Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V mém dětství byla nejlepší dětská hra Doom a Mortal Combat.
    • V mém taky, spolu s Wolfensteinem, který jsem pařil ve škole na informatice a u babičky na compu (doma jsem tenkrát neměl). To byly časy *1*
    • Trisska
      Chudáčku, to je strašný. *9* Zjišťovala jsem si o čem ty hry jsou a tohle by děti rozhodně hrát neměly. Bejt tvojí mámou, dávám na tebe větší pozor. Je mi však jasný, že všechny děti tohle štěstí nemají. *9*
      • Hanzales
        Asi tě také zklamu, ale Mortal Combat, Doom1/2, Soldier Of Fortune atp. také patřily k mým nejoblíbenějším hrám v době, kdy jsem sotva začínal poznávat svět ;o) A vyrostlo ze mně násilnické pako? Naopak, násilí v reálu nechápu, chápu když se chtějí silní chlapi poprat, to jim naopak fandím, ale osobně bych prostě ničemu živému vědomě neublížil ani náznakem. Třeba když začne doklepávat rybka v akvárku, i to ulehčení od trápení ranou o zem je pro mně tak trochu nemilá příhoda. Sttejně tak bráním malé pavoučky před krvelačnými hystericky křičícími jedinci... no prostě nějak ta rovnice "násilí ve hrách" vs "špatný vliv" moc nefunguje ;o)
        • fallanga
          Ono je vědecky potvrzené, že hry nezmění tvou osobnost. Můžeš se stát závislým, ale hry nikdy neovlivní tvé chování. To říká pouze TV Nova *1*
          • PravyMonty
            http://www.youtube.com/watch?v=bvBLMNiCQc0
            • V tý Nově musí hulit kvalitní sr*čky... Mimochoden u videa jsem se řezal ( smál - zmiňuji to jen kdyby tu byl nějaký špeh z Novy ), dlouho jsem se takhle nezasmál. Dík.
            • Když jsem před nějakou dobou viděl tohle tendenční video, pochopil jsem jak může Nova manipulovat (a zajisté manipuluje) s jakýmkoli druhem zpravodajství. A to je fakt síla...
            • O mrtvých jen dobře ... ještě že nehrál Minecraft , to se taky mohl přihlásit na nějaký humanitní směr a podpálit se .... Ne kde chybí trest , nikdy z tebe nevyroste člověk s úctou .
            • fallanga
              Ano, to, že kouřil mariánku je jen bonus, hlavní je to, že hrál hru a proto je z něj vrah. (hned ten první případ, dál se nekoukám). Je to stejné jako když umřel m4rty. To, že měl napito nezapříčinilo to, že zemřel. On zemřel protože hrál Mafii. http://www.youtube.com/watch?v=5XW3zdkyVlA
      • já jsem ti dal + puso :-)
        • Je ti jasný, že je to salám s pérem a ne holka, že jo?
          • Ne Trisska je studentka nějakého humanitního nesmyslu v Brně. Ale určitě se raději drží dál od kolejí na Královo poli (koleje UO)
            • A já myslel, že je to další z reinkarnací trolla_diskusního *1*
            • V Brazílii a Singapuru takových je ... pokud nahmatáš bimbáska utíkej .. a nebo ne ;)
        • fallanga
          Co když je to chlap? *13*
          • nikdo není dokonalý :-)
      • frantisek_nejezchleba
        :D
      • fallanga
        Náhodou to byly skvělé hry. Dnes se těmto hrám málo co vyrovná.
  • Trisska
    Konečně něco pěknýho. A nejen pro děti a rodiče, tohle jsou normální hry pro každýho. Dejte jim šanci místo všech těch sado-maso krváků, a uvidíte, že se vám odmění dobrou náladou. *4*
    • martin.mares.984
      Přesně! Naprosto souhlasím. Ještě bych do toho výčtu přidal Mimpi, to bylo taky moc hezký
    • A taky byla výborná dětská hra Worms...žížalky s bazukama...a už se šlo vyhazovat do vzduchu...
    • fallanga
      Přesně, Mario a Lego Marvel si rád zahraji. A to je mi 16. *1*
      • Já taky a to je mi přes 30
        • ja taky a to je mi přes 80
          • 140, co je mario a lego?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit