Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hm, tak teda nevim, všechny ty hry sem dohrál a když se bavíme jen o příběhu samotným, tak podle mýho Detroit má lepší příběh než RDR2...

  • skaven

    no...rok 2018 bol kua slaby😇

    • TheGGG

      tak na PC určitě, tam to bylo k pláči

      • Je pravda, že když projíždím zdejší dosud zveřejněné žebříčky, tak většinu předních míst obsadily konzolové exkluzivní hry. Zajímavé...

        • ty žebříčky nevypovídají o ničem. Většina lidí má špatný vkus a herním novinářům se nedá věřit. Např. filmovým žebříčkům vévodí superhrdinové filmy

          https://www.idnes.cz/kultura/film-televize/filmy-se-superhrdiny-komiksy-navstevnost-kin.A190103_142402_filmvideo_ts

          snad se nemusíme přít o tom, že superhrdinové jsou nekvalitní brak. A podobně je to s hrama na konzole, nebo třeba s žebříčkem populární hudby.

          • TheGGG

            nikdy jsi žádnou hru na konzole nehrál a označuješ to za brak... LoL ty jsi neskutečný hejhula...

            jistě na PC je to samý art, kvalita a umělecká produkce... hlavně simulátor chleba, nebo p2w omalovánky vedou... a kvalitní hry na PC jsou většinou stejně multiplatformní a dají se hrát i na konzolích---

            no až budu chtít art dám si shadow of the colossus a sklenku elitářových slz

          • iSpirit

            Pozor s tím kádrováním. The Dark Knight je jen z nejlepších fílmů historie. 

            • tak to jsi těch filmů nejspíš ještě moc neviděl, pokud si myslíš, že Dark Knight patří mezi nejlepší filmy historie. Abych pravdu řekl, měl jsem potíž se na to dodívat, jak mě to nudilo. Pokud chceš vidět, jak vypadají nejlepší filmy historie, tak začni Kurosawou, pokračuj přes Tarkovského, Kubricka, Hitchcocka, Bergmanna, Coppolu. Pokud jde u superhero filmy, tak nejlepší je dle mého stejně původní superman s Christopherem Reevem natočený dávno přes současnou vlnou superhrdinského braku. nejenom režisérsky, ale i soundtrackem. Z těch současných superhero filmů mám asi nejraději Thora.

              • iSpirit

                Reakce na příspěvek:

                Tak věř tomu, že jsem toho viděl spousta.  Když už chceš tady machrovat, tak alespoň začni s Fellinim, který by měl být základ pro všechny fandy filmu. Kubrick mě přivedl k vážné hudbě, znám všechny skladby z jeho děl. Takže opravdu si tu nemusíš nic dokazovat. Jestli si myslíš, že hraješ na PC a viděl jsi něco od Bergmana a Kubricka, tak jsi výjimečný, tak to tě zklamu. Jsi jen jeden z mnoha. 

                Jo, Thor to je dobrý výplach pro opice ale proti gustu...

                • Reakce na příspěvek:

                  tak co je nejlepší film a nejlepší režisér je subjektivní. Pro mne je to Kurosawa a nejlepší film nejspíš Akahige. S Temným rytířem naprosto nesrovnatelné. Temný rytíř nemá žádnou nosnou myšlenku a nebo jen tak povrchní, že to ani nestojí za zmínku. Naproti tomu snímky od Kurosawy jsou metaforická díla. Je to jako srovnávat Kinga (temný rytíř) s Dostojevským (Kurosawa). Nic proti Kingovi, ale žádná velká literatura to není.

                  nejsi jediný koho Space Odyssea přivedla k vážné hudbě. Spousta lidí kvůli tomu filmu zjistila, že vážná hudba je víc než Beethoven a Mozart, ale třeba i Ligeti. Ale pro mne nejlepší Kubrickův film je nejspíš Barry Lyndon, který má taky parádní sountrack z vážné hudby. Zejména to Schubertovo trio

                  https://www.youtube.com/watch?v=e52IMaE-3As

                  • iSpirit

                    Reakce na příspěvek:

                    Barry Lyndon je nejlepší film pro mě historie. Sarabande je naprosto neskutečné dílo.

                    Temný Rytíř dokonale ztvárnil myšlenku: "Společnost funguje na lži a podvodu".

                    Což je neskonale aktuální téma, na který tě film několikrát upozorní. Jestli je takhle myšlenka povrchní? Tak to imho opravdu není.


                    • Reakce na příspěvek:

                      jako Dark Knight možná nebyl špatný film, ale mně nějak nesedl. A to samé Nolanův Inception, což je pro mne další nadhodnocený film. Jediný film co se mi od něj líbil je Interstellar. Prostě si s tím režisérem nějak moc nesedím. Ale to je subjektivní, nemusí to znamenat, že jeho filmy jsou špatné

                      Handelova sarabande není špatná, ale je to jedna z těch superznámých klasických skladeb, něco jako Bachovo Air, Pachelbelův Canon nebo Albioniho addagio

                      https://www.youtube.com/watch?v=rrVDATvUitA

                      https://www.youtube.com/watch?v=NlprozGcs80

                      https://www.youtube.com/watch?v=XMbvcp480Y4

                      poté co jsem 20 let ztrácel čas s rockem mě mrzí, že jsem klasickou hudbu neobjevil dřív

                      • iSpirit

                        Reakce na příspěvek:

                        Já si poslechnu Bowieho, klasiku nebo napr. OST z Nier, Bloodborne. Dle nálady. Myslím si, ze jsi rozhodne neztracel čas s rockem, rock je důležitý pro naši historii. Vezmi si takového Morrisona. Četl jsi Americkou noc? Byl skvělý v hudbě i v literatuře. Je dobrý mít rozhled ve všech směrech. To je stejne jako považovat fantasy za únikovy žánr. Imho fakt není, zkus Pád světla. Nebudu si zavírat jine žánry, i když mám rad klasiku.

                        • Reakce na příspěvek:

                          já jsem 20 let poslouchal rock a metal hodně, takže přehled určitě mám. Hlavně prog rock jako Genesis, Gentle Giant, Zappa, Moody Blues, Doors atd. Jenže od té doby, co jsem přešel na vážnou hudbu, tak už mi všechny ostatní druhy hudby přijdou jako primitivní, asi jako zředěné víno. Výrazové prostředky rocku nebo popu jsou omezené, je to pár akordů pořád dokola. Už mi to nedává tolik, co mi dá třeba Bach, Beethoven, Schumann, Prokofiev, Šostakovič, Bartok, Dvořák, Fibich, Janáček atd. Takže pro mne už není cesty zpět. 95% mého poslouchu je vážná hudba. On i ten prog rock byl hodně ovlivněn třeba Bartokem


              • TheGGG

                Reakce na příspěvek:

                v dnešní době jsou hitchcockovy filmy nekoukatelná blbina a polovina těch od kubricka je taky strašná artová slátanina zahleděná do sebe... díky ale já radši film, kde v jádru je děj a né nějaké fylozofování, metafora, poučení, nebo satira...

                ono taky na označení brak není nic špatného a většinou jsou to ty nejzábavnější a nejlepší filmy u kterých se člověk pobaví a dobře odreaguje....

                ostatně GTA V to s artovými filmy vystihlo pěkně se svým "filmem" Capolavoro

          • Derp_1337

            Ten odkaz, co jsi postnul, je o návštěvnosti kin! To v reálu nic neříká o kvalitě díla a o výsledném hodnocení, které dostane od diváků.

      • skaven

        to neviem, pozeram na top 3 tu v clanku


        • TheGGG

          ano a dle toho je více než jasné, že to s PC je k pláči... protože tam se vůbec nic ani nechytá

          • jenomže statistiky vypadají jinak

            https://www.wepc.com/news/video-game-statistics/

            53% developerů vytvářelo hry pro PC/MAC a jen 27% pro PS4. Na PS sice vychází spousty her, ale spousta z toho akční koridorovky typu Lara Croft, Last of Us, Unchartetd atd. Na PC vychází mnohem pestřejší směsice her a je mnohem větší výběr co hrát. Na PS4 aby člověk nějakou hardcore hru pohledal. Na PC máš celý indie trh, ale chápu že když indie hry odmítáš, tak to vidíš jinak

            • iSpirit

              Tak to je snad jasné, ne? Na Steamu každý měsíc vychází stovky nových her/předběžných her. Velká většina se nedá hrát. Ve finále letos jsou nejúspěšnější jen konzolovky v God of War/RDR2/Spiderman/Tetris. 


              Neříkám, že jsem fanoušek koridorovek ala Last of Us, jen poukazuji na fakt, že PC platforma letos docela utrpěla na prestiži. 

            • TheGGG

              kvalita nad kvantitou.... simulátory traktorů, milion stejných indie 16 bit hopsaček, čínská mmo a všechen ten erotický kreslený paskvil, to mě vážně nebere... nebýt pár dobrých rts her a army, tak na pc nic zajímavého není.

              A koridorovky jako lara croft a uncharted jsou dnes zatracená vzácnost a pořádná příběhová koridorovka vyjde steží jedna za rok (už i PS 4 božské exklusivitky jsou většinou open worldy)...

              a last of us je mistrovské dílo a unikátní hra, žádnou podobnou člověk nemá šanci najít a zažít...

              já si občas samozřejmě nějakou multiplatformní hru na PC koupím, ale tak multiplatformní hry se nepočítají, to kupuji na PC jen proto, že jsem u něj častěji než u konzole. PC only hry, to je bohužel bída a zmar.... no už aby vyšel nějaký dobrý total war nebo jiná RTS, jinak nic

              • Reakce na příspěvek:

                většina her stejně vyjde multiplatformově, takže konzole není nezbytná. Navíc PC má každý doma i na jiné účely, tak proč ho nevyužít ještě i ke hraní? Navíc zpětná kompatibilita. Na PC si můžu hrát všechny staré hry co kdy vyšly, kdežto hry na konzole si za pár let nezahraju, pokud nebudu doma v šuplíku mít 5 různých konzolí pro každou z generací her. Takže pokud bych si měl vybrat, zda si tu samou hru pořídit na PC nebo konzoli, tak dám přednost PC, protože tam mi ta hra vydrží.

                • TheGGG

                  Reakce na příspěvek:

                  no staré hry mě vůbec nezajímají (těch pár dobrých stejně dostane remaster), každopádně faktem je, že pořádné příběhové AAA hry na PC a xbone nejsou... tam vede PS4

      • Yep, yep, idealni rok pro ty pc only hrace, kteri mp hry moc nevyhledavaji, aby dali sanci konzolim (tedy hlavne ps4). Je na konci cyklu, takze samotna konzole je levna, hry jsou levne a je jich takova hromada, ze docela lituji toho, kdo by si nevybral nebo nedej boze neprekousl ovladani gamepadem.

        • pochop že hráči jsou různí. Já nestíhám hrát ani to co vychází na PC, natož abych zvládl hrát ještě to co vychází na konzolích. Můj seznam PC her "to play" - Elex (právě hraju), Kingdom Come, Tyranny, PoE 2, Age of Decadence, Pathfiinder, Nier, Dark Souls 2+3, The evil Within 1+2 a mezitím letos vyjde další nášup. Než toto dohraju (což mi klidně může trvat 2 roky nebo dýl), tak mi vyjde Elex 2 atd. Takže mně PC víc než stačí. 

          • Mart9

            Nevidím se, že píšeš, že hry pro konzole jsou nekvalitní brak. Musím se smát tomu tvému seznamu, protože kromě Kingdom Come si krásně vypsal hry, kterých se štítím. (ještě Age od Decadence neznám)

          • TheGGG

            řada těch her vyšla i na konzole, takže to se vážně nepočítá... a pokud jde o evil within 2, tak gratuluji, ta hra je neoptimalizovaný trash (taky ji mám na steamu), a nejsem zdaleka jediný kdo má s hrou problémy, i na eurogameru.net o tom vyšel rozbor...

            měl jsem ji koupit na PS4, tam alespoň běží stabilně na 30fps...

  • Jack1947

    Nojo na pc se moc příběhově bohatých her neurodilo tak se to jakžtakž chápat dá 😉

  • MickTheMage

    Detroit? Vazne? Vykradacka vsetkeho cyber-mozneho (od Oviec, resp. Blade Runnera, cez Ghost in the Shell, I robot atd.), tak neumne poskladana (a nezakryvana), ze to az boli sledovat (a hrat)!? Detroit, ktory maju ludia za vysmech pribehu v hrach? Ako, oukej - nic proti nicomu, ale potom sa necudujme, ze latka pribehu v hrach je postavena tak nizko, ked zurnalisti, ktori by mali mat nejaky kriticky pristup k veci, su k nej uplne nekriticky. Este je tu moznost, ze clovek, ktory nikdy nevidel ziaden film a necital ziadnu podobnu literaturu za poslednych 50 rokov (?!), moze byt z Detroitu nadseny... to by sa dalo pochopit. Ale aj tak, mat tak nizke standardy, ze sa dostane do top 3 za rok 2018?

    • Mart9

      Fakt mě baví, jak se vždy najde někdo, kdo ten konkrétní Best of článek nevydýchá :D Vždycky se na ty články kvůli tomu těšim.

      • radim.zaty

        No tak hlavně že ty jsi vydýchal bestof článek u konkurence. Tvůj whine nad Dead Cells je tam k popukání ;)

        • Carnage666

          Tenhle člověk se hlavně rozohní úplně v každym článku kde někdo něco špatnýho řekne o KCD.

          • Mart9

            Hlavně mi vadí přístup games.cz k té hře a Warhorse.

        • Mart9

          Zaprvé jsem nikde neříkal, že já vždy Best of články vydýchám. Jen to, že mě ty reakce baví.

          Zadruhé jsem tam psal, že to není stížnost na konkrétní volbu, ale ty to překrucuješ, že jsem nevydýchal jejich článek

          A zatřetí to sem rád překopíruji, ať o to neochudíme i zdejší uživatele.

          "Asi teď pár lidí naštvu, ale musím to říct. A myslím to obecně, nikoliv konkrétně k této invazi.

          Připadá mi úsměvné a celkem mě to taky štve, jak se každý rok herní
          odbornictvo upne na jednu indie hru, která pak získává ocenení a
          vyloženě překáží v anketách o hrách roku.

          Bylo to Hotline Miami, byl to Undertale, letos to padlo na Dead Cells,
          všechno hlouposti. Hrál jsem z toho chvíli jen Hotline Miami, zbytek už
          jsem poučen jen krátce zkontroloval na youtube. Jsem zvědav, které hře
          se dostane přehypování v roce 2019."

          • Fordzy

            Kdyby se tady na Games vyhlašovala cena "Klaun roku", tak by si jistě vyhrál. 

            Prej "zkontroloval na youtube" LOL Takové bláboly. A teď tu naši Písničku českou

            • Mart9

              Jako že kvůli tomuhle jsem klaun roku?

          • uher

            A jako chyba těch her je co? Že jsou tak dobré? Protože Dead Cells rozhodně nikde nepřekáží, ta hra prostě vynikající je. Že indie scéna poslední dobou často zastiňuje AAA produkci je spíš ostuda AAA produkce, nemyslíš?

            Vždyť se podívej jak se velké firmy bojí riskovat a když pak přijde nějaký fenomén (např. Battle Royale) tak si nezačnou sypat popel na hlavu, ale prostě ho bezostyšně kopírují/vykrádají a tváří se u toho jak kdyby se nic nestalo a místo aby vyzkoušeli sami něco nového, tak to samé převléknout do svého kabátku a obhajují to nesmysly typu: "to přece hráči chtějí, nic špatného neděláme".

            • Mart9

              Chyba je, že ty hry jsou prostě špatné, ale jedna se vždy vypíchne a v různých anketách neskutečně tlačí.

              • uher

                Reakce na příspěvek:

                Ale v čem je špatná? Nevyhovuje ti ovládání? Jsou tam bugy? Propady frameratu? Nebo nějaký jiný technický problémy?


                Nebo jinak, jaký je teda tvůj Best of 2018?

                • Mart9

                  Reakce na příspěvek:

                  Tak Hotline Miami mělo vyloženě špatnou hratelnost. A taky soundtrack a grafiku samozřejmě. Vydržel jsem to hrát do druhého levelu.


                  Dead Cells je už špatně navržená, pokud umřeš a hraješ od začátku. Naprosto nepochopitelná věc. Navíc podle těch videí je to jen normální plošinovka/mlátička, kde tu obtížnost dělá právě to, že tě to vrátí na začátek. To bych snesl jednou a podruhé už by ta hra šla z disku. Navíc v tom videu, které jsem viděl, ten hráč bloudil v nějakých teleportech víc než bojoval. Z tohodle žánru je daleko zábavnější Slaps and Beans s parádním soundtrackem.


                  Best of 2018 myslíš obecně nebo nějakou konkrétní kategorii?

                  • uher

                    Reakce na příspěvek:

                    Mám to chápat tak, že hře z roguelike žánru vyčítáš, že je roguelike a ještě k tomu dodáváš, že je to nepochopitelné? A pak jako porovnání napíšeš Slaps and Beans a ještě si schopný to do stejného žánru zařadit. To snad nemyslíš vážně?


                    Já vlastně ani nevím, jestli mám pokračovat, protože ty tu kritizuješ něco o čem vlastně evidentně vůbec nic nevíš a ještě si schopný tvrdit, že je to špatné. To je jako kdyby negramotný člověk dělal recenzi na knížku 😂


                    Ale to tvé Best of 2018 mě stále zajímá a klidně to rozděl na žánry, nebo celkově. Je to na tobě.

    • TheGGG

      kvalita příběhu není jen o základním námětu, ale i postavách, dialozích, v případě detroitu i o možnostech volby atd. a tam právě hra exceluje i když základní námět je provařený (a vždy byl slátanina už před 50 lety)

      • tak to je asi problém spousty her, že hlavní námět nestojí za moc, ale ty vedlejší questy a volby z toho dokážou udělat i tak solidní zážitek. Např. Fallout New Vegas neměl hlavní příběh taky nic moc, ale možností volby a výborných vedlejších misí spousty, takže ten výsledný zážitek byl parádní. Her s opravdu memorabilním příběhem, o kterých by se dalo říct, že hry povyšují na umělecký zážitek, je jako šafránu.


        angličasné rozlišují mezi story, narrative a plot. Story je jako ten hlavní námět, a narrative je to jak je podán. Takže např. FNV měl mizerný story, ale skvělý narrative. Ty letošní hry nevím jak na tom jsou, protože jsem žádnou nehrál.

        Jedny z nejlepších příběhů ve hrách mají adventury, kde královnou je asi The Longest Journey, ale i Gabriel Knight


        • Fordzy

          New Vegas měl vynikající příběh. Málokteré RPGčko ti dovolí vytrolit všechny soupeřící strany a v čele vlastní armády robotů všechny zabít a sám ovládnout Vegas. Čistě náhodou odpojit pana House od podpory života, čistě náhodou pokazit operaci Césarova nádoru na mozku, čistě náhodou odstřelit hlavu prezidentovi NCR, Aneb jak se z poslíčka stal Vládce všehomíra. Pořád si živě vzpomínám jaký to byl uspokojující pocit. 

          • ten hlavní příběh, když si ho napíšeš na pár vět, nebyl nic extra. Jsi kurýr, které nese čip, cestou je přepaden, ale přežije. Na čipu jsou data k ovládnutí armády robotů a ty se můžeš rozhodnout, co s tím nakonec uděláš. Právěže ten příběh byl slaboučký, ale byl velice dobře odvyprávěný se spoustou větvících se možností.

        • RaketovyZid

          To nerozlišují jen Angličané, ale i my, Češi - námět, forma a příběh.

          Povinná maturita z češtiny, zdá se, lidem v hlavě moc neutkvěla. 🙂

          • TheGGG

            jak to řeší čeština je jedna věc, ale obecně, když se mluví v recenzi o příběhu, řeší se jedním tahem myšlenka, námět, postavy, dialogy a vše ostatní-.---

  • má to RDR alespoň nějaký pořádný westernový soundtrack, něco ve stylu Morriconeho? 🙂

    Dollars Trilogy, Il Grande Silenzio nebo Guns for San Sebastian. Hudba dělá ve hře hrozně moc.

    • BohumilCisar

      Posuď sám, podle mě je hudba v RDR2 špičková, hned jak se v první přestřelce ozvala skladba "Outlaws from west", tak mi bylo jasné, že hraji něco výjimečného...

      https://www.youtube.com/watch?v=rUQFWEyyL4w

      https://www.youtube.com/watch?v=UeHLxw82jMA

    • Jestli tady bude Best of 2018 v kategorii soundtrack tak RDR musi byt jednoznacny vitez. OST je opravdu stejne jinde oproti konkurenci, jako zbytek hry. Pokud ti zalezi na hudbe ve hre, tak RDR2 si uzijes. Parkrat jsem se jen tak zaboril do gauce a poslouchal, stejne jako ti prave hudba obcas vzene slzy do oci.

      Kratkej prurez par exkluzivnima songama ze hry zahrany live na Game Awards https://www.youtube.com/watch?v=k0B-palOEK8

      • maros.goc

        Víťaz musí byť neueriteľne podceňovaný soundtrack The Bard's Tale 4: Barrows Deep

      • upřímně doufám že taková kategorie bude. Tak jsem ten soundtrack k RDR trochu čeknul na youtube a zas tak moc mne nezaujal, tak trochu mix country s chabou napodobeninou Morriconeho (ale poslechnu si ho ještě podrobněji). Ale já jsem hudebně hodně zmlsaný a náročný. Poslech hudby je má vášeň (určitě větší než hraní her) a od té doby co jsem před pár lety objevil klasickou hudbu poslouchám skoro pořád. Když je hudba ve hře blbá nebo už se jí moc přejím, tak si ji prostě ztlumím a na pozadí si pustím něco epického, třeba operu od Rimského-Korsakova 🙂

        https://www.youtube.com/watch?v=1t6gWJrn8QU

        • uher

          A soundtrack k NieR Automata jsi zkoušel? Zrovna tohle je pro ty zmlsanější určitě zajímavá záležitost.

          • jo, ten je dobrý 🙂 (teda na počítačovou hru)

  • ahola

    To je přesně to, proč u mě vede Sony nad Microsoftem co se konzolí týče.

  • TheGGG

    pokud jde o story: God of war > detroit... sorry jako ale detroit jsem si sice docela užil (je to ps4 exklusivitka, takže v podstatě jasný masterpiece), ale ve výsledku byl příběh taková báchorka o utlačovaném robotím proletariátu procpaný SJW agitkami...

    RDR2 na prvním místě je více než v pořádku, ta hra je naprosto úchvatná a příběh je top....

    • Derp_1337

      U Detroitu je obrovské plus ta variabilita. Bavili jsme se o hře se 3 kamarády a každý udělal jiné rozhodnutí a měl úplně jiný konec.

      GoW si zahraješ jednou a stačí, Detroit si můžeš dát víckrát a pokaždé můžeš být během hraní a na konci mile překvapen. To je prostě obrovské plus.

      • TheGGG

        ovšem jedno projetí GoW je na 30-40 hodin, to je jak 5krát projet detroit

        • Derp_1337

          Dohrání Detroit:BH zabere 10-25hod. Matematika ti asi moc nešla, protože GoW rozhodně nezabere 5x více času.

          • TheGGG

            dohrání detroitu je na 10 hodin, takže pravda GoW je 4x větší

            • Derp_1337

              Přestaň si cucat čísla z prstu a trollovat. Dle statistik serveru How Long to Beat zabere dohrání Detroit:BH

              1.) pouze hlavní příběh v průměru 11h30m

              2.) Hlavn příběh + vedlejší questy vázané na hlavní postavy v průměru 14h15m

              3.) Veškerý obsah včetně kdejaké blbosti v průměru 28h45m

              V případě God of War to je: 1.) pouze hlavní příběh v průměru 19h30m

              2.) Hlavn příběh + vedlejší questy v průměru 32h00m

              3.) Veškerý obsah včetně kdejaké blbosti v průměru 50h15m

              Asi ti na škole moc nešla matika, co? Když si to ostatní lidé spočítají, tak to dělá ve vetšině případů dvojnásobný rozdíl.

              • TheGGG

                Reakce na příspěvek:

                HLTB mě fakt nějak nezajímá, mě zajímají moje vlastní časy a detroid jsem měl dohraný kolem 11 hodin a fakt netuším jaký vedlejší questy jsem mohl vynechat... těch 28 hodin asi berou jako dohrání všech dějových linek a každé blbiny, ale kdo by nad tím plýtval časem... LoL neříkám že je detroit špatná hra, ale prostě u GoW jsem nahrál tak 4krát víc času

                • Derp_1337

                  Reakce na příspěvek:

                  Nápodobně TheGGG, tvůj čas mě fakt nějak nezajímá, klidně jsi taky mohl na jedné pastvině běhat dokola celé hodiny a nebo se seknout na jednom boss fightu a strávit u něj 15hodin.

                  HLTB bral čas od stovek hráčů a ten pak zprůměroval, takže jeho informační hodnota je mnohem důvěryhodnější než slova nějakého anonyma v diskuzi.

                  • TheGGG

                    Reakce na příspěvek:

                    tak určitě... kde kdo taky nechá PS4 zapauzovaný a jde na WC nebo se najest... to pak naskakují hodiny všelijak... mě zajímá jen můj čas

                    ale díval jsem se schválně na nějaký youtubery a videa s celým dohraným detroitem jsou cca na 10 hodin.... to je tak čas co mě v GoW zabraly všechny Valkyrie, ale tak pořád je detroit dobrá hra no, snad ale QD udělají zase něco jako heavy rain

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit