Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ristoro
    Early-access hra? Co to je za kategorie proboha. Za chvíli bude něco jako: Nejlepší oznámení hry, nejlepší demo, nejlepší beta....
    • michaliuz18
      kokos pomaly je jar , .. ubehol mesiac od noveho roka, a tato predpotopna stranka stale pise rebricky o naj hier z minuleho roku :D tipujem ze este cez leto bude clanok o najlepsej hre. Traparen nemate o com pisat? vyserte sa uz na to
    • jeanczarny
      ..nejlepší fáma o hře
    • Demo? V této době? *1*
      • veď toho tu máme asi najviac :D
    • Morraw
      A skončí to u nejlepší hry, která ještě nebyla vytvořena *1*
      • Za chvíli to skončí jak v knížce od Terryho Pratchetta: "sklad budoucího vepřového". *4*
      • Tohle by bylo dobrý téma do Levelu. *1* Nebo aspon něco jako zajímavé hry, co nikdy nevyšly.
      • No to je jasné že to vyhraje Half-Live 3 :D
  • tak to zavedte este kategorii: Nejlepší slib!
  • seprah
    Souhlas. V co-opu je to neskutečná pr.. hnědel.
  • vyber her opet vypada jako kdyby to vybiral nekdo z ustavu.
    • Tak to by ses s ním měl ztotožňovat.
      • jí taky je to moje
  • Inquisitor
    Dneska nejlepší early access a příští rok největší propadák :)
  • Dogkiller
    Za mých mladých let žádný early access neexistoval a bylo to fajn. Platit za nedodělanou hru, která kdovíjak dopadne a kdoví jestli bude někdy hotová, pfff. Ani floka bych ta to nedal. *6*
    • Nikdo tě to kupovat nenutí *6*
  • A dále vyhlašujeme infarkt roku. Následuje nejlepší prázdný papír a design etikety na lahvičku neštovic.
  • Vubec nechapu proc v seznamu chybu Prison Architect a Kerbal Space Program kdyz ve ctenarske volbe na vyber jsou.
  • Co takhle ještě : nejlepší screen, nejlepší slib, nejlepší myšlenka a vize, a klidně i nejlepší trenky vývojářů a účesy
    • Nejlepsi diskuzni troll.
    • nejlepší best of článek
  • firebug
    BROFORCE! Early-acces mi je taky tak trochu proti srsti, ale zrovna tahle nedodělaná hra si pozornost zaslouží. Taky mě nalákala zdarma stažitelná hříčka Expendabros (doporučuji) no a pochopitelně má slabost k plošinovkám, osmdesátkovým akčním filmům a kooperativnímu mulťáku.
    Mám aktuálně nahráno 55 hodin. Hra má totiž zabudovaný lever editor a každý den vychází nové mise od komunity. Tvůrci se ji snaží podporovat různými eventy, jako třeba, kdo udělá nejlepší misi na téma: James Bond, Indiana Jones, Alien, atd.
    Už jen, aby to konečně vyšlo! :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit