Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsem si na 100% jistej že hru roku dostane Skyrim...:(
    • Trol.diskuzni
      Skhajrym iz da best fukin gejm foreva, f*ck yeah! *5*
      • Fuck year, homie!
    • matty-the-gamer
      Snad to dostane... zaslouží si to. *4*
      • jindra.veliky
        za starej engine a stejny bugy jako v predchozich dilech? *1* ted nevim jestli to co jsem napsal neplati nahodou i na cod *15*
        • matty-the-gamer
          Starej engine... upřímně to je věc, která mě na té hře vůbec nezajímá. Zápletka byla fajn, úžasnej velkej a pěkně zpracovanej svět, velmi dlouhá hrací doba (alespon pro mne). A bugy? No moc jsem si jich nevšiml (možná proto, že je nehledám), určitě jich tam pár je, ale moc znatelné nejsou. Tedy až na kováře Alvora co se zasekl ve dveřích... *4*
        • jindra v plusech wooow :)
          • a jak na nový rok! ... *15*
        • Ale nebuď takovej škarohlíd.

          Skyrimu se chyby prominou a je to.
  • V rekapitulaci mi chybí Magicka, ale tak chápu, míst je jenom 5, za mě vítězí Trine 2 :)
    • Kr.Pa
      Me tam zas chybi Dungeon Defenders
    • Jo, prohodil bych Magicku za Rochard a neměl bych výhrad.
  • Ludo
    Je zaujimave sledovat ako sa postupne meni verejna mienka o Skyrime
    • Hmm, uvidíme jaké budou diskuze u "nejlepší RPG roku" a "nejlepší hry roku". Skyrim tak nějak cítím v kostech jako vítěze obou kategorií, takže se uvidí, co na to lidi.
      • walltar
        Nejlepší hru roku to podle mě není tak jisté, a s nejlepším RPG roku to je třeba pro mě těžké rozhodování... Skyrim na který sem čekal od doby co sem dohrál oblivion, nebo Witcher 2 kerý nejenom že splanil co řekl, ale taky předčil moje očekávání .... jinak tu tento rok nebylo RPG co by stálo za řeč.
      • smejki
        ježiš, co vůbec bylo za RPGčka? TES, Zaklínač, DA 2...
        • Hmm, tak i DE: HR bych do té kategorie švihl. A určitě i další věci vyšly.

          Zakla 2 bych jako RPG roku klidně bral.

          No a jestli bude RPG roku DA2... tak asi vážně nasednu na vlak do Prahy, zajdu do redakce a všem se tam vysměju, protože to by byl skutečně fail.
          • walltar
            DE: HR bych klidně zvolil jako jednoho z finalistů na hru roku ... ale jako nejlepší RPG hru určitě ne. Ta RPG část hry nebyla nic moc i když výsledná hra byla prostě nádherná.
            • walltar
              Jo chtělo by to nějakou novou kategorii protože těchhle hybridů je čím dál tím víc ... v každé jednotlivé kategorii by selhali ale jako celek sou parádní.
            • No jo, ale jak psal smejki... těžko zařadit do jednoho z tradičně popsaných žánrů.
              Prvky adventury to má, ale adventura to není.
              Z první osoby se střílí, ale označit to za FPS je vpodstatě urážka.

              RPG asi sedí nejlépe.
          • smejki
            DX: HR, no jo.. těžká volba, co se týče žánru. Rozhodně bych ho ale bral jako hru roku.
            Jestli vyhraje DA2, tak se k tobě přidám. Donutíme Petra v klubovně spáchat seppuku a vydáme to jako Fight Club #666.
            • smejki
              http://www.geekstir.com/wp-content/uploads/2011/03/rpgs.jpg
            • walltar
              Pokud by vyhrálo DE2 tak jedu v váma. *1*
    • walltar
      Nadšení opadlo a lidi se probouzí z toho co jim navykládaly reklamy a hype na netu. Já sem od Skyrimu čekal že to bude oblivion s novým příběhem, takže si nemůžu stěžovat. Někdo kdo čekal že to bude úžasná sper pecka bez chyb s nejlepším příběhem co tu kdy byl a že to bude hrát aspoň dva roky, je teď zklamaný a začíná nadávat. Stejně jak u většiny MMO kdy kupa fanboyu kreslí revoluční budoucnost a potom za měsíc každý nadává co to je zase za wowklon.
  • Náhodou... Minecraft je velmi povedená hra... Sice asi tak po měsíci už opravdu omrzí, ale jelikož poměrně pravidelně vycházejí updaty, které většinou do hry přinášejí mnoho nových možností, máte se na co těšit *3*
    • Erien
      Souhlasím, i když jsem spíš toho názoru, že Minecraft přestane bavit v době, kdy dojde hráči fantazie. Teď už ho taky tolik nehraji, ale občas mě něco napadne, co zajimavého vytvořit a stavím. :)
  • Minecraft si to imho zaslouží, Notch na něm sice zbohatl, ale tak kdo by nechtěl ať hodí kamenem.Povedlo se mu zaplnit díru na trhu a ještě to má styl, i když nemusí sednout každému.
  • minecraftu fandim, sam uz ho hraji asi od bety 1,2. a take se mi libi jak se tu vsichni hadaji jaka bude hra roku... ja to tipuji na portal 2
    • DavRed
      Já Minecraft hraju už od Alpha 1.2_02 *3* Od té doby celá hra prošla opravdu drastickou proměnou... Dnes je to úplně jiná hra, než před rokem *4* Ale za ty stupidní lektvary bych Notche fakt nejradši nakopal...
      • Stealkill
        Já taky hraju MC už od Alphy, ale vážně nechápu proč se nadává na enchanty a lektvary.Když se vám to nelíbí tak to stačí nepoužívat, když se vám nelíbí vesnice, můžete si je vypnout při generaci nového světa.
      • Osobně jsem se Minecraftu vyhnul... raději budu hrát 10 her po 20 hodinách než jeden Minecraft 200 hodin.

        Ale chápu, že pro někoho je Minecraft jak dělanej... *3*
      • walltar
        Já minecraft hraju taky někdy od té doby, ale pořád mě tam chybí něco, kvůli čemu bych stavěl. Chtěl bych abych tam mohl nastěhovat obyvatele a mít důvod proč vlastně shromažďovat zlato, diamanty a podobně. A ani MP servery mě nějak neuspokojily. Prostě bych chtěl něco mezi minecraftem, dwarf fortress.
        • GlaDOS
          Mně tam chybí něco jako obchodník. Už mě nebaví získávat materiál pouze kopáním. Bylo by dobry vytvořit nějaké alternativní možnosti pro získání materiálu. Mě kopání dřív bavilo ale už ten Minecraft taky hraji docela dlouho. A toho krtkování už mám dost. Obchodník by to mohl vyřešit. Levně bych prodal přebytečný kámen a nakoupil třeba i draze diamanty, co teď potřebuji. A to, co jsi napsal taky tak vidím. Ta motivace tam chybí. A štve mě, že je v tom hodně potenciálu. Ale Mojang na updatech pracuje docela pomalu. Spostu super možností přidávají modifikace ale když vyjde nová verze Minecraftu, přestanou fungovat. No a hledat je na netu taky není ono. Kdyby Mojang udělal nějaký ingame manažer pro automatickou aktualizaci, byl bych rád. Jenže jim trvá každý update tak dlouho...
        • Tak to by tě mohla uspokojit ta Terraria *4*
          • walltar
            Terrariu hraju uz dlouho ... ale porad to neni ono *3*
        • DavRed
          Přesně kvůli to už moc nehraju... Pokud nenajdeš nějaký dobrý server tak je to nuda... Stavět sám je o ničem.

          Ale PVP servery jsou celkem sranda *1*
          • Doporučuji server na http://games.warforum.cz/
            Pohodový admini i lidi.
            Když někdo něco zničí, hned se to vyřeší, atd..
  • matty-the-gamer
    Tak... do nového roku zbývá už jen 10 minut. Tak všem přeji šťastný nový rok 2012 a doufám že nás poctí mnoha novými a hlavně skvělými hrami, bohatými životními zážitky a zkušenostmi, lepšími zítřky, novými známostmi a úspěchy!

    Za chvíli to začne... rachejtle *7* -> velmi dobré usínání *2*
    • matty-the-gamer
      Hm... mám 3 mínuska. Že by se snad někdo nechtěl dostat do roku 2012? *4*
  • Vim ze budu pranyrovan,ale zase mi to neda. Anno 2070? Bude recenze? Nebo jste na jedinou budovatelskou serii posledni doby zcela zanevreli?
    Posledni dobou je tu kazdy druhy clanek o indie scene. Nic proti ni,ale ja tu chodim hlavne kvuli tzv. ackovym titulum.
    • Bude, sleepless to někde psal, byly nějak problémy s dodáním recenzentské verze či co.....
      • dik za info
  • a proc tam neni to Limbo?
    • Protože vyšlo minulej rok.

      A mi nejsme na pcgames.cz... ale třeba jednou budeme, stačí dost brečet.
  • Minecraft jsem začal hrát asi před týdnem (finální verze 1.0 a jen mp), čekal jsem nějaké blbé stavění kostiček a ono... ta hra mě tak moc pohlitila, že se zařadila na první místo mých oblíbených her a to je co říct.
    Nejvíc mě tam berou ty věci okolo, farmaření třeba (odchyt zvěře, starání se o zvířata, zabíjení pro jídlo, atd.. či pěstování plodin - z nichž máte různé možnosti, třeba si doplníte hlad), zkoumání světa (který je mimochodem 8x větší než planeta země), bojujete s příšery co vylézají za tmy, dolujete a samozřejmě budujete, atd.., atd..
    Tam je tolik možností, že by se to snad nevešlo ani do obsáhlé recenze.

    Hlavně když to hrajete s někým po netu, a vytváříte spolu (představivost opravdu nemá meze), tak to zase zábavu posunuje o kus dál.

    Minecraft je vlastně takový upgradovaný (prostředí se stále vyvíjí) Skyrim.
    • Kr.Pa
      Pravdou je to, že jsem zatím nenašel hru, která by nešla převézt do minecraftu
    • DavRed
      Jo... Asi tak bych to sepsal i já jen s tím rozdílem, že to hraju už jeden a půl roku... Opravdu hra má téměř neomezené možnosti...

      ALE TU POSLEDNÍ VĚTU SI STRČ DO Ř*TI !!!!!!!!! *16* *16* *16* *16*
      • DavRed
        Opravdu... srovnávat skvělý Minecraft a ****** Skyrim je vrchol demence...
        • lol, kral trotlu na foru .. gratuluji
        • walltar
          Tak sou tu společné věci ... třeba že to je na PC a X360 *1*
          • http://www.youtube.com/watch?v=GkpbZzs7a94

            Je tam i Minecraft!
            • Právě že srovnávat Skyrim a Minecraft je docela na místě.
              http://www.youtube.com/watch?v=ISfdCtuHy9g

              A Skyrim není takový skvost za jaký ho všichni mají.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit