Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ono hlavne sport ve skutečnem zivote je pro frajirky co maji potrebu si neco dokazovat, známe to. taky když už, je lepší vstat od pc a jít kopnout do míče v reálu...
    • Ehm.. asi jsem to nepochopil, ale neprotiřečíš si? *9*
  • PES jednoznacne...Fifa je oproti psu poloautomaticka arkadicka
    • zase trollis ty ocas?
  • Pethulla
    Tak je to jako každoročně. Jak z těch 4 recenzí tady udělat 5 nejlepších? (FM řadím spíš mezi strategie než čistě sportovní hry).
  • Tady to asi někdo nechápe jde především o hratelnost fotbalu !! FIFA = Arkada,,,,PES15 = Simulace !!
    • jakubc
      Ne, ty nechápeš, že fotbal je víc než sama hratelnost. Fotbal je náboženství a styl života. :-) PES je prostě z důvodu totální absence nějakého spojení s reálným fotbalovým světem jen těžko snesitelnou hrou, alespoň pro velkého fotbalového fanouška. Ano, samotné zápasy fotbalovější nejspíš jsou, ale to prostě nestačí.
  • Keyz
    Tedy vyhrála to hra kde se hraje za imaginární hráče s vymyšlenými jmény a je nutné to řešit modifikací.
    • Mart9
      Tohle je zcela zásadní nedostatek, kvůli kterému PES nikdy nemůže vyhrát podobnou anketu.
      • Keyz
        Spíše to je naprosto zoufalé u velké sportovní hry.
        • Keby si sa tomu aspon trosku rozumel, by si vedel, ze FIFA drzi licencie BPL co v sedliackom rozume znamena ze ju nemoze pouzivat ziadna ina hra :) To iste je u PSA (haf haf) s Champions League
  • Mart9
    Za mě jednoznačně FIFA 15. Nejlepší fotbálek. Naprosto výborná je i NBA2K15, bohužel je ale basket tak debilní sport, že ji tady úplně nedoceníme.
    • jakubc
      Souhlasím, ale včera jsem Fifu znechuceně odinstaloval po tom, co mi ve FUT v Division 1 každej kre*** spamoval naprosto nefotbalový akce. Hra mě frustrovala už delší dobu, ale tohle byl extrém. Strach lidí z pádu níž z nich dělá totální antifotbalisty. Jelikož od sportovní hry požaduju i nějaký progres týmu, tak jsem se nechtěl smířit ani s online sezónami, tak jsem to radši smazal...
  • Jack1947
    Myslím že ted bude hodně zklamaných lidí. FIFA15 ne? jak je jen tohle možné. *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit