Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lol, Persona 5 je pro mne kromě hry roku rovněž vítězem několika dalších kategorií. První místo v RPG jsem zde čekal tak nějak automaticky...
    • Možná, ale je to jen PS4, takže za to možná body dolů.
      • chyba lávky, je to PS4 a PS3. Ale i kdyby, za to body dolů dávat nemůžou.
    • tady to nikdo nehrál, ve světě to vyhrává automaticky Persona 5
      • ale hrál. Minimálně Olejník to fáral a ten člověk, co psal recenzi. A pamatuji si, jak se Honza v jednom retrogamesplayi rozplýval nad tím, jak je tam perfektně odladěný soubojový systém. No, podle mě jsou tam odladěné všechny vrstvy – jestli to lidé neznají, možná je na místě uvést, že pod Personou 5 se skrývá více her dohromady, ale je to organicky zapuštěné do sebe. Já osobně jsem nikdy takhle až umělecky nadesignovanou košatost nehrál.
        • Wow, více her v jedné. To tu nikdy nebylo. Revoluce...
          • Evoluce. Nikdy to tu nebylo v tak smoothgameplay podobe.
            • Lol, nope. Kde si žil posledních 25 let?
        • olejnik je externista, to vubec neni redakce, ten o goty vubec nerozhoduje..
          • *13* *13* *13*
  • Výborně, Larianům to přeju!
    (a na Torment už potřetí nadávat nebudu)
  • Jezisi, az se GGG dozvi ze to vyhralo Divinity tak mu asi praskne cevka :D vzdyt to prece vubec neni RPG, ale jenom tabulkovy procesor (dle GGG) :D :D

    uz se na to tesim :)
    • btw, za me to je zaslouzena vyhra :)
    • v pohodě, všude jinde to vyhrála Persona, Games.cz nikoho moc nezajímá...
      • proto tady kvičíš, protože tě games.cz nezajímá *1*
        • Hlavně náklik. :D Ten pocit, když víš, že nikoho nezajímá, co dostala P5 jinde. Hlavní je, že W3 má víc GOTY, než všechny Persony dohromady. Je vidět, že kvalita her jde dolů. :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit