Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    A jestli FPS vyhraje COD, tak se tady asi pozabíjíme nebo půjdeme udělat defenestraci do redakce:-D Jo jinak bych zkousnul i Angry Bird jako závody než WRC 4.
    • michaliuz18
      hele , pri kazdom komentari mas -45 a viac minusek :D vsetci su zatazeny na tebe co? :D
      • Veskoslav
        Ne, pouze jeden kreetén si napsal na mě clickbota. Nic víc. Když ho to baví, tak je to jeho věc. A dát si tu práci vlézt do každé diskuze a dívat se, jestli jsem nikde nic nenapsal. Dneska jsem nereagoval na žádného ze zdejší trotlí party, tak ten nemá pro změnu mínuska převedená na pluska.
      • v kazde skupine se najde jeden ktereho nema nikdo rad, nikdo ho nebere a je naprosto mimo, na games je to veksloslav NO
      • Zřejmě je do Veskoslava někdo zamilovaný, proč by někdo jinak ztrácel tolik času klikáním *14*
      • Má tady kamaráda klikače.
        • Že jim to už není trapné
  • člověk se každou kategorií diví víc a víc. ale možná bychom měli redakci pogratulovat, že tam nezařadili ta angry birds auta... no tak zas zítra...
  • cumpi3
    Některé nominaci dávají tušit, že žánr závodních her je na tom špatně...
  • Veskoslav
    Jinak můj osobně:

    1.Assetto Corsa
    2. Trackmania Stadium
    3. F1 2013
    • není assetto corsa ještě betaverze? Jinak kvůli ní uvažuji i o volantu.
      • je to alfa (osobně nechápu proč už se neoznačují správně vývojové verze, dnes už je všecko Beta aniž by to beta byla...) a rozhodně volant kup, ta hra za to stojí, já se spokojím s X360 gamepadem :D
  • Assetto Corsa je jako dar z nebes. No trochu jste mě zklamali, když online mohlo vyhrát Lolko, tak AC může tuto sekci. No né :D
    • Pilgrim66
      Pokud vím, tak Asseto Corsa je early acess, tedy nefinální produkt. Základem každé herní novinařiny je nehodnotit produkt dokud není vydán.
      • War Thunder taky není ještě hotová, ale to redakci nezastavilo od nominace...
        • War Thunder ale nikdy hotové nebude *1*
          • Veskoslav
            Jakmile dodělají tanky, hra má vyjít. Lodě pak už budou v rámci "DLC".
      • Veskoslav
        Pakliže mohli zařadit LoL, tak myslím, že hru s EA je to poslední, co by někoho trápilo:-D
        • Pilgrim66
          Pravda...

          Hra co vysla 2009 (pokud mě neklame paměť) v nominaci za 2013 ...
          • Veskoslav
            2009. V říjnu se myslím otevřela všem, já tam sice tvrdnul už v srpnu. Ale furt je to rok 2009.
  • Veskoslav
    WRC4 ? Vážně? Proč redakce zvolila do TOP5 jednu z nejhorších her minulého roku? Proč tam není například nová Trackmania? Já nevím, jestli si letos děláte srandu nebo to myslíte vážně. Po katastrofální "online" sekci a zařazení WRC 4 doufám, že si prostě děláte srandu.
    • Thorar
      V Re-play bylo WRC4 zařazeno mezi 3 nejhorší hry roku *1*
      • Vitekb
        Hlavně i tady dostala 5/10. To je na nnominaci na hru roku (i když závodní) celkem málo.
        To fakt nic lepšího nevyšlo?
        • Cosi
          Vyměnil bych WRC4 za Grid 2.
      • A taky tam World of Warplanes dostalo 8 bodů. Irelevantní, jako celý ten pořad.
        • Thorar
          A tady 7, blbej příklad.
  • REBRÍČKY SNOV!!! *14* *14* *14*
  • Keyz
    Škoda že na PC nevyšla závodní hra jako Forza. Tedy asi zábavné arkádové - simulační závody. NFS je velice arkádové a jsou tam zbraně.

    A sice se chystají super simulátory (assetto corsa..) a i propracované arkády (Next Car Game...), ale to zatím nevyšlo v plné verzi.
    • Byl tu pokus ve formě Shiftů, ale nepodařilo se mi na PC scéně prosadit. Uvidíme, co předvede ProjectCARS. Nicméně simům jako je Asseto Corsa věštím velkou budoucnost a možná i port na konzoli. Dodnes mě strašně mrzí, jak příšerně SIMBIN zrubal kampaň v XBox verzi jejich série RACE. Jejich RACE Pro dodnes považuji za nejlepší simulaci aut na Xbox360 (za použití Microsoft volantu).
  • To zařazení WRC4 do výběru je nějaký vtip, ne? Ta hra je odfláklá po všech stránkách a je to čisté ždímání peněz z lidí, kteří jsou tak hloupí, že ten paskvil kupují každý rok. Zkuste si zahrát starou sérii WRC od Evolution studios, to je úplně jiná liga.
  • "Nejlepší závodní hra je Codko... Běhám tam jak o závod!"
    • vtipalek :D
    • Miserius
      Ty jsi teda šprýmař...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit