Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jezisi, az se GGG dozvi ze to vyhralo Divinity tak mu asi praskne cevka :D vzdyt to prece vubec neni RPG, ale jenom tabulkovy procesor (dle GGG) :D :D

    uz se na to tesim :)
    • btw, za me to je zaslouzena vyhra :)
    • v pohodě, všude jinde to vyhrála Persona, Games.cz nikoho moc nezajímá...
      • proto tady kvičíš, protože tě games.cz nezajímá *1*
        • Hlavně náklik. :D Ten pocit, když víš, že nikoho nezajímá, co dostala P5 jinde. Hlavní je, že W3 má víc GOTY, než všechny Persony dohromady. Je vidět, že kvalita her jde dolů. :D
  • Za me urcite Persona 5. Totalni bomba, hra, ktera me rozsekala a nadchla.
  • lol, Persona 5 je pro mne kromě hry roku rovněž vítězem několika dalších kategorií. První místo v RPG jsem zde čekal tak nějak automaticky...
    • Možná, ale je to jen PS4, takže za to možná body dolů.
      • chyba lávky, je to PS4 a PS3. Ale i kdyby, za to body dolů dávat nemůžou.
    • tady to nikdo nehrál, ve světě to vyhrává automaticky Persona 5
      • ale hrál. Minimálně Olejník to fáral a ten člověk, co psal recenzi. A pamatuji si, jak se Honza v jednom retrogamesplayi rozplýval nad tím, jak je tam perfektně odladěný soubojový systém. No, podle mě jsou tam odladěné všechny vrstvy – jestli to lidé neznají, možná je na místě uvést, že pod Personou 5 se skrývá více her dohromady, ale je to organicky zapuštěné do sebe. Já osobně jsem nikdy takhle až umělecky nadesignovanou košatost nehrál.
        • Wow, více her v jedné. To tu nikdy nebylo. Revoluce...
          • Evoluce. Nikdy to tu nebylo v tak smoothgameplay podobe.
            • Lol, nope. Kde si žil posledních 25 let?
        • olejnik je externista, to vubec neni redakce, ten o goty vubec nerozhoduje..
          • *13* *13* *13*
  • Výborně, Larianům to přeju!
    (a na Torment už potřetí nadávat nebudu)
  • Divinity - nezbyva nez souhlasit, me to fakt strasne bavilo, a to se tady u tech izometrickych okoukanych veci neda moc casto rict.
  • Bez pochyb Divinity Original Sin 2
    • O tom pochybuju.
  • Za mě to je Elex. Není to dokonalá hra, ale je to snad jediné poctivé crpg které loni vyšlo. Neříkám, že jrpg jsou špatná, ale je to přeci jen trochu specifický zážitek a přijde mi, že jich vychází ročně tisíckrát víc, než těch klasických.
    Divinity 2 jsem ještě nehrál. První díl byl fajn, dost mě to tenkrát chytlo, ale jeden den jsem to nezapnul a od té doby jsem se k tomu nevrátil. A neříkám, že mi to úplně vadilo, nicméně bych dost ocenil, kdyby se to bralo víc vážně.
  • Xenoblade Chronicles 2.
    • 0011
      Ještě nedávno před dohráním bych váhal mezi Divinity 2 a Xenoblade, po 200 hodinách u mě vyhrál Xenoblade ale ještě si to loadnu před koncem a nějakou dobu tam strávím. Takže ses konečně dokopal ke koupi switche?
      • xenoblade,zelda,nioh tieto hry su brané skor ako akce adventury než RPG nie ?
        • skaven
          je to klasicka akcna rpg
          • 0011
            Další co to nehrál, víc než bojuješ zkoumáš svět a většina questů nemá jenom řešení běž tam a zabij tohle, hra má autoattack a souboje jsou o taktice ne o tom že zběsile mačkáš jedno tlačítko. Tyhlety názory na hry z "viděl jsem to na youtube" miluju nejvíc *7*
            • Ja som sa len pýtal.. Nebolo to rypanie alebo kritika xenoblade.. Určite je to skvelá hra ci už patrí do jedného alebo druhého žánru
            • 0011
              Ano je to jakoby "singleplayer mmo" jako předchozí díly, ale souboje jsou taktické pokud nejdeš na slabší potvoru co tě nemá šanci zabít tak samozřejmě taktiku nepotřebuješ. Dále postavy nebojují po svém, ty nastartuješ kombo, nebo npc přikážeš ať ho nastartuje a pak průběh řídíš podle elementů, chain attack, při kterém se zastaví čas řídíš plně včetně toho jaké blades mají použít atd. ten souboj je mnohem složitější než se zdá z nějakých letsplayů a narozdíl od tahových jrpg záleží u jednotlivých typů útoků jestli stojíš k nepříteli z boku, ze strany nebo zezadu. Nevím co jsi viděl na youtube, ale dost podstatná část questů je typu trénuješ postavu, aby se z ní stala zpěvačka nebo že pomáháš parťákovi rozjet pekárnu atd.
            • skaven
              mne je jedno co milujes, ano pozrel som si gameplay a taktiku som nevidel..4 ci kolko sposoby uderov, spolocnici si bojuju po svojom...ako keby som videl klasicku bitku v nejakom mmo.
              ale definuj si to ako chces, ja mam svoj nazor, ty svoj :)
        • 0011
          Kým jako? Nevím proč k tomu pleteš 2 úplně jiné hry které mají společného akorát to že jsou z Japonska, ale herní weby po celém světě a lidi co to hráli Xenoblade Chronicles 2 berou jako RPG
        • Ano, jsou to spíš akční hry, než RPG.
        • Nier ačkní RPG, Nioh akční RPG, Xenoblade JRPG, Zelda adventura...
    • Taky bych je dal do top 3 úplně s přehledem.
  • redakci doporučují hrát i hry, které je třeba úplně moc nezajímají, pak zjistí, že poklad může být skrýtý i v tak od pohledu divné hry jako P5.

    Subjektivně, objektivně tady je to prostě P5...
    • neni no, se stim smiř
      • http://www.ign.com/wikis/best-of-2017-awards/Best_RPG

        Asi trošku větší váha než Games.cz, To samé na Game Awards *6*
        • Si tam přečti komentáře. Polovina s tím hodnocením stejně nesouhlasí. Takže zase jen rozhodnutí pár lidí co si asi hodili mincí a omylem to padlo na per*onu 5. Jinak si to nedokážu představit.
          • Fail, Persona vyhrála i od ctenaru
            • Asharak
              A stejně s tím 49% co mezi P5 a DS2 volili DS2 nemusí souhlasit *7* *1*
        • Fail. Doporučuju si nastudovat, co znamená objektivní. Žádná hra není objektjvně nejlepší. Ať je to IGN nebo to má víc cen, pořád je to subjektivní názor nějakých malého množství lidí z redakcí.
        • tak běž diskutovat na ign, aspoň si zanotujete, tady jsi v čechách a na games, neasi
  • Xenoblade 2 melo tu nevyhodu ze vyslo na konci roku a tak nejak se do tech zebricku moc nedostalo protoze to nikdo poradne nehral/ nedohral.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit