Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nominaci by si určitě zasloužila, ale Cuphead to podle mě vyhrál zaslouženě.

    Navíc na games.cz je v redakci dost očividná ignorace východních her, takže ona i absence nominace není nic překvapivého...
  • *obří meče*

    /fixed
  • Koukám, že Veskovlavovo stádo kreténů se celkem rozrůstá...
  • Myslím, že Persona 5 by si to zasloužila. Když ji člověk poprvé pustí, je to jako kdyby dostal pěstí do obou očí - v dobrém slova smyslu.
  • To máme asi odlišný pohled. Nechci se hádat, ale nadupanou grafiku a dokonalou optimalizaci může člověk vychutnávat mimo monitor.
  • https://i0.wp.com/media2.slashfilm.com/slashfilm/wp/wp-content/images/Tommy-Lee-Jones-in-No-Country-for-Old-Men.jpg
  • Koukals jí na kalhotky, jo?
  • Veskoslav
    No rotující meče okolo robotky s bílými kalhotkami:-D
  • Tak v této kategorii jde spíše o arty-styl a tam se podle mě nemá NieR za co stydět.
  • Veskoslav
    Soundtrack má skvělý, ale vizuál občas jak z kraje roku 2000....
  • Cuphead zaslouženě. Souhlasím.

    I když pro mě osobně je bližší takový NieR: Automata.
  • souhlas, to byla naprosto jasna volba. Tenhle typ her absolutne nesnasim a neumim, nicmene bojuju s tim kvuli tomu 11/10 art stylu ;)
  • ehmm- audio? co tak spíše art direction?
  • Veskoslav
    Ručně kreslená animace starých animáků, co šla na rande se Smrtí:)
  • Minulý rok vyšiel Undertale na PS4. Takže by som zvolil ten, aj ked na PC to už vyšlo skôr. To je hra desaťročia v každom aspekte.
  • Všechny jmenované hry jsou osobité, ale mě asi letos nejvíce zaujal Hollow Knight. Úžasná malovaná grafika s perfektní hudbou a propracovanými zvuky různých broučků
  • palacinka
    nejoriginalnejsi ano, nejpusobivejsi ne. asi si pod touhle kategorii predstavuju neco jinyho nez redakce. treba nechapu to tokyo proc tu je. cekal sem zde technicky/graficky/zvukove top hry nehlede na originalitu.
  • Odulin
    Amen.
  • jindra.veliky
    ale az u opravdovych kategorii....
  • KrPa
    Cuphead to ma zaslouzene

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit