Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tomasrippl

    S tím souhlasím, po tech. Je to tak ale flatout měl zábavnější závody 

  • Hanzales

    No pomineme li kolem a kolem, tak máš počítám 7ky.

    A to za A) updatované a secure a tam už dávno updaty dohnaly to "šmírování" na úroveň 10ek a v obou OS se to dá pro ty paranoidní jedince povypínat, pro ty extrémní poblokovat.
    Nebo za B) aktualizace nemáš a máš to děravý a pomalý ;)
    Tak jako tak Win Win, že...
    PS: to aby jsi jel Google i jako host přes anonymizer a proxy a nikde neměl účet, aby jsi byl "nezjistitelný", proboha co na tom netu hledáš? :D

  • TheGGG

    do té jsem zabalil svoje huawei

  • radim.zaty

    A alobalovou čepičku už máš? ;-)

  • TheGGG

    na PC to hrát nemůžu, protože nemám zločiný NSA spy virus systém win10 by illuminati

  • radim.zaty

    Nemám, prostě hraju Forzu na PC, kupovat si XB1 by pro mě byly vyhozené peníze, žádné zajímavé exkluzivky XB1 nenabízí a kombinace výkonného PC (které potřebuju stejně na práci) a PS4 Pro je pro mě lepší. Osobně bych si Forzu nekoupil, ale v rámci Gamepassu (14 dní trial + první měsíc za 1 dolar) jsem si ji pár hodin zahrál, zaplatím si ještě další měsíc, zkusím poslední Gears of War a to je asi tak vše, co mě z tvorby MS aktuálně zajímá.

  • PC > HDMI > TV

    PC <> GAMEPAD



    at voila...forza v obyvaku :)

  • Morlang

    Wreckfest technicky FlatOut překonává jízdním modelem a fyzikálním enginem, ale pokulhává na straně zábavy - jak je řečeno v článku, kariéra je nuda a multiplayer z roku 2004. Chtělo by to zábavní park s atrakcemi alá flatout a pořádné rivaly na soupeření v kariéře.

  • Corvus

    Za rok to zase připomeň ;-)

  • Mart9

    Ale mohli :) Některé weby nepochopitelně spojují závodní a sportovní hry dohromady.

  • Veskoslav

    Proč? Já mám normální streaming na televizi z PC...

  • TheGGG

    třeba má pod ps4 ještě xbone.... já mám teda ps4 i xbone a forzu si nezahraji, protože mě nezajímá...

  • tomasrippl

    Wreckfest nebyl špatný ale flatout rozhodně nepřekonal

  • omiklon

    Myslím, že neříkáš úplnou pravdu! 😛

  • Radkaa

    Tady asi nebylo o čem a tuhle kategorii jste nemohli vyhlásit špatně.😉

  • uher

    Ty máš asi hodně špatnou paměť, že píšeš takové kraviny...

  • tomwolf

    ty si fakt nepoucitelny hejter...

  • radim.zaty

    A já mám v obýváku PS4 a Forzu si v obýváku zahraju. :-)

  • omiklon

    Myslím, že tek podotek je obhajitelný. Mám v obýváku PlayStationa a ať dělám co dělám, tak si tam tu Forzu nezahraji...

  • uher

    Co to? Všechny nominované hry mají tentokrát dokonce i recenzi, to je opravdu VELKÝ úspěch a popravdě jsem to vůbec nečekal 😱

    Loňské "Best of" kde se bez recenzí najednou mezi nejlepšími závodními hrami objevily Wipeout Omega Collection a hlavně Project Cars 2, které byly redakcí zcela opomíjeny a najednou se z ničeho nic objeví mezi tím nejlepším co nám rok dal, to bylo opravdu vtipné. Když jsem se v několika Fight Clubech dotazoval kdy a nebo jestli na tyto hry můžeme očekávat recenzi, tak se pro jistotu můj dotaz ani nepřečetl.

    Nebo to byla stejná taktika jako u snížení čísel LEVELu? Někdo vám napsal, že ty recenze nestíhá číst a tak jste je pro jistotu nevydaly? 😂

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit