Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ilusiveman

    Tak tohle je to Nejhloupejsi marketingový téma, co jsem dnes viděl.

    Zamyslel se někdo z vás nad paradoxem nadpisu? I kdyby to člověk bral pouze z pohledu dlouhého obdobi, tak se kvalifikuje pouze No Man Sky, z pohledu dodaného obsahu. 

    Jako seriozne po roce hodnotíte dlouhé období u Wildlans? Kde překonává z hlediska dlouhodobe podpory No Mans Sky, nebo Armu? Pěkná traparna s IQ mražené ryby ten článek. 

    No comment raději s Fortnite jako protivníka zmíněných., by vám praskla cevka a museli banovat. 

     


  • Mart9

    Účelovka :D

  • Johnny

    Dost trapný xD prej fortnite xD To by tam mělo byt i PUBG atd...

    Za mě vítěz ARMA.

  • iSpirit

    Gran Turismo Sport???

  • uher

    Je to fraška...

  • Coffin.Corner

    😂 Ale neděláme to jen proto, že nemáme tak ohybný krky 😀

  • patr

    Je to free to play, komunita je obrovska. Vela ludi to hra len preto ze to hraju dalsi. Mna len trochu mrzi ze najviac ziari hra ktora ma absolutne nebavi.

    Graficky styl, arkadovost je este ok ale to zbesile stavanie a preskakovanie to je fakt neprijemne.  Neviem.  Absolutne to nechapem ako niekoho moze bavit ked po niekom streli a on zacne chaoticky stavat okolo seba steny az do neba a gunfight je o preskakovani, stavani, burani stien, proste totalny chaos.


    Radsej keby sa presadil blackout alebo jemu podobna hra.  Je tam plno itemov, stit, grapple gun, sensor dart apod. Je to rychle, arkadove ale stale tam ide predovsetkym o strelbu a nie nabindovane stavanie.

    Nevim no, viem ze vyvojari zasobuju fortnite neustalym obsahom.  Dufam ze to v roku 2019 opadne a bude sa darit inym a lepsim hram.

  • celá tato kategorie je divná a působí na mne účelovým dojmem

  • 16cmfan

    Mne tu chyba Star Citizen :D 

  • victor

    Mám teorii  .... Buď  tůhle kategorii autor nedomyslel  ,  nebo jde o výsledek sponzoringu  a podpory prodeje . ( Ve výsledku stejný humus jako to že v českých komediích se zásadně jezdí jen auty sponzora  )

  • Veny

    OhMyGod.

    No Mans Sky, který se od vydání od 30% kladných recenzí vyhoupl na 70% tím, že dostal snad trojnásobek nového obsahu, je na třetím místě.

    Na druhém Wildlands, který dostává tak 90% novinek výhradně pro PvP část... ok, budiž.

    Na prvním Fortnite za to, že jako každá MMO je postupně vylepšována? Geez.


    A třeba takový Killing Floor 2, který letos dostal 4 updaty s novými zbaněmi, mapami, herními mody apod. a to snad 3 roky po jeho vydání (i předchozí roky byly podobně štědré - vše gratis) , vůbec není zmíněn. Nevím jaká byla kritéria výběru (podle všeho znalost mainstreamových her a četnosti komentářů jejich updatů na sociálních webech), ale místo výběru něčeho tak samozřejmého, jako je udržování online-only hry, bych spíš jako "best" ocenil hry, které vývojář neopustil při prvním klopýtnutí, případně kam je dodáván obsah, aniž by byly primárně soustředěné na PvP. případně netěžili z nějakého platebního modelu, což z "podpory" dělá spíše investici za účelem zvýšení budoucích příjmů. Proto bych radši viděl No Mans Sky jako no.1, protože tam to opravdu nevypadá jako že "vylepšujem dokud to sype" (ačkoliv hra je v základu za cenu stejnou od vydání). Ještě že tam nejsou hry v Early Access, že bychom za pravidelné updaty pak blahořečili i je? :D Né, v poho.

  • Jack1947

    Tak to je snad jasné že to je úplný džouk tohleto... snad jedině ten Widlelands ale to mě spíše zklamalo ( ta mise svou krátkostí).

  • Jack1947

    Spíš Ugysoftu 😉

  • Jack1947

    Jenom protože ostatním to tak vyhovuje, mě to je fuk  ale když mě někdo upozorní tak si ten like sobě dodám.

  • Jack1947

    Nechceš táhnout ted jinam ?

  • TheGGG

    Pozeraj především nepoužívejte slova jako toxické, to je jazyk tumblr aktivistů a obvykle to znamená "někdo má jiný názor než já a není 100% kývač na vše co se líbí mě"

    Jinak tady se vaří divoká východní slovanská krev... pokud chceš servilnost musíš na kotaku, polygon atd

  • Veskoslav

    Však jako každý rok:) Nepamatuješ si na vyhlášení Lolka online hrou roku?😂

  • Veskoslav

    Dát like vlastnímu příspěvku je jako lízat si vlastní koule...To dělají akorát zvířata a Jack.

  • Veskoslav

    Bože. Opět argument hodný děcka. Když se ti nelíbí, že jsem vytvořil kravinu a nazýváš to kravinou, vytvoř si vlastní kravinu. Ufňukaný Slovák, co si stěžuje na českém serveru...

  • PanS

    Není nutné reagovat hned tak agresivně. Když člověk uvidí kategorii s názvem dlouhodobá podpora, tak nevidím nic špatného na tom, že ho napadne hodnotit hry podle toho, jak dlouho je hra podporována, nikoliv to, jak dobrý servis dostala letos, jak je zmíněno v článku. A i tam by se samozřejmě měl výběr nějak rozumně vyargumentovat. Že s těmi argumenty někteří nesouhlasí, je v naprostém pořádku a neadekvátním důvodem k takové reakci.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit