3D postavy/zvířata. Hlavně ať to nesprzní po vzoru Broken Sword: Sleeping Dragon apod. (ano, naivní přání).
  • Cosi
    Ano, těším se na novou Syberii. Ale těšil jsem se taky na Paradise (Sokal a Micröids) a Sinking Island a bylo z toho pak zklamání.
  • Robotron3
    Do nikoho nerýpu, ale ty rýpeš do mě. Jen jsem upozornil na překlepy v článku.
  • Nejdříve Ragnar s Dreamfall Cheapters a teď tohle,máme se na co těšit *5*
  • montatatana
    Na co? Proč? Vždyť dvojka měla krásný konec, který si nezaslouží pokračování...
  • Nejlepsi zprava tohodle roku pro me....at se jde BLOPS2, AC a Halo bodnout.
    Robotron3
    kdybys aspon napsal neco k ty hre, ale ne, ty musis rejpat jak spravnej Cech...gratuluju
  • Robotron3
    Sokalem, ne Sikalem a čekání, ne čekán.
  • life28
    Syberiu 2 som prešiel na PC a potom aj kvalitný port na Windows Mobile. Na trojku sa teším, páči sa mi, že to robí starý tím :)
  • Těším se *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit