Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • risa2000
    Dá se CoD MW sehnat samostatně?

    Uvažoval jsem o tom (původní verzi jsem hrál a líbila se mi), ale jednak jsem četl, že to fakt jen otexturovali, a jinak tam nechali všechny bugy v enginu a mechanikách, a jednak jsem měl pocit, že to jde koupit jen s CoD IW.
    • jo, musíš si koupit nějakou nadstandartní verzi Infinity Warfare, aby jsi k tomu dostal MW Remaster.
      • Jack1947
        Hloupější výmluvu jak prodat umírajicí vydojenou hru si už vybrat nemohli zvlášt když MW je i z hlediska nostalgie jeden velkej bug.
  • 1.) Nezařadit jeden z nejlepších remaků minulého roku Ratchet and Clank je opravdu hřích!

    2.) Osobně mám problém počítat CoD Modern Warfare za nejlepší Remaster minulého roku, kvůli technickým problémům hry.
    Sice byla hra vydaná až ke konci roku a tak vývojáři neměli moc času vychytat bugy, ale i tak... Platit za něco starého a ještě to odehrát s propady FPS i na kvalitním HW :-(

    3.) Za mě asi nejlepší Valkyria Chronicles, a hlavně, že to udělali i na na PC :-)
  • No, opětovné vydávání starších her má něco do sebe, docela rád jsem si zase zahrál TW medieval+ viking, ale jinak musím přiznat, že jsem se nechal i napálit na Steamu. Nabízeli starou vykopávku Robin Hood, tak jsem do toho šel a ouha ono to nejede na novějších strojích a pod win10. Ano, nainstalovat a rozběhnout to jde, ale hrát už ne, když už si zato opět vzali prachy, tak to mohli alespoň upravit....
    • Tohle je třeba reklamovat a chtít prachy zpátky.
      A vy máte Win10 ? LOL
      • No jo, s novým strojem, nové win. Ale abych byl upřímný, win 10 nevadí a nehledám na nich mouchy. Problém jediný co jsem zaznamenal, je u té hry Robin Hood z důvodu fps, což mi mrzí, protože jsem od Steamu očekával, že když to začal nabízet a znovu prodávat, bude to upravený. No nebylo....
  • Nad kategorii bych se nepozastavoval, ale nezaradit Ratcheta?
    To je vazne haluz, a zrejme dukaz, ze vetsina redakce uz ty hry vazne ani nehraje.
    Puvodni sestave fandim uz od dob stareho levelu, ale nikdo by tuhle praci asi nemel delat vecne..? :/
  • Vždyť je ten CoD výsměch....a celkově většina remaku. Geniální počin byl například před pár lety projekt Black Mesa a Operace Black Mesa. Svým způsobem mezi perfektní remaky (ač se v podstatě jednalo o modifikace) počítám O.G.S.E. do Stalkera. Konečně udělali vyváženej, vyzrálej mod - a ne jako svým způsobem nedotažená Lost Alpha, Misery, Sigerious Mod atd.

    Dokud nevydají remake System Shock, tak není o čem psát. Ty přetexturovaný "HD" pokusy si můžou strčit do zadnice. Vzpomeňme si na Deus Ex Revision, kterej úplně pohřbili a dokurvili....
    • Ty "přetexturovaný HD pokusy" jsou REMASTERY... To co chceš ty je REMAKE!!!!
      • ok, díky za uvedení do problematiky. Kvůli svému primitivnímu a chorému uvažování však nespatřuji na slovíčkaření v této situaci žádný přínos. Buď je to pecka nebo sra*ka a jestli je to !!!REMASTER!!! nebo !!!REMAKE!!! mě nechává zcela chladným..... óóó studnice vědomostí, přesto díky za uvedení do obrazu :-)
        • Není zač je to má povinnost.
          Nejedná se však o slovíčkaření Remake a Remaster jsou dva uplně odlišný pojmy.
          Stějně jako třeba pomeranč a mandarinka nebo Auto a motorka.
          Jako chtít říct "Jdu ven", ale napsat "jdu dovnitř".
          • ty si vážně lofas, já myslel, že to jen hraješ :-))) znám oba pojmy. Já ve svém původním příspěvku jasně píšu o REMAKU System Shocku a to že jsem si dovolil subjektivně označit REMASTER za "HD pokus" snad ještě neznamená, že mi tu budeš vysvětlovat "kluci mají pen*s a holky mají vagínu"....
  • další z komických kategorií... ono se asi nic jiného než dema, closed bety, bety, alfy, early accessy, remaky, remastry asi nedělají, už jen chybí nejlepší indie hra.
    • Co jsi vymyslel ty, ty hňupe. *15* ... Redakci děkuji za tyto kategorie ... člověk třeba zjistí, že opomenul dobré kousky, nebo ruzné modifikace. Takže za mne velké + redakci, za tyto nové kategorie. *4*
      • Jo, ještě by mohli připad nové kategorie typu "největší pitomost roku" a "nejhůře zpracovaná hra roku", ať víme o co jsme přišli :)
  • Preed
    To je vtip,ze tam nie je Ratchet and Clank alebo v akej inej kategorii by mal byt ked nie tu?
  • Za me Dark Souls 3
  • Žádnej HD REMAKE!!!! Je bud HD Remaster (Remaster) nebo Remake!!! Bože a dát to takhle přímo donadpisu.... to mě ničí
  • residentevilfans
    Dyt COD 4 remaster byl prisernej. To zas hlasoval kdo? *7*
    • To máš těžký, když to nikdo z redakce nehrál. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit