Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Takže dáváte přednost Ac IV před Tlou ?
    WTF.
    • Jason_dinAlt
      Tak třeba v mém případě o tom nemůže být pochyby. LastOfUs pro mne vůbec neexistuje. Hraji jen na PC.
      • To je ale tvůj problém. Ta hra tu je.
  • Metro Last Light a World of Thunder. Propadákem pak jednoznačnĕ Rome 2
    .. Black Flag pak nepřekvapil ničím .... snad jen tímhle "prvenstvímm"
  • Pro mě osobně byla rozhodně hra roku Brothers: A Tale of Two Sons. kolikrát jsem byl naprosto unešen navíc to byla hra která měla velice inovativní gameplay. speciální cenu bych dal The Stanley Parable protože tak originální a zároveň zábavnou hru jsem dlouho nehrál ... Assassin's Creed IV: Black Flag byla pro mě naprostá nuda .. prostě hra pro každého s nekonečně se opakujícími stereotypy bez jakékoliv výzvy. Ani po výpravné stránce mi to nijak nezaujalo . Co je to kurňa za moře kde lodě potkáváte každé 3 sekundy.
  • prudislav
    Tak za mě nej z 2013 je Shadow Warrior následován Metrem:LL, BioInfinitem a Dustem - k výběru redakce bych řek toto:
    -AC4 - super ale až přehnaně moc otravnejch sledovaček
    -GTA5 - počkám na PC verzi - nesedí mi ovládání kamery na gamepadu
    -tLoU - solidní příběh ale prostě mi to nepřišlo tak super, jen hollywoodská verze "generic zombie game"
    -RL - super hra ale stereotyp přišel dřív než jsem čekal ale asi bych vybral radši Spelunky HD
    -DMC - na restart sériea nečekaně fajn řezačka ale MGRR je o stupeň lepší
    -EU4 - přišlo m jak datadisk na EU3 , Fire Emblem -nehrál jsem
    -Papers Please - nápad zajímavej ale nesedlo mi to
    - Stanley - super věc ale spíš pokus než hra a
    -Rayman L - výborná hra ale neohromila mě tak jako Origins ve svý době, kooperace nutná ke 100% dohrání :-(
  • P1trs
    hra roku je jednoznacne Path of Exile
  • uz som sa bal ze to vyhra nejaka indie vtakovina...AC4 je fajn hra ale hra roka ani nahodou :D
    moj osobny rebricek:

    1.Last Of Us 2.GTA5 3.Bioshock 4.Company of heroes 2 5.Metro LL 6.Ni No Kuni 7.AC4
    8.DMC 9.Beyond two souls 10.Arkham origins

    Tomb raider som este nedohral ale bol by asi niekde v strede rebricka *5*
  • diablo 3... to je jasny
    • "diablo 3... to je jasny" prů*er z roku 2012
      • prdlacky nasi babicky, jasnej favorit na dalsich 50 let na hra roku 20xx.
        • ty si favorit na prdačku... *15*
  • h0p3
    Je vidět, že nikdo z nich nehrál GTA Online. Ale co AC taky nebylo špatný..
  • Žádné překvapení. O hře roku už bylo jasno když v podcastu okřikl pan D pana V at si nedovoluje spochybnovat AC4. *1*
    Takže nakonec desítkové TLoU a GTA5, pokořeno devítkovým AC4. Těžko může být hra roku něco co vyšlo jen na herní konzole, když máte členy redakce které jim neřeknou jinak než krabice. No, co už...
    • Teď jsi uhodil hřebík na hlavičku, to mě vůbec nenapadlo a tím to asi bude - palec nahoru!
      • Ano Sherlockovia vyriesili ste to a preto vyhralo vlani Journey
        • Minimálně z hlediska konzistence by bylo logické, kdyby byla hra roku jedna z nejvýše ohodnocených her, tj. těch, co dostaly desítku. Nebudu se zamotávat do objektivity a subjektivity, ale osobně pokládám za zvláštní (když se tu používá bodové hodnocení), že může v rámci jednotného systému v kontextu krátkého časového období pokládána za lepší hra, která byla v recenzi ohodnocena hůře než jiné...
          • asi to bude tak, ze to cislo je hodnotenim 1-2 ludi, ktori sa v case recenzie ku hre dostanu a celorocne hodnotenie je priemer hodnoteni vsetkych, co si tu hru nakoniec zahrali
            • Nu je li to tak, potom je to akceptovatelné...
  • Akzoe to black flag nebola uplne spatna hra z ac serie ma to bavilo asi najviac ale nebolo to nic nove..umna na PC=lol s3, xko/ps=gta V ostatne nemam tak neviem..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit