Přejít na výpis diskuzí

Best of 2018: Nejlepší multiplayer

8.1.2019 18:49
Redakce Games.cz 12 příspěvků

Při rozhodování o vítězích kategorie Nejlepší multiplayer jsme brali v úvahu především jedno zásadní kritérium: jak velkou přidanou hodnotu v dané hře multiplayer představuje? Nabízí přítomnost druhého hráče něco jiného, něco unikátního? V Call of Duty nebo Battlefieldu byste teoreticky mohli hrát stejně...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ...Post Scriptum? Ne? Ok...

• Veskoslav

Way out? Jednou dojedete a stačilo. Není to nic, co by jste hráli opakovaně. Navíc naprosto krátké...Jestli tohle je nejlepší MP hra roku 2018, tak nejlepší hru nejspíš vyhraje Fontine...

• ja_nic_nevim

K redakci se ani nemá cenu vyjadřovat, je vtipne sledovat konkurenční weby.

U mně je to Post scriptum v závěsu s posledními updaty Squadu a Escape from Tarkov, který se hezky vyvíjí. 

A tady by zasloužila cenu za dlouhodobou podporu a vyvoj R6Siege. 

• Podle výběru redakce to vypadá na fakt slabej rok co 😉 

a co Tannenberg? za mě docela fajn. 

A Way Out jsem hrál s kámošem, ale je to tak krátký a snadný že mi to nějak nestihlo přirůst k srdci, mulťák chápu jako něco u čeho můžu zahazovat jinak prázdný večery..dlouho a dlouho!

Warhammer mi přijde strašně blbej, hrál jsem teda jen ten open weekend na steamu, tak se třeba pletu. Ale genericky mlátit sto tisíc mobek znovu a znovu..ne dík.

Maria jsem nehrál, a doufám že nejsem cílovka. Jakože nejsem. pak ale nechápu redakci. Možná jsou fakt dobří v tom, že berou vážně i hry pro děcka a jsou schopní se přes to přenýst, mě už to nejde.

• U Vermintide2 je super že i přes na první pohled jednoduchou hratelnost, máš možnost vymástrovat boj a pohyb do fáze kdy ti nikdo nedá ani ránu a tančíš tam jak baletka, což je životně důležité na nejtěžší obtížnost kde na tebe nabíhají desítky nepřátel a každý tě dokáže zabít na 3 rány. Ve čtyřech lidech je to pak adrenalinová jízda kde se každá chyba trestá a všichni si neustále musí krýt zadek. Když tak nad tím tak přemýšlím, tak žádná coop hra nenastavila laťku tak vysoko co se týče spolupráce a tím spojeného napětí. Navíc komunita kolem této hry je taky na docela dobré úrovni, takže i s náhodnými hráči je možné něco uhrát.

• teď jsem si všiml, že Tannenberg vyšel už 2017..to letí.. :) 

Na co čekáte letos? Já jsem zvědavej na Hell let loose.

A i Iron Harvest vypadá zajímavě..

• jack

Multi je asi i coop 2 hráčů :). Way Out jsem hrál s kámošem a byl to perfektní zážitek! 

• TheGGG

battlefield v roce 2018 žádný nevyšel a cod byl divný edgy bs s postavami co vpadají jak hejhulové z airsoft komunity... hratelnost meh.... takže nakonec dobrý výběr. Ten Warhammer mám i ve svém top 10 za rok 2018

• Veskoslav

A V. BF vyšel asi tak kdy? 2017?

• TheGGG

BF V neexistuje....

• Veskoslav
          A fetuješ nebo jenom trolíš? Battlefield 5 je asi co?
          • TheGGG

věc kterou každý soudný člověk zapoměl a popřel

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit