Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Určitě má právo každý na svůj názor, ale myslím, že není úplně v pohodě soudit hru na základě toho, že se jedná o "kartičky" protože ony to nejsou jenom kartičky a ten kdo si to nezahrál a stejně si myslí, že to není RPG tak ať si alespoň přečte recenzi. Příběh je suprově udělaný podle knihy, člověk který knihy nečetl se tam doví něco i o Geraltovi. Hru jsem si neskutečně užil a myslím si, že je až moc nedoceněná, nicméně metascore jasně napovídá, že se skutečně jedná o jednu z nejlepších her roku. Ale možná se na to dívám trochu jinak, protože se mi hodně líbí Gwent :) 

  • TheGGG

    Z toho jsem hrál jen KCD a to byla slušná 7/10 hra... no mohlo to být mnohem lepší, ale tak snad bude pokračování a tam se vávra rozjede na plno

  • KrPa

    tak je ta kategorie o nej RPG nebo pribehu??

  • Veny

    Za mě teda top Assassins Creed Odyssey, ale whatever.

  • nic proti gustu, ale absence monster hunter world mi prijde pri nejmensim podivna. a takovy dragon quest 11 nejlepsi JRPG v roce nic? ok, nejsou to nejtradictejsi RPG hry ale furt maj k tomu nejbliz.

  • maros.goc

    Škoda že to nie je TOP 5 alebo rovno TOP 10. Možno by sa do rebríčka dostal aj The Bard's Tale 4: Barrows Deep, čo je veľmi opomínané (A veľmi dobré) RPG.

    • Veskoslav
      Které ale trpí dost na některé herní mechaniky.
      • maros.goc

        napr?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit