Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vidím že tu naozaj platí 100 ludí 100 chutí. Pre mňa je najlepšia adventura jednoznačne Life is Strange, najväčšie prekvapenie tohoto roka, úplne famózny príbeh, ja som rovnako najskôr nadaval že čo to je za kravinu, hra pre puberťakov ako sa toto môže niekomu páčiť. Potom som si to zahral a na konci 5 epizody som bol úplne v šoku že čo som to práve dohral, tak dokonalo prepracovanú hru s takým super príbehom som už velmi dávno nehral a už asi ani tak lahko nebudem. Naozaj to nie je hra pre puberťakov ale pre všetky vekové kategorie. Ak vás baví krimi, vyšetrovanie, nadprirodzené schopnosti a nevadí vám prostredie školy tak rozhodne vyskúšajte. Prvá epizoda sa zdala tak poslabšia trochu ale potom sa to neskutočne rozbehne. A ten koniec.... Treba to zahrať celé a nie hatovať len preto že sa to každemu páči
  • Ty starý adventury si aspoň na nic nehrály, jasně, byly občas hodně hardcore, ale byly poctivý. Na druhou stranu používat jednu grafiku na pět her (tedy sérií) a dávat hráči možnost voleb které nemají žádný vliv mi nepřijde úplně košér..
  • Osobně mi v tomto seznamu chybí Tales from the Borderlands. Pro mě určitě adventura roku a možná i hra roku. Jelikož jsem ještě nikdy před tím nehrál hru u které bych se tak nasmál. *15*
  • Zdálo se mi to, nebo tuhle nějakej trouba ve Fight Clubu prozradil pointu Her Story? Pokud to tak je, tak to prosím zcenzurujte, ať to nezkazí zážitek dalším hráčům. A pokud se mi to jen zdálo, tak to beru zpět.
  • matthew451
    Opravte si chybu v popise pri víťazovi alebo víťaza v kategórii prekvapenie roku *3*

    Inak s víťazom maximálna spokojnosť.
  • Skutecne je hlavni hodnota klasickych adventur to, ze chodis z pokoje do pokoje pul hodiny a nahodne zkousis vsechny mozne kombinace veci, dokud se netrefis a hra te neodmeni dalsi minutou pribehu, nez se cely proces rozjede znova?

    Adventury jsou hlavne o pribehu - to kolem je nejaka ta omacka. Napriklad I Have No Mouth And I Must Scream je vsemi strasne ocenovana hra a je oznacovana za jednu z nejlepsich adventur, i kdyz se bez navodu v podstate neda hrat - tak obtizna je. Jeji skvely pribeh to proste vyvazil.

    Ja ti nevim, ale ja si ten pribeh proste uziju vic, kdyz se do te hry naplno na dve tri hodky ponorim a nic me z toho nevyrusuje. Absurdni zaseky a nasledne googlovani je presne to, co mi dokonale zkazi pracne budovanou atmosferu, ktera je klicova.
  • bože Life is Strange je tak nadhodnocený, přijde mi jak kdyby byli všichni ožralí jenom já střízlivej... vy ste to nehráli? a nepřišlo vám to naprosto mělký? nevykreslený postavy? nerealistický dialogy? uhlazená hollywoodská odrhovačka která se snaží vypadat nezávisle? tak falešný že by se to mohlo líbit jen 15ti letý puberťačce která je pyšná na to že si sama vymalovala pokoj na černo?
  • Ja bych to dal presne naopak. Prekvapeni roku LiS a adventura roku Until Dawn.
  • Chim
    Nezvolit Her story adventurou roku je děsivá chyba. *9*
  • soma

    adventuru pro holky na střední ne.
  • ...na světě je stále vše v pořádku...
  • I když pominu jakýsi "vývoj" žánru, musím souhlasit, že tyto klikačky nemají s žánrem adventury nic společného.
  • klasicke adventury sa musia v hrobe obracat z toho jak ich zaner zdegenerovali

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit