Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sherlock holmes je 2014, wolf among us vydání poslední epizody taky 2014 a hádej co, tex murphy je z roku
    .
    .
    .
    wait for it
    .
    .
    .
    .
    2014 gratuluju za naprosto zbytečný příspěvek
  • Sherlock je paradani, ale bohuzel rok 2014, takze vyhrat nemohl:(
  • Klobasor
    A co Sherlock Holmes: Crimes & Punishments,
    Tesla Effect: A Tex Murphy Adventure,
    The Wolf Among Us ?
  • PLuto.petr
    Ty jo, je to ostuda, ale přestože jsem fanda adventur, tak ze zmíněných mi žádný název nic neříká. Teda kromě Technobabylonu, který mě pro změnu vůbec neláká...
  • ANO!! Tedy, souhlas: taky ne!!

    Lupulin a já jsme pro to, aby se už konečně začaly dělat hry o tvrďáckých klucích v džínách upnutých, až to bolí!

    Díky! Diskuze na games.cz... ach, tak kvalita. Jakost intelektu.
  • tak to jsi můj člověk! Lesby jsou naprd. Zakládám klan tvrďáckých GTA Online hráčů. Nechceš se přidat? Můžem hrát u mě.
  • Ty to musíš mít při výběru her fakt těžký, co? Když od adventur čekáš Bergmana.
  • promiň, zapomněl jsem na ten mail (myslel jsem si, že tu mám profil): eman.uv@brloh.cz.
  • už si začínám zvykat, že diskuze na games.cz jsou plné názorů zajímavých a chytrých lidí. Řekl bych, že se jedná o takový malý český internetový unikát. Dle fotky jsi i pěkný kluk. Nechtěl by sis se mnou někdy zahrát nějakou hru? Udělal bych domácí švestkové knedlíky.
    Z her o ubrečených holkách je mi do smíchu také. Pojď, uděláme si pořádnou tvrďáckou pánskou jízdu. :))) Když tak mailik. Pusu, muck.
  • díky, tento názor jsem si potřeboval přečíst. Strašně totiž ovlivní pravdu.
  • Dreamfall chapters je velká slátanina. Jako fanoušek jsem si hru koupil a opravdu mě to hodně zklamalo. Oproti LiS má prázdné lokace, kde není nic zajímavého a nelze v nich nic dělat. Pravda, jsou větší, ale kolikrát to je spíš na škodu. Stále také nevím, o čem ta hra vlastně je. Už vydali 4 kapitoly a nic se ve hře v podstatatě neděje. Všude jsou nějaké intriky, ale dohromady to moc smysl nedává. Kolikrát přemýšlím, jestli je to vůbec hra.. Poslední kapitola bude nevyhnutelně hodně špatná, protože budou muset všechno spojit do souvislostí, a když vezmu v úvahu, že kapitoly jsou poměrně krátké, nevím, jak to chtějí všechno najednou stihnout.
  • GlaDOS
    Škoda toho omezeného místa pro nominace, protože minulý rok vyšlo mnoho dobrých adventur. Technobabylon, Dropsy, STASIS, The Music Machine, else Heart.Break(), Cradle, Homesick.
  • GlaDOS
    "nadhodnocená" Aneb jsem sobec, který považuje svůj názor za etalon a všem ostatním by se hra neměla tolik líbit, protože já mám pravdu.
  • dreamfall chapters je o 2 triedy lepsi...btw aj hry od bioware maju lepsi pribeh ktory mozes ovplyvnovat...s tym ze to neni len bezduchy interaktivny film
  • nema cenu im to vysvetlovat...dnesni hraci su uz proste vymleti a lenivi...takze cim jednoduchsia hra tym lepsie zjavne...pouzivat mozog pri hrani je dnes uz zjavne narocne...predstav si ze by dnesne rpg nemali šipku, ktora ta zavedie az ku questu...sak by sa vsetci zblaznili...nedajbože aby tieto ich interaktivne filmy mali nejake logicke hadanky
  • Adventura je to dobrá nicméně teenage supernatural lesbian love story není jen tak pro někoho a vydržel jsem pouze první 3 epizody než mě to celé začalo opravdu s*át *1*
  • btw až odehraješ dohraješ všechny kapitoly, tak to hodnocení možná ještě přehodnotíš ;)
  • LiS u mě, co se kladných pocitů po dohrání týká překonal i Zaklínače 3, tím nevyvolávám flame, neporovnávám ty hry, jen pocit, který mi dali. Podobnými slovy jako "Simulátor ubrečené hipsterky" jde urazit každá hra. Každý je tu tvrdý jak šmirgl. Proto jsem i rád, že hlasování dopadlo tak jak dopadlo. A je vtipné dívat se na ublížené reakce těch "tvrďáků".
  • Jj, je to špičkový film ve kterém hraje hlavní roli Ašton Kačer. Neuvěřitelné, to se stane tak jednou za tisíciletí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit