Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • IMHO tam chybí Expeditions: Conquistador místo Pokemona, Maria nebo i Shadowrun Returns. Taky Mars: War Logs bylo velmi solidní a v zahraničí docela dobře hodnocené na malou hru. Normálně by se mezi 5 nejlepších nedostalo, ale v téhle konkurenci...
  • Nejlepsi RPG hrou roku 2013 napric vsema platformama je preci Ni No Kuni, ktera je zaroven nejlepsi JRPG vsech dob na system PS3. Shodnu se na tom nejen ja, ale i vetsina profesionalnich hernich serveru: viz IGN, GameRankings... Redakce asi system PS3 nevlastni a tuto hru asi vubec nehrala :-(
  • A nejlepším RPG roku 2013 se stává...... trailer na Pillars of Eternity.
  • michaliuz18
    tento rok bol na RPG slabý jak caj *13*
    treba pockat na dragon age, mass effect a zaklinaca .. to teprv budu rpg :)
    alebo snad aj risen 3 a nieco na sposob gothica
  • Překvapivě dobré výběry.

    Teda až na Shadowrun Returns. Ale tak budeme dělat, že Shadowrun Returns je tam jako zástupce her pro tablety a je to ok. Nic lepšího se na tabletech asi fakt neobjevilo.
  • Menorri
    Kdo by se dělal s RPG?....Stačí přece zkopírovat pár Cod, BF, přidat 2-3 díly AC a celý to dovršit několika nedodělanejma hrama na GreenLight a ejhle stroj na peníze je na Světě....problém RPG není v tom, že by nebyli nápady nebo čas...ale v tom, že RPG se nedají jen tak zkopírovat *4*
    • hlavne jsou strasne pracny, a kdyz konzolisti kupujou cokoliv, tak proc by se vyvojari namahali, distributori na ne tlaci, aby mrskali jeden sequel za druhym, protoze chtej mit z her housky na krame...
      • To je zase kec:)
      • kennyB
        Ty děláš, jako kdyby CoD, BF a AC na pc nebylo *1* Ale spíše zase tollujeme, že??? *1*
        • Skoda ze sis nevsiml, ze to jsou porty a jsou dumbed down kvuli konzolim... *5*
          • Jack1947
            To si ty ne, LOWEND *3*
            • Copak, uz jsi zvladl dostat svuj projev pres uroven 6ti leteho ditete? Oh wait, ze ja se vubec ptam. *15*
          • kennyB
            Jistě, jak jinak *1*
            • Ja chapu, pravda boli. *3*
            • kennyB
              Víš, co to znamená, když se o někom řekne, že je nudnej??? To s elektronikou nemá nic společného. Snad jenom to, že pak můžeš psát na internetu to, co píšeš *1*
            • Nudnej jak nekdo kdo si koupi lowend pc za cenu plnohodnotnyho, s os co nic neumi, plati za hry o 2 stovky vic, hraje je v lowres a pak je butthurt? To si me s nekym pletes... *12*
            • kennyB
              Nejseš troll, jsi nudnej *3*
            • Ano, jsem troll, protoze PCckovy BF1942 a BF2 byla stejna onebutton konzolovka jak BF3, Cod2 to samy a ty dnesni nastupci jenom pokracujou v trendu delani her pro kiddos, oh wait! Trololol. *15*
            • kennyB
              Nechci nic říkat, ale moc velkou slovní zásobu asi nemáš, že??? Tohle všechno tu už tolikrát bylo. Zkus vymyslet alespoň něco nového, když už chceš urážet. Papouškování z tebe velkýho trolla neudělá *1*
  • -Pillars of Eternity (celkem pochybuju, že to stihnou letos)
    -Wasteland 2 (dalo by se polemizovat, že jde/nejde o pokračování)
    -Dead State
    -South Park: The Stick of Truth
    -Age of Decadence
    -The Banner Saga (už vyšlo)
    -Nuclear Union
    -Underrail
    -Lords of Xulima
    určitě by se ještě něco našlo
    • Matthew1J
      Jj třeba Witcher 3, Dinvity Original Sin, Dark Souls 2 a Sui Generis. Třetí DA taky nevypadá marně.
    • smejki
      MaM X
      Divinity: OS
      • jj, vypsal jsem jen ty, co nejsou pokračování nějaké značky, špatně se mi to odeslalo (Thorar : "A čeká se vlastně v roce 2014 nějaké RPG, které by NEBYLO pokračování, ale něco nového?")
        • smejki
          ah so *4*
    • nějak se to kixlo, odpověď na otázku níže, co se čeká letos
  • Chce se mi blit. Naprosto otresny pohled na to, co se minuly rok delo v tomto kralovksem zanru.
    • Inquisitor
      Ještě že tu máme starší kousky.
    • napodobne z nazorov co su tu pisane.
    • Jazz
      *1* *1* *1*
  • Autori maji psani podobnych clanku asi jako bokovku a podle toho to vypada. Za 5 minut splacane neco co nema hlavu ani patu, flaknu to na net a ukol splnen... Kdyz uz placate vse dohoromady, kde je NI NO Kuni, Bravely Default, PoE, Tales of Xillia?
  • Je celkem jedno, jestli je RPG roku Ni No Kuni nebo Path of Exile. Hlavní je, že rok 2013 byl rokem prakticky bez kvalitních RPG a podle mě královský herní žánr v roce 2013 spal. Snad bude rok 2014 lepší -Zaklínač 3, Dark Souls 2, TESO, MMX, možná i z kickstarteru se něco objeví.

    Každopádně 2013 špatný rok.
    • "královský herní žánr v roce 2013" To si napsal moc hezky
      *4*
      Ja cekam jen na Diablo 3:RoS, vic nepotrebuju...
    • Thorar
      A čeká se vlastně v roce 2014 nějaké RPG, které by NEBYLO pokračování, ale něco nového?
      • P3RS3CUToR
        takhle z hlavy dám Projekt ethernity, pak Wasteland 2 (to pokracovani je fakt na 0,1%) ... no a pak spousta indie her... o kerych vetsinou nevis dokud nevyjdou ze sou dobry. A určitě se něco objeví o čem ted moc nevíme. Bych se nebal. Tendle rok za me Fallout 1,5 ressurection
        • Thorar
          Ressurection, jak jsem mohl zapomenout. To u mě vyhrálo na plné čáře.
      • Pilgrim66
        Divinity: Original Sin ... v zásadě. I když to je taky vlastně prequel.

        Asi Grim Dawn od tvůrců Titan Questu (Early access na Steamu), Child of Light ...

        No jo no, politka pokračování...
        • Thorar
          Prequely, sequely, spinoffy, ždímání značky. Jasně, bude to bomba, ale nic originálního, nového. Grim Dawn mě asi neuchvátí, ale na ty Children of Light bych už málem zapomněl, díky.
          • Pilgrim66
            Hele zrovna hry od Larianu jsou vetsinou fakt kvalitní.
            • Thorar
              Jo tak jsem to nemyslel, já si to zahraju rád, ale prostě vim co dostanu, co očekávat. Nejsem u toho napjatej jako u čekání z toho jaký bude třeba Cyberpunk 2077 nebo Deliverance, nové značky.
    • Třeba i nové Dragon Age překvapí....Dám Bioware poslední šanci mě přesvědčit, že umí dělat svojí práci tak jako dřív....DA:O i ME3 byly dobré hry, ale v porovnání se staršími kousky od tohoto studia to už viditelně pokulhávalo a já měl vždycky rád atmosféru a u monitoru vás držící příběh, které do her dávali....uvidíme....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit