Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • JezboX
    Rocksmith 2014
  • Dohrávám Dooma (hrozně mě překvapilo, jak mě to baví, já vůbec nejsem střílečkovej typ), pak mě čeká Torment. Předtím jsem hrál Dishonored 2 - to má stejný výhody a nevýhody jako jednička, takže jestli tě jednička bavila, dvojka bude taky - a naopak. Jinak mám spíš resty, takže předtím jsem hrál GTA V...
  • Shadowrun: Dragonfall - je to super cool izometrické RPG.
  • Del0 by byl žhavý kandidát na "čtenář - zklamání roku" *5*
  • Factorio, Fortresscraft Evolved, pak jsem si stáhnul nějakej RPG/TD mappack do Warcraftu 3 a ještě jsem vyštrachal Etherlords2.
  • taky hraju Torment, předtím jsem hrál Fallout NV a předtím Tales of Maj'Eyal
  • Fallout 4 na survival. Můžu doporučit.
  • Elite Dangerous (to tak průběžně), naposledy jsem dohrál Torment: Tides of Numenera a napjatě očekávám datadisk Utopia do Stellaris. *4*
  • Třeba v BG nikde žádný otazníčky ani vykřičníky nemáš. Ale já DS považuju víc za akční bojovku s RPG prvky než za RPG hru.
  • A co hrajete prave ted? Napiste, mozna se inspiruju. Ja nehraju nic a zadna z her v teto ankete mne nelaka. Ale rad bych si neco zahral.
  • Počkat, tam by bylo víc dobrejch kandidátů. Co Hnisavec, GGG, nebo Femto?
  • Veskoslav by svedl mortal kombat s Jackem :)
  • A mohla by se prosím do ankety zařadit soutěž o čtenáře roku? Rád bych volil Veskoslava tak, aby byl jednou pro svou slávu zařazen do učebnic vlastivědy pro školáky a bylo tak možné sdílet s dalšími generacemi myšlenky tohoto osvíceného ducha...
  • Pro redakci - bylo by, prosím, možné u žebříčků uvádět také počet hlasů pro lepší představu o hlasování obecně? Díky!
  • kostejnesmrtelny
    Přece jen je na světě spravedlnost *14*
  • Pro mě hodně slabej rok.
  • nightborne
    Taky mě o fous víc bavil SW. Ale i Doom jsem si znamenitě užil. A vidíš, dokonce se kvůli tomu nechceme zabít. Pokrok.
  • Stellaris je velice povedena hra, zabita totalne zpackanym a zastaralym enginem. Mam rozehranou perfektni hru, ale od urcite chvile to proste nejde hrat plynule. Hra se zasekne na minutu, dve, klidne i tri... blby na tom je, ze musim sedet u ty rachotiny a cekat nez se to rozhejbe, protoze ten fakt, ze hra stoji si uvedomim az v okamzik kdy stoji uz delsi dobu a jelikoz sem mezitim provedl par prikazu, tak se akorat nastvu a cekam co z toho vyleze (protoze hned po tom to musim stejne pauznout manualne a cekam... a cekam...) ... a dovolim si tvrdit, ze HW to opravdu neni (staci se podivat na diskuze vsude mozne)...
  • u me osobne Doom propadl na druhy misto a to jenom z jednoho duvodu... puvodni dva dily Doomu nebyly "Arena Shooter", tohle me bavilo u her typu Serious Sam, nebo Shadow Warrior... ale u Dooma, je tohle spis uz na skodu ... SW a D jsem mezi sebou prokladal, pro tu trosku zmeny sem a tam... a najednou sem zjistil, ze travim vic casu u SW, protoze tame alespon padaji hlasky a vetsinou se po dokonceni vybijeni areny objevi neco co me bavilo(= pritahlo) vic... a Doom place nedohran... (ackoliv jsem si kvuli nemu poridil novou GK a monitor).. C'est la vie ...
  • Ta ignorance soundtracku Dark souls 3 mě sere..už v roce 2015 jste tu absolutně ignorovali geniální soundtrack bloodbornu a teď to vyhraje doom, kterej sice není špatnej ale že by to bylo "ground-breaking" -- ani náhodou.

    Jinak s vítězi kategorií tak nějak souhlasím.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit