Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hezké, škoda, že do této kategorie by mohla kandidovat téměř celá dnešní produkce AAA her.
  • fallanga
    Ono je vědecky potvrzené, že hry nezmění tvou osobnost. Můžeš se stát závislým, ale hry nikdy neovlivní tvé chování. To říká pouze TV Nova *1*
  • Hanzales
    Asi tě také zklamu, ale Mortal Combat, Doom1/2, Soldier Of Fortune atp. také patřily k mým nejoblíbenějším hrám v době, kdy jsem sotva začínal poznávat svět ;o) A vyrostlo ze mně násilnické pako? Naopak, násilí v reálu nechápu, chápu když se chtějí silní chlapi poprat, to jim naopak fandím, ale osobně bych prostě ničemu živému vědomě neublížil ani náznakem. Třeba když začne doklepávat rybka v akvárku, i to ulehčení od trápení ranou o zem je pro mně tak trochu nemilá příhoda. Sttejně tak bráním malé pavoučky před krvelačnými hystericky křičícími jedinci... no prostě nějak ta rovnice "násilí ve hrách" vs "špatný vliv" moc nefunguje ;o)
  • Ne Trisska je studentka nějakého humanitního nesmyslu v Brně. Ale určitě se raději drží dál od kolejí na Královo poli (koleje UO)
  • Jack1947
    Co ZOO Tycoon?
  • nikdo není dokonalý :-)
  • Je ti jasný, že je to salám s pérem a ne holka, že jo?
  • Nejlepsi detska hra je Walking with dinosaurus. Maria a lego bych z nominaci zcela vyradil a misto nich dal rayman legends a superfrog hd.
  • fallanga
    Co když je to chlap? *13*
  • martin.mares.984
    Přesně! Naprosto souhlasím. Ještě bych do toho výčtu přidal Mimpi, to bylo taky moc hezký
  • ja taky a to je mi přes 80
  • Já taky a to je mi přes 30
  • A taky byla výborná dětská hra Worms...žížalky s bazukama...a už se šlo vyhazovat do vzduchu...
  • já jsem ti dal + puso :-)
  • Mario zabíja zvieratá skákaním im na chrbát a hlavu a papá podivné houbičky, z ktorých má potom podivné schopnosti...isto to je hra pre deti?
  • frantisek_nejezchleba
    :D
  • fallanga
    Náhodou to byly skvělé hry. Dnes se těmto hrám málo co vyrovná.
  • Trisska
    Chudáčku, to je strašný. *9* Zjišťovala jsem si o čem ty hry jsou a tohle by děti rozhodně hrát neměly. Bejt tvojí mámou, dávám na tebe větší pozor. Je mi však jasný, že všechny děti tohle štěstí nemají. *9*
  • V mém dětství byla nejlepší dětská hra Doom a Mortal Combat.
  • fallanga
    Přesně, Mario a Lego Marvel si rád zahraji. A to je mi 16. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit