Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ehmm- audio? co tak spíše art direction?
  • Veskoslav
    Ručně kreslená animace starých animáků, co šla na rande se Smrtí:)
  • Minulý rok vyšiel Undertale na PS4. Takže by som zvolil ten, aj ked na PC to už vyšlo skôr. To je hra desaťročia v každom aspekte.
    • a v čom je ten Undertale až taký výnimočný prosím ťa?
  • Všechny jmenované hry jsou osobité, ale mě asi letos nejvíce zaujal Hollow Knight. Úžasná malovaná grafika s perfektní hudbou a propracovanými zvuky různých broučků
    • Nemůžu víc souhlasit, tento rok mě určitě nejvíce uhranul hollow knight jak vizuálně, hudebně (pokud mají diablisti za svou ikonu tristram theme tak já od tedka Dirtmouth) tak hratelností, příběhem (samotné prostředí je intuitivní součásti narace) a celkovým lore Hollownestu. Hratelnost netřeba vychvalovat. Pecka za zlomek ceny většiny dnešní AAA produkce, která ji hravě předčí.
  • palacinka
    nejoriginalnejsi ano, nejpusobivejsi ne. asi si pod touhle kategorii predstavuju neco jinyho nez redakce. treba nechapu to tokyo proc tu je. cekal sem zde technicky/graficky/zvukove top hry nehlede na originalitu.
    • To máme asi odlišný pohled. Nechci se hádat, ale nadupanou grafiku a dokonalou optimalizaci může člověk vychutnávat mimo monitor.
  • Odulin
    Amen.
  • KrPa
    Cuphead to ma zaslouzene
    • souhlas, to byla naprosto jasna volba. Tenhle typ her absolutne nesnasim a neumim, nicmene bojuju s tim kvuli tomu 11/10 art stylu ;)
  • Místním trollům a herním odborníkům budou zase praskat žilky z tohoto vyhlášení....
    • jindra.veliky
      ale az u opravdovych kategorii....
  • Mart9
    I ve druhé kategorii dobrá volba, i když Cuphead nikdy hrát nebudu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit