Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • P1trs
    Ja to tady vazne prestanu cist. /facepalm
    • Malleth
      A víš co je na tom nejhorší? Letos vyjde další díl.....
      Btw, máš pěknou ikonu...
      • Ja som počul, že tento rok vyjdú dokonca dva!
        • fallanga
          Ano, vyjde nový AC, který ještě není oznámen a nedávno vyšel AC Liberation HD.
      • Jasně trilogie jako blázen!
  • Podepsali jste si ortel... Soucítím.
  • fallanga
    AC IV nejlepší? WTF? Proč tam není třeba Splinter Cell nebo Bioshock?
    • Proč zrovna Bioshock?
      • fallanga
        Hra se skvělým příběhem, nádherným prostředím, skvěle udělanými zbraněmi a nejlepší vedlejší postavou vůbec. Rozhodně lepší než hra, která má se svým jménem máloco společného. Lepší než hra, která je plná bugů, která je špatně optimalizovaná a ve které máloco funguje tak jak má.
        • Prostředí ti neberu. Zbraně nudné, stačí jen melee, příběh fádní, Elise úplně klasické NPC s náhodnám bonusem.... + SCRIPT. A assasin mi fungoval do pohody...
          • fallanga
            Prostředí bylo nádherné. Řekni mi jedinou hru, kde byla takováto atmosféra. Zbraně byly také graficky pěkně provedené a s celkovou atmosférou města to byla dokonalá kombinace. Příběh fádní? To snad nemyslíš vážně. Je pravda, že to byl trochu mindfuck, ale na konci jsem uronil slzu i po několikátém hraní. Elizabeth byla naprosto originální postava, kterou jsem si zamiloval. A ano, bylo to nascriptované, ale to byly všechny Bioshocky. Vytknout tomu tohle je jako kdyby jsi AC vytkl skryté čepele. A AC bylo tak zabugované, že to není možné. Ne jednou jsem se bugl do textury.
            • fallanga
              To já jsem se bugl při obsazování lodě asi 5x. A to byl pouze takový větší. Z těch menších bych mohl vyprávět. Ruka mi projela nepřítelem jen tak; místo abych sekl do hlavy, tak jsem sekl do vzduchu a on umřel; nepřítel se bugl ve stromu; jedna bedna byla hned u křoví a tak jsem ji nemohl otevřít; atd....
            • Stormangels
              Sorry, ale já se nebugl ani jednou nikam :D jen 1x na konci hry na mém ostrově mi má loď vyplouvala z hlubin moře :D A to je jedinej Bug co jsem za ty stovky hodin hraní měl.
    • bobsh
      Protože tam podle redakce nepatří. Vážně je nutný za tim hledat něco jinýho než fakt, že má prostě někdo jinej názor než ty?
      • fallanga
        Já k tomu přistupuji tak, že AC IV je špatná hra a tyto 2 co jsem napsal jsou mnohem lepší.
        • bobsh
          Vidíš, já k tomu přistupuju tak, že AC IV je super hra, stejně jako Bioshock (SC vynecham, nehrál jsem), ale redakce vybrala to, co se nejvíc líbilo konkrétně jim. Kdyby si redakce dala za úkol vybrat co se líbilo mně, tak si můžu oprávněně stěžovat, že ten žebříček je špatně, ale tohle je prostě jejich názor a jejich preference a nevim, proč by měl bejt špatně jenom proto, že ty to máš jinak.
          • fallanga
            Ok, je to jejich názor. Já jenom poznamenal, že AC IV nemá na první místo.
  • Assassins Creed IV? You don't say!
  • redakcia ....get your sh*t together... lebo totok už nie je možné *16*
  • http://24.media.tumblr.com/tumblr_m4gftiNSsU1qhnr1lo1_500.gif
  • WTF ??? *1* *1*
  • *1* Tak snad příští rok, no.
  • Malleth
    http://31.media.tumblr.com/3604ab58f162495b382192deabb0d6d1/tumblr_mptli2RJDp1sppmago1_400.gif
    • Nejsi máma! *4* Skvělej seriál kdysi.
      • Jak se ten seriál jmenoval?
        • Malleth
          Dinosauři
          http://www.youtube.com/watch?v=F4YubMM0_8M
  • Takovýhle vtipy na večer, to zase neusnu *7*
    • Not funny.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit