Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Az na to co pise Femto samozrejme.
  • Objektivni pravda neexistuje.
  • Firewatch je kde? Alebo bude v kategórii medzi ťahovými stratégiami?
  • Femto
    Ono je poměrně vtipné, že v tomto výběru jsou naprosto jednoduché až primitivní záležitosti s poměrně zaostalým herním designem a mechanikami a Last Guardian tu není. Osobně se mi moc líbilo Inside i Dark Train. Je trošku divné, že tyhle hry se tu glorifikují a The Last Guardian je v sekci zklamaní, když ve všech směrech ta hra předvádí o světelné roky lepší herní design a herní mechaniky. To je jako by Olejník a jeho partnerka prohlásili, že např. Malazká kniha padlých je špatné fantasy, jelikož to není pro všechny a čte se to komplikovaně a redakce pak celou ságu považovala za zklamání. Malaz není pro všechny, ale když si k tomu člověk najde cestu a tak je to samozřejmě jedna z nejlepších ság. Celý přístup k této hře od Games.cz byl na amatérské úrovni nějakého garážového blogu. I Eurogamer.cz to vzal zodpovědněji. http://www.eurogamer.cz/articles/2016-12-11-druha-strana-mince-the-last-guardian
  • Nejhorší na tom je, že jsou slepí i naši "herní novináři."
  • Libi se mi jak svuj nazor vzdycky pokladas za objektivni pravdu :D
  • Mart9
    Unravel sama redakce vypsala v článku
  • Femto
    Je to hra s velkým H, bohužel většina už zapomněla, o čem jsou hry. Zkus tohle video, třeba ti to připomene, o čem by hry vlastně měly být.

    https://www.youtube.com/watch?v=Qot5_rMB8Jc
  • To je hra? Spíše nějaká zastaralá simulace krysy které se všude zasekává.
  • Femto
    Samozřejmě The Last Guardian. Unikátní hra s unikátními herními mechanikami, které nejsou pro mainstream, což potvrdil i klan Olejníků. Je to hra, která ukrývá spousty herních prvků pod povrchem a je radost je nacházet. Tým ICO potvrdil, že ví, o čem mají být hry a o čem je herní desing. The Last Guardian potěšil snad všechny fanoušky týmu ICO. Je radost vědět, že i v této době může Sony podržet projekt, který není mířen pro všechny. Nejen nejlepší adventura ale i nejlepší hra roku.
  • Plosinovka v tehle kategorii? Pak ja volim Dooma :-)
  • karlman.hajsky
    Za mě rozhodně Unravel *3*
  • Mart9
    1. Unravel
    2. Inside
  • PLuto.petr
    Z "vítězných" her jsem hrál jen Dark Train a s jeho volbou souhlasím, je to velice dobrá hra. Zaujal mě i Samorost a Day of the Tentacle remaster, ty mám zařazené v seznamu, co si zahraju. Kings Quest jsem hrál jen první epizodu a taky to nebylo špatné, po čase si to zahraju jako celek. Naopak mě mrzí opomenutí Yesterday Origins, které se mi hodně líbilo, správná adventura ze staré školy. Stejně tak jsem si užil i posledního Sherlocka Holmese.
  • Letos byl skvělý rok pro tyhle hry, jediný Samorost 3 jsem ještě nehrál, ale The Witness a Inside byly naprosto fenomenální... Dark Train měl skvělou atmosféru a nápad, paráda
  • Hnisavec
    čakal som že vyhrá Uncharted 4 kedže je to akčná adventúra *14* alebo Owlboy hh
  • Ja hral jen Dark Train a Inside a oboji se mi moc libilo ale tezko rict co je lepsi nebo to nejak porovnat protoze to jsou opravdu dve hodne rozdilne hry :D
  • DwaR
    pre mňa mal najväčšie kúzlo samorost. Picross 3D Round 2 mi nič nehovorí, zvyšok sú kvalitné veci, z ktorých sa oplatí každú jednu zahrať.
  • bukrr
    U článku o nejlepší logickou hru ani komentář. Že by to byl žánr, ke kterému by čtenáři Gamesu neměli co říct? *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit