Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vubec nechapu proc v seznamu chybu Prison Architect a Kerbal Space Program kdyz ve ctenarske volbe na vyber jsou.
  • Ty vole! Proč podporujete tohle svinsky, novy odvětví gamingu, ve kterým nejde o nic jinyho nez aby s nama vyjebali? Z hráčů si udelat testery a ještě si za to nechat platit hromady cashe... Fakt ne nezajma, ktery prase (delate si tu ze me na games.cz pr-del, ze cenzurujete i slovo s.v.ii.n.ě?????) je lepší.
    • Protoze to mensim hernim studiim dovoluje praci na zajimavych hrach?
      • Jestli dáš příklad za posledních 10 let kdy nějaké malé studio udělalo dobrou hru ? a nebo hru za kterou má člověk platit x let do předu a pak s ni vyleze béčková sračka, ale já vím proč lidi platí... proto že je možnost platit, tak proč to nevyužit meeeee ovečky,
        • Chivalry, Don't Starve, Elite: Dangerous, Banner Saga, Broken Age, Shovel Knight, Shadowrun Returns, Wasteland 2, Divinity: Original Sin, FTL, Hotline Miami. Bolo to len za posledne 3 roky a len KS / EA projekty. Dobrych hier od malych studii je daleko viac.
        • Z tech early access her treba Kerbal Space Program a Prison Architect. Z tech znamejsich a hotovych treba Minecraft, Hotline Miami, Binding of Isaac, a tech her bude samozrejme vic.
          Jestli se ti to nelibi tak mam pro tebe dobrou radu. Nekupuj to. Nikdo te nenuti. U hlavy ti nikdo pistoli nedrzi.
          Jestli z her u kterych si platim early access vyleze blbost nebo ne je uz jenom a pouze riziko tech co za to plati a tebe se to tykat nemusi. Jestli budou vsechny hry z early accessu spatny a lidi budou mit pocit ze se moc casto spalili tak nebudou dalsi early access tituly kupovat.
          My ovecky uz si tohle proste rozhodneme sami za sebe jestli se nam libi hra za kterou jsme dali svoje penize a nechame vas nezavisle myslici a emancipovane hrace dal hrat a kupovat si AAA tituly od velkych hracu.
  • early access se mi vůbec nelíbí, hry by se měly prodávat až když jsou hotové, jestli je chtějí dát k testování předem, ať vydají demo
    • Na druhou stranu, můžeš si přece počkat a koupit až hotovou věc.
      • to je taky pravda, jenže pak se u některých titulů dostáváme k tomu, že jsou v early acessu dlouhé roky, ačkoliv jsou už ve stavu kdy by mohly být dávno vydané jako full verze, kdyby se udělala nějaká deadlina a tlustá čára.. no a pak jsou tu výtvory jako Elite, které jsou totálně nedodělané ale přitom oficiálně full verze
        • Tak určitě bude rozdíl v posouzení "hotové hry" mezi vývojáři a hráči (ti netuší, co mají vývojáři ještě v plánu, jak dlouhý je issue list, apod.), ale zase je tu možnost volby. Jestli ti hra v early access připadá hotová/hratelná, tak kupuj. Bez e.a. by ta možnost nebyla a všichni by museli čekat, až to posvětí vývojáři/vydavatelé.
          Deadline má dvě stránky. Sice tlačí a motivuje k dodržení termínu, ale zase kolik už má na svědomí her, které byly ojebány jen proto, aby vyšly včas?
        • Early Access ma na svedomi spoustu zabavnych a originalnich titulu a rozhodne to neni tak cernobile jak naznacujes.
          Elite rozhodne neni "totalne nedodelany".
  • firebug
    BROFORCE! Early-acces mi je taky tak trochu proti srsti, ale zrovna tahle nedodělaná hra si pozornost zaslouží. Taky mě nalákala zdarma stažitelná hříčka Expendabros (doporučuji) no a pochopitelně má slabost k plošinovkám, osmdesátkovým akčním filmům a kooperativnímu mulťáku.
    Mám aktuálně nahráno 55 hodin. Hra má totiž zabudovaný lever editor a každý den vychází nové mise od komunity. Tvůrci se ji snaží podporovat různými eventy, jako třeba, kdo udělá nejlepší misi na téma: James Bond, Indiana Jones, Alien, atd.
    Už jen, aby to konečně vyšlo! :-)
  • Doufám, že jsem nepropásl vyhlašování kategorii: Nejlepší chlebíčky, Nejlepší jednohubky, Nejlepší úplatek...
    • Ježiši, nedělej scény.
  • uzasnej vyber her
  • Co takhle ještě : nejlepší screen, nejlepší slib, nejlepší myšlenka a vize, a klidně i nejlepší trenky vývojářů a účesy
    • Nejlepsi diskuzni troll.
    • nejlepší best of článek
  • kubi-wan
    Už asi dva roky hrajem s kámošema původní "brototype" furt dokola, už v takhle základní verzi je to neodolatelná zábava... teď jen čekám na finální verzi, chci si to pak užít se všim všudy *5*
  • tak to zavedte este kategorii: Nejlepší slib!
  • Inquisitor
    Dneska nejlepší early access a příští rok největší propadák :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit