Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • oktavius66
    Sherlock je pecka. Pro mě taky nejlepší adventura za rok 2014. Původně jsem byl k té hře celkem skeptický, ale jak jsem to začal hrát, už jsem se nějak od toho nemohl odtrhnout. Pokud jde o nejlepší případ, tak za mě vražda v lázních *3* .
    • me ten pripad v laznich moc nesedl, na zaver jsem ho jeste k tomu spatne uzavrel, byl jsem presvedcenej ze to udelal jeden,ale nakonec to byl nekdo jinej a to jsem si to vsechno 2x procital, asi jsem holt prehlidnul nejaky dulezity voditko.
    • Jednoznacne u me taky lazne, drzet stejnou latku i ostatni pripady tak je to desitkova hra.
  • Krescz
    jo to souhlasi
  • Keyz
    Supr. Vyhrála to adventura která navíc vypadá graficky dobře. Taky to není na části jako některé další.
  • smajdal
    Adventury jsou zvláštní. Když je hraju tak mě hodně baví, ale málokdy se dokopu si je sehnat a když už je mám tak nainstalovat, a když už jsou nainstalované tak spustit a po vypnutí se k nim zas vrátit. Už bych si měl konečně nainstalovat toho Posla smrti III, který mi tu už tři roky leží *6*
    • Dogkiller
      Tak potom nejsou zvláštní adventury, ale ty. *3*
    • To je přesně můj problém. K rozehrané adventuře se po vypnutí jen horko těžko vracím. Nejideálnější je dohrát takovou hru na jeden zátah, což ne vždycky jde.
      • PLuto.petr
        To je podle mě největší problém adventur - v současné uspěchané době na ně není dostatek času. Adventura je postavená na příběhu, kde je potřeba pamatovat si souvislosti, vztahy, co se událo. Když na to člověk nemá čas a vrací se ke hře po pár dnech, už si přesně nepamatuje, co se událo. Zato u takové akční střílečky stačí přijít a rubat...
        • částečně určitě jo, na druhou stranu nedávno při hraní Moebia nebo Broken Swordu jsem se po návodu po chvíli moření se podíval - a nelitoval jsem, protože řešení z hlediska logiky dávalo pramalej smysl. naproti tomu mě dodnes mrzí, že jsem při luštění Le Serpent Rouge v Gabrielu Knightovi 3 byť jen jednou (ve skutečnoti mnohokrát) návod použil..
          • PLuto.petr
            Tak to já jsem v Moebiovi neměl žádný problém, návod nebyl potřeba. A pokud si dobře vzpomínám, u BS 5 taky ne. Konkrétně u BS 5 Cecil chtěl vytvořit hru plně v duchu prvních dvou dílů, což se mu, podle mého názoru, podařilo. A podobně ujeté úkoly jako šváb byly i v právě v těch prvních dílech (i když já osobně bych si takovéto nepříliš logické puzzly odpustil). Co se týče Le Serpent Rouge, série Gabriel Knight je moje nejoblíbenější a nedávné dohrání remasterované jedničky mě navnadila už poněkolikáté si zahrát dvojku a trojku. Ale to jsem zatím odložil, mám spoustu dalších restů.
            • pardon, švába se "logicky prostě nabízí ho sebrat" - ne sehnat:)
            • mno v tomhle jsem kritičtější, absurdnost typu šváb se podle mě v BS 1 nebo 2 neobjevila, těch x kroků, co musí člověk províst, když se logicky nabízí prostě ho sehnat.. u toho jsem neměl slov. lokace v jedničce a dvojce mi prostě přišly o dost líp navržený, kombinování předmětů nápaditější atd.. vím, že se o to Cecil a spol. pokoušeli opět, ale právě že mi přijde, že se jim to tak dobře jako v originálech nepovedlo ani omylem. a hele Moebius - návod jsem začal používat někde v Benátkách, kde mi to všechno prostě přišlo zoufale neintuitivní a ta hra mě prostě, na to že je od JJ, silně zklamala..
  • Inquisitor
    Jenom škoda, že těch případů není ještě o pár víc. Nebýt toho častýho vracení a nekonečnýho načítání lokací, tak to mám dohraný celkem rychle. Jinak s volbou souhlasím, ještě bych zařadil nový Broken Sword, i když to celkem schytal, tak já jsem se bavil. No prostě George a Nikol jsou moji oblíbenci, jsem zaujatej :)
    • PLuto.petr
      Já myslím, že to není o zaujatosti. Pátý Broken Sword skutečně není špatný.
  • Mart9
    Na adventury vůbec nejsem, ale Sherlock mě docela během roku zaujal a tahle volba mě jen utvrdila v tom, že bude potřeba si ho zahrát.
  • PLuto.petr
    S volbou víceméně souhlasím, Sherlock si to skutečně zasloužím. Já sám jsem se kromě toho nejvíc bavil u Broken Age, remasterovaného Gabriela i nového Broken Swordu. Naopak do těch "alternativních" her se zatím moc nepouštím a po úspěšných humorných Telltalovkám (Sam a Návrat do budoucnosti) jsem se nějak nemohl odhodlat k vážnějším kouskům. Až teď jsem se pustil do první sezóny Walking Dead, tak uvidíme...
  • Ja sem vyresil vsechny pripady dobre az na tu zahadu na kolejich.
    Co se tyka tech lazni tak malem sem ho taky vyresil spatne, ale nekolikrat sem vsechno procetl a fakt nad tim premyslel a nakonec to dobre dopadlo :-) Ten pripad byl fakt bozi, a pak jeste ty zahrady ten me taky bavil.
  • Sherlock Holmes: Crimes & Punishments byl pro mne loni nejlepší *14*
  • Nevim jak ostatni adventury, ale The Wolf Among Us ma krom vyborne atmosfery a stylovyho vizualniho zpracovani i naprosto bombastickej soundtrack, zatim nejlepsi, co jsem u her od Telltale slysel...
    • Thorar
      Jo hudba, příběh, atmosféra, zpracování, povedlo se jim to, ani mi nevadilo že komplet dohrání zabralo 6 hodin.
    • K tomu se musím připojit. Z hudby, která hraje s úvodními titulky mi běhal mráz po zádech.
      https://www.youtube.com/watch?v=kWMKxGXtYtQ
      Nevím proč, ale všechny smysly na mě křičí "cyberpunk". *4*
      • jo je pravda, ze tenhle song bych si dokazal predstavit v nejakym levelu Deus Exe :)

        me se ale strasne libi menu... hudba a do toho pochodujici Bigby s cigarem v ruce :)
      • Thorar
        Měl jsem stejný pocit :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit