Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Klobasor
    A co Sherlock Holmes: Crimes & Punishments,
    Tesla Effect: A Tex Murphy Adventure,
    The Wolf Among Us ?
    • Sherlock holmes je 2014, wolf among us vydání poslední epizody taky 2014 a hádej co, tex murphy je z roku
      .
      .
      .
      wait for it
      .
      .
      .
      .
      2014 gratuluju za naprosto zbytečný příspěvek
    • Sherlock je paradani, ale bohuzel rok 2014, takze vyhrat nemohl:(
  • GlaDOS
    Škoda toho omezeného místa pro nominace, protože minulý rok vyšlo mnoho dobrých adventur. Technobabylon, Dropsy, STASIS, The Music Machine, else Heart.Break(), Cradle, Homesick.
    • PLuto.petr
      Ty jo, je to ostuda, ale přestože jsem fanda adventur, tak ze zmíněných mi žádný název nic neříká. Teda kromě Technobabylonu, který mě pro změnu vůbec neláká...
  • Adventura je to dobrá nicméně teenage supernatural lesbian love story není jen tak pro někoho a vydržel jsem pouze první 3 epizody než mě to celé začalo opravdu s*át *1*
    • tak to jsi můj člověk! Lesby jsou naprd. Zakládám klan tvrďáckých GTA Online hráčů. Nechceš se přidat? Můžem hrát u mě.
  • LiS u mě, co se kladných pocitů po dohrání týká překonal i Zaklínače 3, tím nevyvolávám flame, neporovnávám ty hry, jen pocit, který mi dali. Podobnými slovy jako "Simulátor ubrečené hipsterky" jde urazit každá hra. Každý je tu tvrdý jak šmirgl. Proto jsem i rád, že hlasování dopadlo tak jak dopadlo. A je vtipné dívat se na ublížené reakce těch "tvrďáků".
  • Souhlasím s redakcí,LiS si zaslouží být adventurou roku a pro mně je to dokonce i překvapení roku.Už se moc těším na další hru od DONTNOD a tou jest Vampyr.
  • Lupulin
    Simulátor ubrečené hipsterky že je AOTY? Za mě NE!
    • ANO!! Tedy, souhlas: taky ne!!

      Lupulin a já jsme pro to, aby se už konečně začaly dělat hry o tvrďáckých klucích v džínách upnutých, až to bolí!

      Díky! Diskuze na games.cz... ach, tak kvalita. Jakost intelektu.
    • díky, tento názor jsem si potřeboval přečíst. Strašně totiž ovlivní pravdu.
  • zaslouženě, tahle hra je i moje GOTY *4* ale dal bych jí 9/10, za jednu jedinou chybu, čekání mezi epizodama
  • Drak_1
    Už som sa zlakol že skončili BEST OF články *1*
  • Hnisavec
    Life is Strange zname i pod skratkou LGBT....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit