Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Krescz
    Navrhuji kategorii: To co nás nepřekvapilo....DayZ, Kingdom Come, extremne draha dlc k TW: Warhammer, Watchdogs 2 propadak atd....
  • Jedniznacne doom ta hra odzaciatku vyzerala ako hnoj s tymi vysvietenymi pandrlakmi..demo stalo za pitchu..beta a multak tiez a nakoniec to svizny a vtipny singlac zabudnuty v 90. natrel vsetkym modernym fps. 100%
  • Lukass
    Doom je fakt narez, ted hraju podruhy na tezsi obtiznost a je to jeste vetsi jizda. Miluju tu hru. Vubec nic sem od toho necekal ale dostal fantastickou fps, v paradni grafice a atmosfere. A to se od hry cekal obecne spis prusvih, paradni prace.
    • flash789
      A proc to nekdo cekal? ID nekdy udelal nejakou hru ktera by byla prusvih? Totalni propadak? jen se to nechce nechat vezt na vlne kecu po internetu a vedet svoje, pak nesmysly typu, Doom bude prusvih a propadak nejsou tak do oci bijici.
      • Spades
        Rage
      • Lukass
        Pokracovani takhle slavnejch znacek proste byva problematicky. Z toho pohledu je doom fakt prekvapeni, a to i po strance optimalizace. A ja sem s videii pred vydanim i po vydani fakt nepoznal jak se hra paradne hraje. Musi se zkusit na vlastni bulvy.
        • flash789
          Ok, ja jsem teda nijak prekvapenej nebyl, neni na tom co zkazit, a ze by ID hru na ktere se takzvane ,,udelal,, pokazil, mi od sameho zacatku znelo jako totalni utopie. S ohledem na to ze celou dobu vydavaji dobre a kvalitni hry a na propadaky si nepotrpi. Navic maji za zady vagon penez z napisem Bethesda.
  • stihac10
    ReCore bych přiřadil spíše ke zklamání roku :/
  • No to nene, Stardew Valey
  • doom príjemne prekvapil, ale na prekvapenie roka to nebude. vždy to mal 50/50. mohol to byť prepadák na celej čiare, alebo skvelé pokračovanie značky. našťastie vyšla druhá možnosť a nový doom dôstojne pokračuje v sérii (osobne mám rád aj trojku, i keď tá je odklonom)
    prekvapením je určite stardew valley, ktorá je perfektná po všetkých stránkach. nič prevratné, ale hra je vymazlená hrateľnosťou aj mechanikami.
    stahow tactics lepšie oživenie žánru sa ani očakávať nedalo, dark train tiež zaujímavý koncept, mechaniky, hrateľnosť. či ale zrovna prekvapil... potešil, ale nič som nečakal, hru som nesledoval.
    ak mám teda vyberať medzi shadow a stardew, tak asi to stardew. predsalen shadow je perfektný, ale tam je pevne daná šablóna, jasné mechaniky, priestoru na pokazenie je menej. síce len tesne, ale za mňa teda stardew valley.

    určite súhlasím s hitmanom. epizodické vydávanie sa mi nepáčilo, ale vo finále dopadlo pozitívne rovnako, ako celá hra.
    owlboy som zatiaľ nehral, vyzerá rovnako zaujémavo a asi bude spĺňať tie najprísnejšie štandardy, ale mojim poradím len sotva otrasie.
    • lidi, co označují Stardew Valley za hru "perfektní po všech stránkách" jsou lidi, co v životě neslyšeli o celé řadě her vytvořených v RPG Maker game enginu (a jiných podobných variací). V tom vývojářském enginu byly vytvořeny tisícovky her, takže opravdu není nouze o kvalitní obsah.
      Jediný rozdíl je v tom, že většina těch her nevyšla na Steamu, tak se jim nedostalo takové pozornosti od médií. Pro mě je Stardew prostě jenom jedna z dalších her z tohohle stylu.

      Jinak Doom by se možná dal považovat za překvapení roku. Ačkoliv je to AAA titul, tak přece jenom všichni otráveně očekávali buď další hrůzu a nebo ucházející střílečku. Nikdo nečekal takový úspěch.

      Ale třeba Final Fantasy XV bych rozhodně nepočítal mezi "překvapení roku". Jediné překvapení u téhle hry byl fakt, že "konečně to už vyšlo po 10 letech vývoje".

      Za mě osobně největší překvapení asi Doom a Superhot.
      • k doomovi som sa vyjadril. superhot som ešte nehral. nejak ma neoslovil koncept, tak ho ešte ani nevlastním :)
        s prvým odstavcom máš pravdu. o "celej rade hier...." som nepočul. takže kľudne mi sem niečo hoď. stardew valley mňa osobne očaril, výborná relaxačná hra k audioknihe/soundtracku. ak je viac obsahovo a hratelnostne podarených kúskov (kľudne aj iné žánre), rád obohatím svoj rozhľad. ono vieš, je to tak, že hier sú ročne tisíce a financií a času je obmedzené množstvo, nedá sa všetko všade registrovať.
        • na hry v RPG makeru by jste si měl osvěžit svůj Google skill ;-)

          poslední hru, co jsem dokončil byl Tales of Drunken Paladin (lol)
          http://www.drunkenpaladin.com/Tales%20of%20the%20Drunken%20Paladin%20VII.zip

          až si vzpomenu na něco lepšího, tak dám vědět.
          • vďaka za tip, vyskúšam

            google skill si nemusím nijak opršovať. nemám chuť sa prehrabávať v desiatkach hier (z predošlého príspevku som vyrozumel, že hier v diskutovanom programe sú haldy). asi v tom máš prehľad, tak som požiadal o tipy. aj k stardew valley som sa dostal cez odporúčania :)
    • 50/50 ze to bude propadak nebo OK ale zbytecna strilecka. Takovou bombu necekal nikdo *5*
  • DooM rozhodně. Nejen jako největší překvapení roku, ale zároveň i jako nejlepší FPS. Mohla to být další napodobenina po vzoru COD, ale tvůrci si řekli ne, tak proto přišel DooM v takový podobě, v jaký přišel.
  • Další ze zbytečných kategorií. Jaké překvapení.. dnes vychází tolik teaserů, trailerů předem, že nemůže už nikoho nic překvapit a na nic se těšit. Dnes vám ukážem hrdinku, zítra zas jak jsme nakreslili tuhlé čáru, dělali zvuk atd... jediné překvapení roku 2016 je, že zas nevyšlo DayZ *1*
  • Pro mě to není dům, přestože mě bavil, ale je to klasicky FPS ze staré školy na který po týdnu zapomenu. Pro mě to byl INSIDE, nad kterým přemýšlím ještě teď a ne z důvodu nepochopení :)
  • DwaR
    prekvapením jednoznačne shadow tactics. o tej hre som prakticky nič nepočul, nezachytil, len z ničoho sa vyvalil klenot. stardew valley je na tom podobne, superhot tiež. ale SH je proste commandos štýl a to je srdcovka.
    do prekvapení určite radím aj The Flame in the Flood. doom ma neprekvapil, doom potešil, že splnili čo sľubovali. firewatch ma neokúzlil a zvyšok som nehral, alebo hral len príliš krátky čas.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit