Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Marines
    No, nejsem plný příznivec uvedeného žebříčku, ale když vezmu kolem tu bídu v této kategorii, tak musím i souhlasit... Snad to tenhle rok s vydáváním bude lepší a tak třeba chytne ANNO 1800, nebo nový středověký total war co je už dlouho slibován, ale stále nevydán..!
    • Středověký total war slibovan není a nebyl, dostaneme Čínu.

  • Into the Breach na prvom mieste, popravde vobec nechapem jej extaticke recenzie, je to fajn hra, ale tento rok bolo viac zaujimavejsich a lepsich strategii... napr. Rimworld, Battletech, Warhammer 40k: Mechanicus

    • OcrauX

      Také moc nechápu výběr. Za mě první místo RimWorld. Hra už je pár měsíců v plné verzi a tady ani recenze :(

      • Mě se třeba hodně líbil Frostpunk

  • Corvus

    Into the Breachje ganiální taktická jednohubka. Dokáže pohltit na hodiny. Naprosto ideální "strategie do kapsy" s krásným vizuálem. Mutant Year Zero: Road To Eden jsem si neskutečně užil. Za mě první místo.

    • Majkl

      proto nechápu, že to nevydali na mobily ideální hra na cesty

      • Corvus

        Pravda, Milošku.

  • uher

    Pro mě teda bylo Into the Breach zklamání jak hrom. Chvilku to je zábava, ale rychle se to zacyklí a vůbec mi to v některých ohledech přijde polovičaté. Není to špatná hra, ale strategie roku pro mě určitě ne. FTL bylo úplně někde jinde.


    Popravdě sem čekal, že tady to bude mít Valkyria Chronicles 4 v kapse...

  • voklik

     A co prosím Ancestors Legacy ? Všechny 3 best of jsou taktické - tahové strategie, ale ani jedna není RTS :/ 

    • Lukass

      Ancestor Legacy delalo xenofobni studio,  to prece nikdo s liberalni redakce nemuze hrat uz z principu.  

    • KrPa

      protoze proc delat relevantni kategorie, kdyz na games muzou delat kategorie, pro hry ktere tento rok ani nevysly 😂

  • TheGGG

    VC 4 je neskutečná pecka... pořád čekám na dvě poslední DLC až budou na steamu, ale jinak jsem to teda propařil skrz na skrz a ta hra je jednoduše neuvěřitelná.... 

    perfektní anime malovaná grafika, postavy (včetně perfektních squad stories, které se věnují i řadovým vojákům), příběh, mix humoru a vážných emocemi nabytých momentů, naprosto unikátní hratelnost, prostě návykáč jak sv*ňa...

    Jinak ten mutant taky vypadá docela dobře, ale já prostě nemám rád mluvící zvířata, takže asi spíš počkám na phoenix point jakožto další xcom like gamesu 

    • Bumtaratabumbumbum

      Jak se s Tebou obvykle neshodnu, tak teď ale jsi to napsal moc dobře. VC4 jsem sice ještě nehrál, ale jestli je minimálně stejně dobrá jako předchozí díly, tak se těším, až se k tomu dostanu.

  • Co se týče strategií, tak to bývá rok od roku slabší a slabší

    • Mě zase připadá, že v poslední době jdou strategie poměrně nahoru. Letos jsem toho hrál snad nejvíc za poslední dobu, tedy hlavně budovatelské.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit