Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Absolútne nezaujímavá kategória, najmenej atraktívna zo všetkých, najmä tento rok. Pre mňa možno Black Mesa ale tá je stále v early access, takže dokopy nič.
    • Nemá Black Mesa podporu Valve?
      • Neviem isto no bolo by už načase aby to dokončili....veď pomaly remake opposing force a blue shift budú skorej hotové ako black mesa....
  • Corvus
    Volil bych rozhodně jinak, ale to není důležité. Co mi ale vadí nebo lépe řečeno, je škoda: Proč jste překopali koncept vyhodnocování? Dřív byl výčet nominovaných her kompletní tj. včetně hry, která nakonec danou kategorii vyhrála. Takhle napsaná kategorie znamená, že je 100% jisté, že hry NAD vítěznou nevyhrály *9* Velká škoda. Takhle jsou vítězové zcela bez překvapení. Vlastně nemáte vítěznou hru v nominacích vůbec a rovnou ji na konci článku vystřelíte jako vítěze. Velká škoda. Vždy jsem se těšil, že si počtu proč mají které hry šanci kategorii vyhrát. Teď po rozkliknutí vím, že šanci prostě žádnou nemají, protože vítěz mezi nimi nominován vůbec není. Stačí sjet nakonec stránky a hotovo. Velká škoda a neměli jste to vůbec měnit. *16*
  • ringmancz
    celkem zvláštní vydat recenzi a o pár hodin později ji vyhlásit nejlepší hrou. jste mohli ty kategorie aspoň trochu přeházet
    • Taky mi to příjde celkem úsměvné, zvlášť když Undertale vyšel v září. Mám takový neodbytný pocit, že narychlo sepsali recenzi, když zjistili, že by Undertale v téhle kategorii vítězí :D
      • Taky mam ten pocit, ten je navic umocněný tím, ze jsem jim rano napsal, ze v te nominacni kategorii indie hry roku jim chybi Undertale a za par hodin na to hned recenze a vitez! Ze by to byla jen cista nahoda ci jsem tomu i nejak dopomohl? :-)
        • K těm šašům co mi dávají palce dolu - nechci se nad nikoho povyšovat, ale shrňme si skutečnosti: Undertale vyšlo v září 2015. Do té doby měli redaktoři Games.cz dostatek času hru recenzovat a nic. 2.ledna 2016 vyhlásili čtenářskou volbu hry roku a mezi nejlepších 10 indie hry minulého roku ji nezařadili. Místo toho tam dali srágory typu Tormentum, Warlocks vs Shadows... Přitom Undertale i přes opravdu ošklivou grafiku získal v roce 2015 ratingově celosvětově v recenzích jedno z nejvyšších hodnocení, kterým překonal i Zaklínače 3. Např. prestižní server Gamerankings.com mu vygeneroval průměrné score 93,68%. Pokud nastavíme limit minimálně 20 recenzí je to třetí nejlepší hra všech platforem roku 2015 a jedenáctá nejlepší PC hra všech dob. Včera v 9 hodin ráno jsem při vyplňování čtenářské volby roku na to redakci upozornil a v 15 hodin již byla recenze a v 18:30 vyhlášena nejlepší indie hrou roku 2015. Náhoda? Redakci jsem mimo jiné upozornil i na iOS novátorsky-originální indie hru Prune, která by si toto prestižní místo v této kategorii taktéž zasloužila a které jsem dal svůj hlas. Jak jsem psal, nechci se nad nikoho povyšovat, ale PC hrám se aktivně věnuji přes 25 let, považuji se za herního sběratele a historika (jen na Steamu mám 600 her v knihovničce), ve hrách hledám nejen zábavu, ale i umění a filozofii. Mrzí mě jen, že se tu někteří (netvrdím že všichni) zdejší diskutéři se chovají jako děti (a asi nejspíš i dětmi budou) urážejí ostatní a jejich názory v příspěvcích se často nedají číst a jsou i mimo téma... Tak a teď mě děti za můj názor dolu upalcujte! *1*
  • v Sunless Sea teda nevidim Vernea, ale Lovecrafta...
  • Nemůžu si pomoct, mám pocit, že každý rok vycházejí lepší a lepší hry. Jen mně mrzí, že si jich nestihnu zahrát víc.
  • PreidaQ
    Kerbal Space Program!
    • Chim
      Nejlepší hra pro mě určitě ne, ale určitě kvalitní věc na kterou by bylo škoda zapomenout.
    • Docela bych i souhlasil, kdyby na této hře ještě pracovali. Bohužel hru vydali a od té doby vůbec nic... Škoda.
      • PreidaQ
        Pokud já vím, tak teď hrozně dlouho probíhá přechod na novou verzi Unity enginu (KSP v1.1), který by měl přinést zlepšení běhu hry a potom by updatování mělo opět tak nějak průběžně pokračovat.
  • nightborne
    Za mě osobně Sunless Sea. Ta hra mě uchvátila a nepustila hodně dlouho =).
  • mikezz
    Her Story si zahrám na 100%, Undertail ma brutálne odradzuje grafikou, a to mám pixelart celkom rád. Total Biscuti ma takmer presvedčil, ale teraz po prvenstve na Games dám hre určite šancu.
  • Mart9
    V téhle kategorii nebudu hlasovat, protože v ní nemám přehled. Z toho výběru mě ale nejvíc láká Prison Architect.
    • Super hra. Odporucam.
  • UnderRail - zapoměli ste na UnderRail!!!
    • Jako bez pr*ele, UnderRail u mě kandiduje na zatím nejlepší hru, jakou jsem hrál. Hraju to cca 14 dní skoro v kuse a pořád mě to baví. Spolu s This war of mine - tady čekám na ten "sirotčí" přídavek.
      • taky do toho asi půjdu, vypadá to skoro stejně jako Avernum, Avadon nebo Geneforge - typické ukázky, kde obsah vítězí nad formou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit