Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mr.clayman

    Nevím, já jsem se musel se svojí fire sorckou občas dost ohánět, abych zůstal naživu (a u dungeon bossů jsem obvykle minimálně jednou zdechl, občas i mnohem víckrát). To, že jsem každýho zapálil na druhej fire bolt, bylo sice fajn, ale když nepřátelé pak deset sekund stále pobíhali kolem a dělali mi potíže, bylo to tak nějak skoro jedno.

    Na druhou stranu uznávám, že jsem jen sváteční hráč Diabla a historie je mi svědkem, že moje vlastní buildy obvykle nehorázně sály. 😐

    • Thanquol

      Taky jsem docela z full ice sockou běhal jak blázen, abych neskapal. Teda dokud jsem neodemkl blizzard. pak už to šlo (:

      • mr.clayman

        Jj, mně zas dost pomohla fire hydra. S ní to bylo snazší, i když bossáci byli pořád o nervy.

        Jo a hrál jsem na veteran (?) world tier, čili ten těžší level.

  • Já hrál D4 oba víkendy a až na páteční login, který nebyl do hry možný, jsem byl s tím co jsem si mohl zahrát skoro spokojený. Dokonce mě ani nikterak neomezovali ostatní hráči mimo město, tak doufám že to tak i zůstane. Osobně jsem zvědav na end game, jen doufám že to nebude něco jako Lost Arc, to bych fakt nedal. V D4 jsem měl jen jeden boj se super-bossem a vůbec se mi to nelíbilo dost mi to totiž tu korejskou hopsandu připomnělo a to již jaksi nemá s Diablem sérii moc společného. 

    • Veskoslav

      Můžeš osvětlit, co ti tam to přípomínalo? Mě to přišlo jako naprostá klasika ala brutální bos na domlácení na X minut.

      • Právě že naprosto identický boj, kde meele jsou naprosto k ničemu a zachraňovali to dva mágové a boss opakoval rak rychle své ability, že se k němu nedalo vubec přiblížit prostě o ničem. 


        • nightborne

          Obliba nebo antipatie ke hře je do jistý míry subjektivní věc, o tom nebudu debatovat, ale prohlášení, že "melee je k ničemu a k bossovi se nedá přiblížit" je v souvislosti s Lost Arkem zcela a kompletně scestný ;).

          Striker je jedno z nejlepších damagí ve hře, dancer, glaive, bt zerkové, dobře zahranej reaper, rage destroyer, surge i RE blade, bez problémů trhaj žebříček poškození - a to jsou všechno meleečka. Pokud ses k bossovi nedokázal přiblížit, byl problém jinde ;).

          V D4 mi to tak ale občas vážně připadalo, zejména tedy s barbarem. Ale i ten se dal postavit pořádně =).

          Pokud se nicméně někde tvůrci Lost Arkem opravdu inspirovat měli, je to právě v bossfightech. LA má s přehledem nejlepší v rámci žánru. A to jakože docela o parník.

          • Hidden

            Osobne mi bossfighty v Lost Ark na vyssich tierech pripadly uz tak prekomplikovane, ze me to odradilo od dalsiho hrani. Pokud na ne clovek sel s domluvenou partou, co uz vedela kde, co a jak, tak celkem OK, ale jit to s nahodnou skupinou a nedejboze, kdyz v ni bylo jeste par lidi co vubec nevedeli co maji delat, to byla jedna ohromna tragedie a ztrata casu. Takze za me subjektivne by si Diablo z jejich pripadu naopak priklad brat nemelo (i kdyz nepopiram, ze mirna inspirace nemusi byt na skodu). Tisic lidi, tisic chuti. Ale pokud se mluvi o jejich world bossech, tak pak ano. :)

            • nightborne

              Pravda, že stačil jeden člověk, kterej neměl ponětí, co dělá, a ze zábavnýho bossfightu byla najednou příšerná otrava.

              Ale to se, alespoň dle mý zkušenosti, většinou dělo jenom prvních pár tejdnů po uvedení novýho bosse, pak už se to lidi většinou naučili a třeba Brelshazu jsem i celkem v pohodě chodil s komplet náhodou partou. Jenom bylo potřeba si ji skládat sám a prostě... poctivě prohlížet, kdo se hlásí, vybírat si a vyfiltrovat alespoň ty evidentní nemehla. Protože ono to celkem jde poznat už z postavy =).

              A máš samozřejmě pravdu ohledně osobních preferencí - podle mýho názoru je například Brel gate 6 jeden z nejlepších raidů/bossfightů v ARPG/MMO vůbec, ale obavu, že je to snad možná i trochu "přes čáru" plně chápu. Protože ono je. Progresovali jsme to s partou asi... dvacet hodin?

              Ale o tom to přeci je, bylo to zhruba nejzábavnějších dvacet hodin, co mi LA a vlastně všeobecně raidování v MMOčkách nabídlo =).

              • Reakce na příspěvek:

                Inspirace LA je tam velka uz jen v tom tlacitku na uhyb, ktery pak maji snahu autori samozrejme vyuzivat kde to jde. Jenze Diablo nejak nikdy nebylo o nejakem skillu a extra schopnostech Bossu, kde clovek musi znat strategii. 

                V LA maji vsichni stejnou vybavu, nebo minimalne cestu k ni. V Diablu kazdy ,,farmi,, itemy na takovou obtiznost, kdy se nejakym dumanim nad schopnostmi Bosse nezabyva...proste buch, buch, buch, kill a jedeme dal :) V Diablu neni omezeny pocet ,,Boss-killu,, jako v LA a uz jen z duvodu existenece HC obtiznosti, tam musi byt moznost ,,presilit,, postavu tak, aby se minimalizovala sance na jeji smrt...

                Celkovy koncept LA vs D4 je uplne odlisny, ikdyz se ty hry tvari, ze by si mohly byt podobne.

                • nightborne

                  Reakce na příspěvek:

                  Hmm, to máš pravdu. Je fakt, že plnohodnotný LA-style raidy by v D4 moc smysl nedávaly. Ale odrazit se třeba alespoň principiálně od sólovatelných guardianů by, řekl bych, nemuselo bejt úplně od věci. 

                  Ani by ten fight nemusel trvat minuty jako v LA, stačila by já nevim, půlminutka, ale mechanik k inspiraci či, ruku na srdce, okopírování je tam přehršel =).

        • Thanquol

          Myslíš World bosse? mě přišlo, že jsi u něj naopak musel být v rozumné vzdálenosti. chcipl jsem u druhého tímto stylem asi jen jednou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit