Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jiri.doh
    LiS? Opravdu?
    Souhlasím s uživatelem "Tycho". LiS je jen uměle nadhodnocená ubrečená pohádka. Proč? Protože gamerské srdíčko bylo ukřivděno výtvory Telltale a tak hledá náhradu, kterou si záměrně maluje narůžovo :) muck :)
  • Zrzzek
    Aby ses nepřechválil, ono to pak lehce zapáchá. Jen s tím mainstreamem - ono je to něco špatného? Asi nejsem tak kulturně vyspělý jako ty...
  • Veskoslav
    15 mi není, ale jo, dál si sni svůj sen, že si nepamatuji VHS, kazety atd. Mimochodem i když píšeš pod jiným "nickem" styl je naprosto nezaměnitelný;) To jenom tak na okraj, jestli si myslíš, že ti "anonymita" pomůže v menší debilitě:)
  • Spíš jde o celkovou formu tvejch příspěvků. Jak zapomínáš v souvětích čárky a ignoruješ velký písmena na začátku věty, stává se to strašně nepřehlednym. Ale rozhodně máš malé, bezvýznamné plus za správný užití výrazu holt. To se zas tak často nevidí.
  • Naprostý souhlas s redakcí..Life is Strange se zkrátka povedlo
  • no, LiS byl super, pro mě určitě překvapení, obsahově na herní poměry myslím dost strhující (když jste najednou v Dark Roomu..) a odvážný téma. ale ostatní jsem nehrál tak nevím jestli si to fakt zaslouží. ale nedovedu si představit, že by někdo ve stejným roce udělal stejně velkej krok dopředu.
  • to proto že ti je 15 let a VHS dobu si nezažil.. to není tvoje chyba, prostě to není záležitost pro tebe
  • fajn vizuál, slušné audio, jinak nuda šeď nuda nuda trapné puzzly nuda
  • pozor s tím vzdělání nemá co dělat. bavím se o vkusu - pokud člověk bude vstřebávat špatné věci a kýče, bude se podle toho deformovat jeho kulturní postoj. trochu jako žít na fastfoodu a pak se divit že jsem tlusté prase. jaké "takovýhle vyjadřování"? jakože v jednom odstavci napíšu jedno sprosté slovo tak to najednou celý odstavec podstrádá smysl? však sprostá slova mohou perfektně expresivně vyjádřit co člověk myslí, naopak hodně nesečtělé je vidět sprosté slovo v textu a okamžitě celou myšlenku odsuzovat, nemyslíš? prostě tato hra je pro mainstreamové publikum a to já holt nejsem protože mám oči a mám je otevřené, za to se fakt omlouvat nebudu
  • Stasis
  • Zas to tak nežer, je to jenom hra.
  • Veskoslav
    1. Tales from the Borderlands
    2. Life is Strange (zatím 3 kapitoly)
    3. Soma

    Her Story je jedna z mála her, co jsem nedokázal dohrát. Příběhově určitě zajímavé, ale ten styl zpracování mě neskutečně štval. Já bych ocenil moderní vyšetřování atd. ne "VHS" retro. Škoda.
  • i kdybys byl fakt tak vzdělanej a sečtělej člověk, za takovýhle vyjadřování tě nikdo v životě nemůže brát vážně
  • Mart9
    Tleskám za výběr, konečně se shodneme. Pro mě je to hra, která tady tak nějak chyběla a přál bych si, aby se z toho stal samostatný žánr a bylo jich víc. Včera jsem dohrál třetí epizodu, opět famózní děj, ten konec... Cítím jedno obrovsky důležité rozhodování, které bude zcela klíčové pro další děj.

    A vlastně bych ani nepotřeboval ovládat čas, samo o sobě je to skvělé.

    Do této diskuse se vrátím, až tu hru dohraju, strašně se bojím spoilerů. *4*
  • já to měl přesně opačně - ze screenshotů a hlavně z videí (přišel mi dokonalej interface kdy procházíš kolem objektů a zobrazují se popisky) jsem byl odvařenej a příběh jsem neřešil. ale během hraní to mělo sestupnou tendenci a na konci jsem se už jen smál... nevim co bych z toho měl kdybych hatoval něco jen tak pro nic za nic, prostě jen řikám svuj názor a nechápu proč se to všem tak líbí. ale holt taková je dneska doba a mladí hráči nejsou odkojení Bergmanem a Tarkovskym jako já ale místo toho žerou marvel filmy o superhrdinech. tak potom je jasný že takto vybudovanej vkus zkousne podobnou prvoplánovou sra-čku
  • Jsi trochu v extrému. Samozřejmě i takové adventury byly. Velmi těžce hratelné, ale rozhodně ne bez příběhu a kolikrát velmi kvalitního (například hra Woodrof).

    Drtivá většina klasických adventur ale je naprosto v pohodě a zcela logicky hratelná a pyšní se, troufnu si říci, příběhy, kterým může LiS i tiše závidět.

    Nepochop mne špatně. Mě se LiS líbilo, jen mne mrzelo, že to skoro žádné principy hry ani nemá. Vyplněné prostory mezi cut scénami několika kliknutími myši, která ti hra i jasně sdělí, jak a kde máš kliknout, moc hru nepřipomínají - a se žánrem adventury opravdu moc společného nemají. Jako interaktivní film to ale vůbec nebylo špatné.
  • Vidno že si tu hru vôbec nehral, alebo to len naschval hatuješ aby si bol zaujmavy. Tiež som si myslel že táto hra je blbosť pre puberťakov ale zahral som ju a totálne som zmenil názor, skús to aj ty pokial nemáš predsudky a nepotrebuješ za každu cenu všetko hatovať
  • jak dlouho bys chtěl držet spoilery pod pokličkou? pět let od vydání hry? nebo deset let?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit