Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • enže Fallout 3 (resp. New Vegas) v tomhle výčtu narozdíl od ME2 figuruje...btw. kdybych u všech žánrů vyžadoval aby dodržovaly kámon "věcí,co má každej žádnr obsahovat",doteď bysme ve strategiích stavěli jak blbí základny (nevzniklo by třeba Joint task force nebo SWINE),na RPG bysme se pořád dívali izometricky a v FPS by hlavní posttava pořád mlčela...říká se tomu pokrok
    • soubojový systém ani poloha kamery nemá nic společného s tím, zda je hra RPG nebo ne.
  • chyba tu Dragon Age Origins, omnoho lepsie ako 2 Worlds alebo Gothic 4
    • DA:O je 2009.
  • ME2 si ani nezasluzi byt nominovane tak neviem co tu stale vrieskate
    • A na to si přišel dle svých osobních poznatků? Nebo si se to dočetl v blesku?
      • kazdy si tu vravi svoj nazor tak aj ja som dal svoj
  • S Fallout:New Vegas,jako RPG roku,musim jednoznacne souhlasit. Pro me je to hra roku vubec *2*
    • Přesně tak.Taky to tak mám.
    • s tim taky souhlasim akorat si nedovolim souhlasit s hlaskou "humorna" natom byl autor kde co dela fallouta falloutem. Krom narazek na fallouta2 jako treba ta studna nebo ta stara zencka co vam vyklada jak se zritila s vertibirdem pobliz klamathu tam nic humornyho neni .
      Typickej humor pro fallouta si predstavuju asi kdyz jsme kliknul na zachodovej zvon tak my vyskocila hlaska. "klasicka zbran mnoheho vyuziti os ustouchani az po vycucnuti obliceje nesmi chybet v rukou zadneho vraha doporucuje 9 z 10 vrahu " tohle je podle me typickej humor z fallouta ale ten skoncil z fallout tactics takze s tim typickym humorem pro fallout autor trochu prestrelil jinak s nim souhlasim
      • Humor Falloutu 2 je typický pouze pro Fallout 2 *3*
      • janchor
        Pokud tomuhle říkáš humor, potom nepřekvapuje, že ten v New Vegas prošel mimo tvůj záběr.
        • Ve F:NV je spousta humoru,nicmene Milhause chapu. Mozna to vytrzene z kontextu vypada jako prblbly humor,ale k Falloutu presne takovy humor patri a taky tam zapada.
  • mass effect 2 neni rpg ?
    • sleepless
      Mass Effect 2 jsme po zrale uvaze zaradili mezi akcni hry.
      • Ja bych rekl ze zrala uvaha na tiscali v posledni dobe vypada tak ze se podivate co jak delaji ostatni ve svete a udelate opak.
      • Zdenda666
        To je spatne rozhodnuti.
      • Zajímavé a celkem odvážné rozhodnutí, vzhledem k tomu jak je na ME2 většinou nahlíženo. Musím ale souhlasit, ME2 je dle mého názoru více akce než RPG (důvod proč mi nepřirostl k srdci tak jako ME1).
        • Ale nevím, proč jste tam vůbec alpha protocol zařazovali. Hodnocení dobrého RPG by mělo být nad 80%. Alpha protocol má jen: http://hodnoceniher.cz/pc/rpg/alpha-protocol.html
          • Aha,takže se teď všichni budeme řídit podle průměru internetového hodnocení nebo?Pokud se pořádně podíváš,tak games.tiscali dali Alpha Protocolu v recenzi 8 bodů,takže to ještě ke všemu do tvojí škály ,,dobrého RPG" spadá :)
      • Tak v tom případě jste tam ale měli dát i Alpha Protocol...
        • sleepless
          To by bylo asi na delsi debatu, ale prestoze AP pouziva akcni souboje, v jadru je to cistokrevne RPG..na rozdil od ME2.
        • presne tak, ked sa porovná Alpha Protocol s ME2 tak je jednoznačne ME2 viacej RPG ako Alpha Protocol
        • Má pravdu předsedo :D Alpha Protocol je taky jen malinko šmrncnutá RPG prvky.
      • jj taky bych to tak vydel mozna ME1 by se dala radit mezi rpg ale dvojka mi prijde spis akce s lehkymi rpg prvky
  • nemáte pravdu s tim Mass Effectem 2 já ho hrál a je to nejlepší RPG co jsem hrál je hodně stylů RPG a tohle je typ RPG stejný jako má Hellgate London
  • A nejlepčí v historii zeměgule je stejně Klaymen :-D
    • Mopped
      Nemůžu si pomoct, ale strašně se mi líbí ta zeměgule, to je mazané slovo. Normálně jsem se začal smát.
      A nehulím jo.
  • ME2 je najvacsi prepadak, horsiu hru som este nehral *1*
    • Ale nie, ja som len srandoval ME2 je velmi dobra hra, aj ked ME1 bola kus lepsia (aspon pribeh).Len som chcel vediet kolko dostanem minusiek.(A niesom ten mr. X)
      • Mopped
        To zme poznali, že je to ironie. Máš tam přeci smajlíka *1*
    • asi sme len dvaja s tymto nazorom...
    • Zdenda666
      Tim ze si "mr. X" zmenis nick jeste neznamena ze te nikdo nepozna.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit