Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Docela mě štve jak je Red Orchestra 2 přehlížená,těd´ když je prakticky bez chyb,je to perfektní hra.Ale na druhou stranu tam aspoń neběhá tisíc capartů jak rambové,a dá se v pohodě zahrát i na public serveru.
  • pesir
    Na games.cz se nějak namnožili trolové. Ono se není čemu divit, když je tu překrmujete. Takový trol se nesmí krmit ani mínuskama.
    • No já bych to palcování příspěvků hned dal pryč. Je to nesmysl a často se tu mínuskují zajímavé příspěvky a jindy pluskují příspěvky, které sotva mají nějakou hodnotu.
      • stratego
        taky mi nejak unika smysl tohoto systemu, asi "fb" deformace, kde pokud nesdilis a neklikas na vse na svete, tak nejsi COOL
  • Ako mohla vyhrat cenu akcna hra roku hra ktora samotnu strelbu (a teda gro kazdej akcie) degeneruje uz len tym ze sa ovlada predpotopnou analogovou pakou a tym sa dostava na uroven automatovych primitivnych zabav z rokov 80-tych?
    • Ako, ja by som si to GoW 3 celkom rad zahral, ja si rad zahram každu dobru hru, MW3, BF3 aj multik riadne si to uživam, nech sa na to kyda kolko chce...ale konzoly sa nedotknem ani 3metrovou palicou tak čo...zabite ma... *2*
      • Konzolisti mooožu 100 x napisať že by na PC nikdy nehrali, a nikoho to nevzrušuje, ale boh chraň dačo povedať na konzole, to je BEST a IN, lebo ježiško nič lepšieho nepriniesol...
        BTW akčna hra roku na PC nevyšla, tak o čom chcete diskutovať ?? WTF OMG to neni sam o sebe FLAME ?
      • PC trol, zbytecnej flame na konzole.
        • ...aby sa ešte niekto neurazil že...nikomu nič nevnucujem a nenecham si vnucovať, to je cele...Sia
  • k tomu BF3, hodně lidí nadává jak je to zabugované ale je to nová hra, novej engine, a vývojáři ho neotestují na všech sestavách co jdou udělat, na všech HW součástích co jdou kopit, na všech verzích všech ovladačů, občas to s něčím muže haprovat ale to už se zjsití až když se hra dostane mezi normální hráče,...boužel je to tak, je to tak u většiny her, jen se o tom tolik nemluví, BF3 je kvuli své kvalitě i tolik sledovaná a každá chyba se hned musí řešit jako katastrofa, přitom každou druhou hru co sem letos nainstaloval sem musel ještě nák sprovoznovat protže se jí něco nelíbylo, koukni na net zadej jméno nake hry a zato napiš "bug" a jen sleduj kolika lidem ty hry s ruznejch duvodu nejdou, jen se o tom nemluví, ty hry nikoho nezajímají, ale BF, to prece musí bejt bechybné ne ? ...mě třeba jede bez problému už od bety, 95% problému je chyba uživatele v jeho PC? nebo mezi klavesnicí a židlí, kdby to byl nakej hromadnej bug tak to dělá všem, ale kolikrát má člověk chybu ale PC stejnej jak 10 lidí kterejm to jde v pohodě
    • tie chyby su v optimalizacii a vela ludom to patche zhorsuju a hlavne battlelog kde to napoji az na 10 krat atp. a co sa tyka hry samotnej tak na starsie diely serie nema
    • ?
  • no nepokladam BF 3 MP za spickovy ano latku nastavil v urcitom zmysle vysoko ale ani z daleka neprekonal starsie dieli serie ktore su... lepsie
  • Jak já miluju Games.cz, pokud člověk nepíše stylem "od 15letého pc only hráče pro 15leté pc only hráče" tak má hned milion mínusek *6* *15* ... ale co, já se dobře bavím :D (nyní typuju aspon 15 mínusek tak mě nezklamte ;)
    • Šak sem nechoďte, když se vám nelíbí, lamy. *2*
      • >>pcgames.cz
        • Ano, to bych si přál. *4*
    • Thumbs up! *1*
    • Such is life on Games.cz. *5*
  • jednoznacne BF3. graficky, zvukove, fyzika, --- absolutni kral, kteryho zadna hra v akcich/FPS zatim neprekonala. chapu ze kdyz jste hru nevideli na UTLRA, 50+ snimku plynule za vterinu v MP, tak na to plivete, ale to je ok. spousta lidi na to nema stroj (jako kdysi na crysis 1), a druha spousta kteri na to stroj maji, tak maj tak zpraseny OS/drivery, ze jim to neslape. Samozrejme je tam hromada bugu od DICE, jako v kazde hre. Ale za mne nejlepsi hra, za poslednich 10 let me zadna takhle nechytla..
    • zapomněl jsi dodat důležitý aspekt ke grafice a to full HD rozlišení, jelikož to co jsi ty vyjmenoval, ti v rozlišení 1280x1024 krásně zvládně na dnešní dobu průměrný stroj. Já sám hraju v tomto rozlišení s max možnýmá detailama a mám vše nádherně plynulé. A to mám pouze E6750, GTX460 a 4GB RAM. PS: ta grafika není zas bůh ví co, detaily přírody jsou strašný, pozadí směšný ( viz kouř z ropných polí který vypadá jak namalovaná kulisa v divadle ) Ve střední vzdálenosti dohledu už to ale vypadá hodně dobře. Pro mě graficky stále Crysis nepřekonán a i MP je velmi kvalitní... ale není tak rozmanitý a propracovaný jako v BF3, to je pravda
    • ale to ze ma hra skvelu grafiku, zvuky, efekty... z nej nerobi najlepsiu hru najdolezitejsia je hratelnost a ta je lepsia v starsich dieloch tu sa uz nezameriavaju na tymovu pracu s prvkami taktiky cely koncept zjednodusili a orezali aby uchvatili masy
    • Každého baví něco jiného a každý má svého favorita. Ovšem co s tím má společného grafika na ULTRA s 50+fps to netuším...?
      • Třeba ten prvotřídní zážitek ze skvělé grafiky a zvuku. To se asi nevychloubal vykonným hardwarem:)
        • Njn, jsem asi už moc starý. U hry mě zajímá především zábavnost (hratelnost). Nějaká grafika a zvuk jsou mi ukradené
          • hratelnost je skvela, to co jsem psal ji jen podpori na max. tymova hra je pak bezkonkurencni.
            • tymova praca v BF 3 je ako mravencia nahanacka v porovnani s BF 2 project reality
  • A este, keby ste hrali Uncharted 3 v 3D, tak by vysledok dopadol urcite inak *5*
    • na 3d ti každý sere, jen z toho můžeš dostat tak epileptický záchvat, i když jsi byl dříve zdravý. 3D, aspon v tuto dobu, ani náhodou NE. Oko není stavěný na sledování 3D v tomto podání.
      • Ataker
        Mám 3D televizi která dokáže konvertovat z 2D do 3D, takže v podstatě se dívám na každý dobrý film v 3D a žádný záchvat jsem neměl a dokonce mě ani jednou nebolela hlava... a samozřejmě si pouštím i filmy čistě v 3D bez konvertování, takže tak.
      • Jazz
        Ty možná...
  • tak z tohto vyberu som hral len BF3 a Uncharted3 a BF3 ma zklamal MP a u U3 ma zklamal koniec. Inak super. Skoda ze sa nedal kupit Batman cez Steam holiday sale zo slovenska...
  • hral som z týchto hier všetky okrem Gow 3, pretože nemám xbox a za seba hovorím, že úplne najviac ma nadchol UNCHARTED, pri ňom som sa fakt nedokázal odtrhnúť od obrazovky, ale všetky ostatné sú tiež skvelé...

    A chcel by som sa ešte poďakovať redakcii, že robí poradie hier s chladnou hlavou a rozumom, narozdiel od rôznych nemenovaných zahraničných serverov, u ktorých zvíťazila v tejto tematike akčných hier MW 3.....ešte raz ďakujem

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit