Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • JJ3E v tomto mas pravdu...osobne som NBA 2K11 nehral lebo basket ma moc neberie ale ked vravis ze ponuka najlepsie sprostredkovanie hry tak si to urcite zasluzila NBA ale jak vravim pre mna je to fifa lebo mi najviac sprostredkuvava pocit futbalu...:D
  • Jasny to chapu, ale sportovni hra roku by mela byt ta, ktera v danem sportu (discipline) toho herne zprostredkovava a nabizi uplne nejvic, a to bezpochyby NBA 2K11 je tento rok. A neni nahodou ze ji jako vrchol sportovni herni sceny prezentuje vetsina zahranicnich recenzentu.. Fifa 11, hlavne na konzole, taky dobra, dokonce vyborna, ale proti tomu basketu zaostava krom multiplayeru skoro ve vsem. A to si zahraju oba sporty stejne rad..
    • Pan_Klobouk
      Musis taky zohlednit kdo a kde to vyhlasuje. Basket u nas moc fanousku nema (rozhodne min nez fotbal a hokej) a to jak ve skutecnosti, tak na pocitaci. Tezko taky Tiscali daji NBA 2K11 jako jednicku, kdyz nemaji ani recenzi. ;) Zkratka tak jako v Americe vitezi Madden (a u nas nikoho nebere, i kdyz byl mnohdy z EA sportu vubec nejlepsi) v CR jede hlavne FIFA a NHL, nejaka NBA, MLB nebo Woods jsou nam u zadku. ;) Holt bude potreba pockat na PC verzi NHL 2K12 (v kterou doufam) a pak si teprve 2K Sports muzou odnest vavriny.
      • no praveze by si to tym v akej krajine to vyhlasujes nemal zohladnovat CO JE TO ZA SPORT.. ale AKA KVALITNA JE TA HRA... to je ako dat za najlepsiu FPS historie Nejaky stupidny Call of duty a pritom ani nenominovat take veldielo svojej doby akou bola hra Chronicles of Riddick : Escape from Butchers Bay...
        Call of duty by tam mohol maximalne tak 2jka a to je vsetko a aj to len kvoli svojej dobe odkedy vznikla..ale nepovazujem to za nijak zvlast kvalitny produkt. (moj nazor)

        Vyhlasenie hry roku by malo byt podla kriterii ktorymi tvoris recenziu.. a ako kvalitne je hra spracovana z roznych pohladov..
        a NIEJE sanca a to mozem ubezpecit.. ze by to NHL proti NBA 2K11 v hociktorej polozke mohla vyhrat... proste sa to neda... mozno akurat v tom ze je v soundtracku NHL o 6 rockovych pesniciek viac...
        a samozrejme nechcem aby ste si mysleli ze NHL nemam rad.. ako som dole pisal hravam ju od rocniku 96 oblubena bola 2000 a 2002. NHL zapasy sledujem denne do 2-3 rana kedy ako vyjde cas:D
        Sledujem aj basket a mozem s kludnym svedomim povedat ze aj na poli fyziky je to asi najdokonalejsie co bolo doteraz k videniu..kazdy zapas vidim nove a nove pohyby.. neodhalil som asi tretinu pohybov... nenaucil som sa dokopy este ziadne taktiky a stale ta hra namna pluva novy content a stale ma drzi zaujateho...
        2k9 bol uz predtym horuci kandidat ale tento rok proste nema sancu nikto iny..
        Fifa 11 je prijemne spestrenie ale nic svetoborne.. pre PC je to KONECNE nejake vykupenie a mozno sa EA sports stihnu prebrat ked 2K vyda novy hokej pre vsetky platformy a ich zvalcuje uz aj na tomto poli..
        Nevidel som toho roku skoro ziadnu vyznamnejsiu stranku ktora by dala vyhral NFL11 vacsina (napriklad aj IGN oznacila NBA2K11 za najlepsiu sportovu hru generacie. Moje male prianie je este sa dozit hry (sporotvej) v ktorej by bol pohlad z prvej osoby! Hrat tak hokej alebo basket.. supa :D Ale to je asi realnejsie pre virtualnu realitu:)
  • Chlapci ale na jednu vec ste zabudli pre niekoho kdo nema rad basketbal asi nemoze byt hra roka NBA proste toto je subjektivny nazor ale pre vas to samozrejme moze byt nej hra..:D pre mna osobne je to napr Fifa 2005 na Ps2 a teraz 2011 na xbox
  • Ano NBA 2K11 je nejlepší sporotvní hra tohoto roku. Ale autoři na této stránce jsou neuvěřitelní. Tak se mi zdá, že oni mají na vše jiný názor nežli zbytek světa.
  • Tento rok tady mela byt pouze jedina hra -> NBA 2K11 a vsichni kdo vyzkouseli a hraji sportovni hry dlouho s tim musi souhlasit. Uz minuly rocnik byl temer dokonaly, ale tenhle rok proste je vse dotazeny k dokonalosti. 2K s jejich NBA ted nastavily novy standard pro vsechny sportovni hry. Grafika, ovladani, detaily, hudba, realisticnost, online updates, mody hry....a pak komentar, to je kapitola sama pro sebe, ten je na uplne jine urovni nez cokoliv tu bylo ve sportovnich hrach drivel; o tom bych tu mohl psat dlouho, ale jedinej priklad za vse: pred vanoci byl vymenen Vince Carter z Orlanda do Phoenixu, hned druhy den se tato zmena automaticky projevila ve hre protoze updaty kopiirujou online sezonu a kdyz jsem si spustil zapas Orlanda proti tymu s kterym ten den opravdu hrali, komentar zacal tim ze byl vytradovam Vince Carter a zacala debata mezi moderatory jak se tato zmena projevi a kdo nahradi jeho vykony... Na zavvi prodavaji NBA 2K11 asi za 15 liber, to je skoro povinnost pro kazdyh fandu koupit..
  • Ja osobne by som ako najlepšiu hru NHL 11 nedal už len kvôli tomu, že nevychádza na všetky platformy.
  • Tak strašně rád bych si zahrál NHL 2011 na PC, jenže je to jen na konzole a nevypadá to, že by se vývojáři chtěli k PC platformě někdy v budoucnu vracet.
    NHL je asi jediná hra, kvůli které bych zvažoval koupi konzole. *9*
  • no neviem ako to mohla vyhrat NHL 11 ked NBA2K11 je najlepsia sportova hra minimalne desatrocia...
    Take veci co tam su.. bratmmmm.. plno modov.. spracovane do dost velkej hlbky.. pohyby v takom mnozstve a krase ze nhl nema tolko divakov v hladisku :D
    Neskutocna parada.. graficky vyzera tiez ovela lepsie... vyborn soundtrack.. rpedvadzacky pred zapasmi... po zapasoch.. zostrihy najlepsieho hraca zapasu su MASAKRALNE... konecne niekto spravil aj to ze si mozes pozriet zostrih najlepsieho hraca z celeho zapasu a spravit si samorejme vlastne videa z ulozenych replayov...

    Po kazdom zapase si mozes zasa pozriet klasicky rozstrich VSETKYCH hracov co hrali v zapase ako skorovali.. blokovali..kradli lopty atd atd...
    NHL ani FIFA a ani ziadna ina sportova hra tento rok nemala sancu..
    A to nespominam este nadupany JORDAN mode...

    NHL bola stale moja oblubena sportova hra.. ale to je roky dozadu.. a samozrejme tim ze sa odklonili od PC im poziciu len stazilo a bude stazovat pretoze 2K nevidali poslednu 11 ani na konzoly kvoli tomu ze buduci rok vstupia na PC trh s novou Nhlkou ktora EA sports totalne pochova tym padom 2K preberie komplet herny sportovy trh.
    Ostane uz iba futbal ale to si myslim ze ich nezaujima... tam su kusok vacsie prachy licenciach.. a nakupovat licencie osobitne ako to robi PES je zbytocnost..
    • A ty jsi hrál, všechny ostatní letošní sportovní hry?
      • jasne ze som hral a nie 5 minut...Fifu aj PC aj Konzolu mam zahratu
        NHL vsetky konzolove som hral a hravam relativne pravidelne, ALE NBA 2K11 je neskutocna pecka ktora nema obdoby! Hrajem ju kazdy den a pritom nechavam bokom fallout 3 mass effect 1-2 alebo dragon age ktore este stale nemam dokoncene.
        My player mode je pecka.. vsetko proste.. samozrejme ovladanie si treba najprv nastavit (PC verzia) a ovladanie menu na klavesnici si treba zvyknut ze vraciat spat je s cislicou 1 na hornej casti klavesnice..ale vsetko to sa da nahradit myskou cize netreba na klavesnici.. :D Jediny problem je to ovladanie..ale kazda sportova hra si vyzaduje nastavenie na "SVOJE" optimalne nastavenie. Rozne treningove mody. samostatny trening, treningovy zapas s timom rozdeleny na biely a modry..atd atd.. zvysovanie svojich statistik cez spevialne DRILLS treningy.. kde musis spilnit urcity limit bodov podla zadanej ulohy (obrana utok atd .. blokovanie..kradnutie lopty.. branenie pozicie pod kosom, driblovanie atd atd atd) nastavenie strategie a taktity su tak vycerpavajuce ze to ani nepouzivam :D hehe pokial by som sa vsetko naucil tha spochabejem... samozrejme nieje problem asi napojit gamepad a hrat s nim. tym padom klavesnica odpadava.
        • Nezlob se, ale je vidět že strašně žvaníš. Jasně, všecko a všude jsi hrál. Aj fotbal, aj hokej,dále golf, americký fotbal, tenis, atletiku atd atd. Hrál jsi samozřejmě všechny verze, jak na PC, tak na konzolích, dále na mobilech atd. A proč by to někdo dělal, pokud teda není herní recenzent? Fakt nevím. Všetko máš zahraté.
          Hraj 2K11, užívej si, ale hlavně nekecej jak si všechno a všude hrál. A o tom to je.
          • Ja zvanim? Neviem ja hravam hry od dob Commodore 64 a vlastnim ho doteraz. Pracujem vo firme na predaj vypoctovej techniky a v tejto oblasti sa pohybujem od ukoncenia skoly a vojenciny. Moderatora som robil na stranke www.khl.sk ale kedze to nebolo platene tak ma to preslo velmi rychlo prekladat z rustiny do anglictiny a z anglictiny do slovenciny a este vytvorit zmysluplny clanok. A ZADARMO. Co sa tyka hernych webov, pripadne PC webov, daval som ziadost na pc.server.sk alebo tak nejak, akosi si ma nevybrali (alebo sa neozvali) a sposob ich pisania je dost ako by som to napisal.. slaby... informativne slaby.. malo obsahu atd.. narhoval som ozivenie a zmeny ..viac textu ale ani len odpoved nedosla. Davali 3 eura za clanok. Vela moznosti, v tejto oblasti a este k tomu na SVK urcite nieje.
            Herne weby ako take, par kratkych emailov som si vymenil s byvalim "clankarom" zo score a inych periodik" odporucal mi to skusit ale kedze moja gramatika je slaba a sucastna pracovna vytazenost je dost neunosna posledne mesiace, tak by som to nezvladal. Mal som zaujem napisat aj do Games Tiscali cz ci by som nieco nemohol skusit ale nakoniec po polroku cakania na jedno pracovne miesto sa mi ho podarilo dosiahnut.
            Velmi rad by som pisal o hrach a historii a skusenostiach, pisal recenzie nazory a clanky.. vytvoril hoci aj vlastny web ale proste nemam cas uz ani moc hrat to co naozaj chcem :D
            Dokonca aj vcera so objavil nove veci v NBA 2K 11 a som padal na rit.. veci ktore v nhl sa pridavaju po rokoch tam najdete ako uplne samozrejmosti. V mode Assosiation (pod. ako destiny mod v nhl alebo iny) mozete trenovat specialne drilly s CELYM muzstvo.. nielen v MY player (BE A PRO). Trenujete si taktiky utoku obrany.. proste len pisat co vsetko sa tam da robit je na 2 hodiny... Noviniek oproti NHL je urcite viac ako si dokazes predstavit.
            Je tam toho ovela viac..Citis sa viac vtiahnuty do hry... My player mode beriem skor ako VIAC INTERAKTIVNE RPG...rozdelovanie bodov robi obrovske zmeny v hre.. citis ako tvoj hrac vie lespie hrat... lepsie striela.. pripadne je silnejsi, lepsie a supesniejsie blokuje, kradne lopty (bez faulu).. hodi sa po lopte ovela castejsie a efektivnejsie ako ked mas nizsie hodnotenie a si tuto polozku nevylepsujes. Okolo 40 statistik si vylepsujes a maju aj realny dopad.. samozrejem aj statisticky dopad. Timy o teba prejavuju zaujem.. po zapasoch davas nejake rozhovory.. Jordan ti ponuka reklamnu zmluvu a dava ta na biollboardy ktore si mozes aj rpezriet..si na prednych strankach casopisov sports illustrated ak sa ti dari... otvaras si rozne nove topanky ktore zlepsuju statistiky. atd atd atd.
            Naozaj to je komplexnostou, znovuhratelnostou, moznostami, grafikou a fyzikou a vsetkym najlepsia sportova hra co som v zivote hral.. Mal som z nej pocity ako z NHL 2000 (dost prelomova, pamatam ako som dal s Bondrom okolo 280 golov). Skusenosti mam habadej, odohraneho toho mam kvanta. Fifu mam doma aj 11 aj 10. Football manager 2010 /pecka/. Vlastnim aj Tiger Woods ale nespomeniem si teraz aky rocnik. Hraval som aj NFL na PC (hral som par desiatok minut aj na konzole ale ja radsej klavesnicu). Co sa tyka Tenisu hraval som nejake Top spiny ale davnooo, tie si netrufnem hodnotit. Jeden Roland Garros sa mi pacil ale to bolo mozno 2002 alebo take:D Atletiku ziadnu... sorry. Hravam skor strategie.. rpg.. sem tam FPS a sporty... co jak pride.. na co mam chut. Milujem aj Casual games (puzlove haldanie slov, zlepsovanie anglictiny, pismenove hry Bookworm atd atd) Najnovsie zakupene hry: Fallout NV, Chronicles of Riddick Assault on Dark Athena, Borderlands, World in Conflict /nemohol som zhohnat nikde skladom/, Just Cause 2 (akcia).
            Prosim nabuduce ber do uvahy ze ne-ZVANIM ked ani nemas predstavu co vsetko som odohral co som vyskusal a co hravam... atd atd. Nemam 15 rokov a nepatrim medzi totalnych amaterov. Niesom MP zavislak ale v NHL som si celkom veril skoro na kazdeho :D
            Na NBA mam slaby net... :( ale dufam ze ta optika slubena uz dojde:)
            Pekny NOVY ROK prajem. NECH konecne to trapne Diablo 3 vyjde lebo uz aj triko mam kupene ajked som k tomu dost skepticky.. Torchlight 2 stihne urcite skor ako D3 takze zahram este toto :D Civilization 5 je v hladaciku ale nemam momentalne peniaze na rozhadzovanie tak nakupujem iba akciovy tovar. :D
            Heroes 6 vyzera slubne (nepaci sa mi urpava surovin, nemali by radsej do toho systemu pchat nos). Zhanam Disciples 3 kedze na CZ a SVk akosi to nikde nieje.
            • Ahoj, mohol by si sa mi ozvať na môj e-mail (jakubhomola@centrum.sk), som administrátor jedného webu, rád by som sa s tebou porozprával. V lepšom prípade na ICQ - 236548587. Vďaka.
          • Caues, ja napriklad na PC hraju vicemene uz jen sportovni hry a opravdu temer vse "2011" jsem vyzkousel, Tiger online golf, NHL, Fifu, NFL, top spin...a tomu na kteryho reagujes musim dat za pravdu, podle me je NBA 2K11 nejlepsi sportovni hra v historii, a to hraju hlavne sport od roku 1993, pamatuju prvni Fifu jeste z iso pohledu... Tenhle basket nema chybu a exceluje uplne ve vsem..
            • Tak už dokonce nejlepší sportovní hra v historii. No když myslíš. Ale třeba to co např. uvádíš jako vyjmečné, tedy pravidelné aktualizace je snad normální. Alespon myslím.
  • Jde vidět, že nejste vyloženě Hadrcore hráčči NHLka a celkově fanoušci hokeje. NHL 11 je sice dobře vymyzlenou, ale chyb má stále velké množství. Na druhou stranu nechápu co je tak dokonáleho na FIFĚ, tam je ještě obrovský prostor pro fotbalovost, protože stále to dost připomíná zelený pimbal a to je věc, která mě vždy na Fifě štvala, ale tento problém z velké části stírá MP.
  • Nedá mi to a musím reagovat. PES 2011 je podle mě nejhorší ročník v historii Pro Eva. Bugy, na které jsem nadával minulé ročníky zůstaly a ještě přibyly další. Po měsíci hraní jsem si řekl, že s tím končím a budu čekat na další ročník.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit